Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Chytra Baba z Psychiatryka! mirek wypie**alaj bo Cie spale xxx Dowi a jak nowy dzien nowa stopka - Chytra, przerażasz mnie telepatko :D Już 3 raz myślisz tak jak ja :D🖐️ Masz ze mną za dużo wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan mirek
Nie składaj obietnic których nie możesz spełnić:p a ty kryptogej nie obrażaj się moje posty mają charakter żartobliwy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki bober
podczytuje was od dłuższego czasu, ale jakoś się nie udzielałam można się przyłączyc jeszcze do was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan mirek
Dziewczyny chcecie wam zagadkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padalec mnie bys prosil o to by brac:D Ale nie kazda grzeszy cialem, uroda i tzytzkami jak ja:classic_cool: o wymalowanym na facjacie intelekcie juz nie wspomne by reklamy nie robic...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwelinaEwa Padalec mnie bys prosil o to by brac Ale nie kazda grzeszy cialem, uroda i tzytzkami jak ja o wymalowanym na facjacie intelekcie juz nie wspomne by reklamy nie robic... - Wiesz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki bober
nie ma 3 cytryn za to mogę dla chętnych pań zaoferować trójkąt ze mną i moją żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan mirek
"Nie" nie było moją odpowiedzią więc i dalsza część opowieści o rozpychaniu czekoladowego oka pionkami szachowymi jest bezcelowa:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki bober
nie mam 3 cytryn, mogę dla chętnych zaoferować trójkąt ze mną i moją żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale będzie śmierdział i treśc z jelit eksploduje i zanieczyści wszystko g.. w około :D może jednak najpierw przeczyścić mu na jakimś skwerku jelita petardą, a potem wycisnąć wilgoć w kruszarce do kamieni, zaczynając od stóp? To takie 2 walce jak w maglu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwelinaEwa Padalec mnie bys prosil o to by brac Ale nie kazda grzeszy cialem, uroda i tzytzkami jak ja o wymalowanym na facjacie intelekcie juz nie wspomne by reklamy nie robic... - To też. Ale przez twój opis zgłodniałem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki bober
chytra baba a spędzenie nocy ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan mirek
Wybacz kryptogej ale masz mało wysublimowany dowcip, wysil się trochę chłopczyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki bober
chytra baba a ja jestem kobietą!! padalec pisałam jako kobieta przecież! 01:46 [zgłoś do usunięcia] dziki bober podczytuje was od dłuższego czasu, ale jakoś się nie udzielałam można się przyłączyc jeszcze do was? nie jestem mirkiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwelinaEwa padalec sorry, nie chcialam wywolac glodu Często jak myślę o seksie i apetycznej kobiecie, to się robię głodny. widocznie potrzebuję duzo kalorii do ostrego, długiego seksu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×