Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Gość Gomzoo!
Byłam tez na kilku kursach i warsztatach i tam również osoby prowadzące zajęcia robiły to samo. Dla mnie to jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna ja ze sweterkami nie pomoge, bo nie nosze, a marynarki mam tylko czarne i popielate. Ta tunika z linka ciekawa ale mi bardziej ona pod sukienke podchodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko do niej będę się chyba musiała pofarbować na czekoladowo... btw. Jak dziś jesteście ubrane? Ja: Khaki spódnica do ziemi, jasnozielony sweterek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wychodzilam to raczej skromnie bo dzinsy, bluzka czerwona zwykla bez zadnych bajerow:P i buty na plaskim plus plaszczyk czarny, ale mialam dzis troche biegania z rana wiec musialam byc ubrana wygodnie. Obecnie zas mam na sobie krotkie czarne spodenki i niebieska sportowa koszulke meza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spodnie narciarskie cieple ocieplane, sweter welniany, szalik i wszystkozawiniete w koc , noi jeszcze czapke mam :) wygrywam konkurs na najlepiej ubrana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina Ewa - ja na ogół nawet sukienki noszę jako tuniki. Krótkich sukienek za bardzo nie lubię, a ta tunika pasuje mi do jeansów. No, ale może lubemu się spodoba jako sukienka. I do tego buty, o takie http://img.szafa.pl/ubrania/0/004854394/1298570621/cieliste-szpilki-nude-open-toe-37.jpg tylko lepiej na szerszym obcasie, żebym się nie zabiła i biżuteria http://www.bawangarda.pl/gfx/600px/1333012127.jpg http://i.aleladne.pl/627d64154b23bcbaa14a687176a20feb4d30eb44.jpg http://i.arsneo.pl/494d6807dc3d0c04dc108b4e0a9fa71e4653ac3d.jpg no, coś w ten deseń, jeśli chodzi o kolory, choć może tylko kolczyki, bo przez te koronki może być troche za duźo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chytra baba, bo Ty dziś olewasz pracę i pozorujesz, dobrze pamiętam? A ja postanowiłam się hartować i wyłączyłam ogrzewanie i teraz też siedzę w swetrze... bo normalnie to w krótkim rękawku biegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka buty zajebiste, podoba mi sie taki obcas:P ale ja z racji bycia kurduplem jestem zwolenniczka szpilek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka z mielna.
umm te szpilki mi się podobają :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baba, nigdzie, byłam w pracy, a później w centrum, bo musiałam szefowi papiery do notariusza zawieźć a tak to mam parę prezentacji do zrobienia, powiedziałam, że zrobie to w domu, a że szybko mi idzie, mam kupę czasu na obijanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
post mi nie wszedl i tak ja wygram konkurs na najepiejdzis ubrana ocieplane spodnie narciarskie, gruby welaniany sweter, welniane skarpwty czapka szalik i wszystko owiniete w koc ta da wygralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
post mi nie wszedl i tak ja wygram konkurs na najepiejdzis ubrana ocieplane spodnie narciarskie, gruby welaniany sweter, welniane skarpwty czapka szalik i wszystko owiniete w koc ta da wygralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie muszę sobie kupić podobne buty, ale nie szpilki, bo się zabiję :) mam już jedne, nieco ciemniejsze i raczej na zimę, a trzeba mi do sukienki A tak to wszystkie buty czarne, brązowe lub ciemnoczerwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Izabella Chytra baba, bo Ty dziś olewasz pracę i pozorujesz, dobrze pamiętam? -nie zalapalam chyba :( xxx a z pytaniem o to gdzie sie wybierasz to pytalam w zwiazku z ta sukienka, butami i dodatkami myslalam ze na jakas impreze czy cos ;) xxx dowi wygralas ... kurwa zaraz zamarzne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka ta li na
loreline, a jak próbowałaś rzucić to obgyzanie? i ile najdłużej wytrzymałaś? jesli chcesz mogę Ci dac kilka wskazówek jak sobie poradzić z tym nałogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozorujesz chorobę... hm, wydaje mi się, że któraś z Was pisała że dziś zrobi sobie wolne. Od roboty. Ja już się gubię, a wracać tyle stron... ­ Nie, ja dziś jestem normalnie i mało elegancko ubrana. Tylko przez tę wizytę w C&A (nigdy tam nic nie znalazłam, więc w sumie nie wiem po co wchodzę - śliczne kolory z zewnątrz, wchodzę do sklepu a tu nic dla mnie) nabrałam chętki na coś beżowego , różowego lub pudrowego Koszulę jak kupię to na wiosnę raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×