Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Iza, zawsze wchodzi, tylko jak Ci sie pojawia np konieczność wpisania hasła, to musisz go poprawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
czarna -----> jesteś mistrzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
chytra, kurwa, niewytrzymalas :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, niestety chyba nikt nie traktuje tych postow powaznie 😭 ­ ja zmykam, umowilam sie z kumplem :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loreline oj tam, hehe... nie, sama się tak uczesałam ale dzięki za docenienie. Umalowałąm sietak gdyż pasowało mi pod sweterek ten pomarańczowy. Dzięki. - Loreline. - Napiszę ci obiektywnie, tym bardziej, że mam otym pojęcie jako 3 strona, bo znałem modelki i stylistki. Jeśli chcesz się tym bawić, to zapisz się na profesjonalny kurs tipsów i na kurs makijażu. Jeśli dobrze poszukasz w internecie, raz na jakiś czas są kursy dofinansowywane przez Unię Europejską. To co zaprezentowałaś, to jest porażka. O makijażach nawet się nie wypowiem, bo to bazgroły. Co do tipsów: Po pierwsze są krzywo poprzyklejane. Po drugie, co nierówno poucinane. Najbezpieczniej jest nieruszać kształtu tipsa i zostawić, lib przyciąc na łopatkę, jak nie potrafisz równo zaokrąglać. po trzecie, takie wzory powinny być w jedną stronę, symetrycznie, ponieważ inaczej powodują optyczne złudzenie powykrzywianych palców i paznokci. Po trzecie, tipsy niszczą paznokcie i są raczej niemodne. Co do makijaży, to dużo wzorów znajdziesz w internecie: http://www.snobka.pl/tag/makijaże Nawet możesz w Google wpisać hasło makijaże i pod spodem będziesz miała obrazy. dodatkowo są w internecie programy do stylizacji i makijażu. Wgrywasz do programu swoje zdjęcie i możesz wirtualnie robić sobie makijaże. dodatkowo pokazuje ci markę i zestaw konkretnej firmy do kupienia w realnym sklepie. To są bardzo pomocne programy. Używałem takiego do fryzur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×