Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

no wlasnie nigdy procz pocalunku z kolezanka (wiele lat temu) doswiadczenia less nie mam, ale ruda babke to bym do sypialni zaprosila:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi27 uuuuu Ewela jaks ty wulgarna rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Ewela się napaliła, a nie jest wulgarna. Jakby was teraz dorwała, to skończyłybyście rano :D Z zadrapaniami, siniakami z gubionymi kluczykami od kajdanek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z kobieta nigdy nie probowalam. Moze dlatego, ze znalazm tylko jedna kolezanke ruda idealnie z piegami i seksowna z ktora sie calowalam w wieku 15 lat?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chytra. Dla mnie rajstopy (na was oczywiście), możecie je zdzierać z siebie. Może jakieś dla perwersji lakierowane kozaki, inne perwersyjne buty i wdzianka. Wibratory, dilda. w końcu ja mam tylko jedno, a wy 6 dziurek, nie licząc ust. może jeszcze jakieś pejczyki, do lekkich klapsów i zniewolenia. Coś do związania? może jedwab, pończochy, żeby nie było siniaków. I dużo lizania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam nawet pare razy w klubie dla gejow i less, ale jakos nigdy nie poznalam ciekawej dziewoi:P Za to poznalam mnostwo fajnych ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumple geje sa super:) powaznie, mam kontakt obecnie z dwoma ale tylko przez neta bo sie przeprowadzilam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś stałem na Pl. Zamkowym, obok mnie stały 2 dziewczyny. czekały na kogoś. podeszło 3 dresików i pytają czy się dziewczyny z nimi umówią. one, że nie, czekają na kogoś. dresik, któey pytał, zgłupiał, bo nie wiedział co odpowiedzieć na kosza. Chwilę pomyslał, podymiło mu się z uszu i pyta - "A może jednak"? one - nie Milczy, myśli...... - Może jednak? - Jesteśmy z kimś umówione, czekamy na chłopaków. pokręcili się, widać, że myślenie nie należy do ich najmocniejszych stron. w końcu po minucie znów dresik się odzywa - Na pewno się z nami nie umówicie. One napewno. ja się zacząłem z nich śmiać, dziewczyny, też zaczęły, w końcu chyba do nich dotarło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki jeden sam
Padalec padalcu jebany skończ trzepac kapucyna bo kto te obklejoną klawiaturę będzie czyścił, napalasz się na tanie szmaty. Na ruchansko liczysz? To licz się z tym że to ty będziesz ruchany przez nie polmetrowym straponem, już pałacu, wazelina w garść i jedziesz bo koleżanki już napalone czekają z dildosem w garści, a następnie butla po 2L aqua minerale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela, takie też są sexy. Tamte wybieram ze wzgledu na dotyk. Są inne w dotyku na kobiecych pośladkach, bardziej śliskie i pupa w nich bardziej ponętnie wygląda. Ale każde są fajne. Poza tym, kto powiedział, że musicie być cały czas w tym samym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pdalc to co opisujesz o tych dresach to nie raz mialam z kolezankami takie sytuacje i to z facetami w garniakach:O a ostatnio pod moim marketem mnie jakis czubek namawial na randke, jak mowilam, ze mam meza to stwierdzil, ze jest dyskretny:D szedl za mna az do domu i zapewnial o tym co i jak mi zrobi swa kuska:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×