Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Stawiam gorace capuccino laseczki, zimno u nas jak cholera , na zwenatrz -7 brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w domku +26 kominek daje jak nic ciepelka hahahah:) chuczy trzeszczy i pachnie palonym drzewem ,,,,,uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keveta grog. heheheheheale podoba mi sie tez greg hehehe:) nazwijmy go lepiej magiczna miksturka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wsumie nie mam czym , zostal tylko jakis rum , i jakies whisky heheheh, :) wiec i te resztki rozlewam kobietki , na zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chytra baba i dobrze ja w sobote musze kilka swiec spalic , bosie nazbieralo:)kilka osob heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie to jestem tak zmeczona jakbym przebiegla ze 100 km, heheh malo snu , itd. ale popijam kapucziniaka i staram sie trzymac hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chytra baba to nie jest szkodlaiwe , to jest jak obrona przed zlem tylko i idzie w jedna strone:) nic sie tobie nie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Wszystkiego najlepszego :) ­ Ja się postaram przystopować z kafeterią bo roboty huk ­ Ale widzę że nasza Lorcia miła się zrobiła? ­ Ja robiłam dziś porządek w perfumach, niektóre przelewałam do atomizerów i teraz głowa mnie boli. Ale cieszę się bo dawno się miałam za to zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorka , skoro mniemasz , to nie pytaj:P zapytaj zielonej sukienki ona wie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko te, co Wam pisałam i trochę odlewek, ale znalazłam przy okazji nieco starych i wybitnie niemarkowych - ale jeszcze pachną. Między innymi 3 rodzaje Opium ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×