Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Gość oj tam,oj tam;-)
Sasanka ja też;-) hula-hop i bieżnia. Loreline- skoro jestes taka znerwicowana,dlaczego nie wrocisz do pływania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka z mielna.
hue hue ogladam faceci do wzięcia i tam koles poszedł do biura matrymonialnego i wymogi podaje, tylko laska z sieci plus musi miec telefon buahahahhahaah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
a ja z kolei mam chorobę ze sprawdzaniem czy okno zamknięte :D bo palimy w kuchni i otwieramy okno, potem już odruchowo zamykam, jeszcze jak wychodzę z kuchni to patrzę czy zamknięte, a po chwili wracam do kuchni sprawdzić :D a przed snem potrafię i z 5 razy iść :D bo sprawdzam, widzę, że zamknięte, ale jak się położę do łóżka to nie jestem pewna czy było zamknięte czy widziałam jak firanka powiewa od wiatru :D i tak sobie wędruję :D ale to dlatego, że w razie gdyby zostało otwarte to koty nam zwieją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappy jest w puszkach
Gomzoo! kolorowo było? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka z mielna.
kurwa pawie latają :o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappy jest w puszkach
Gomzoo! ona uważa, że chorzy na jakiekolwiek choroby związane z psychiką są wariatami, do tego są głupi, agresywni i nie mają kontaktu z rzeczywistościa. bo znała 1 (słownie: JEDNEGO) kolesia, który miał poważny stan BPD, a przecież zachowania tej jednej osoby tak wymiernie odwzorowuje zachowania wszystkich chorych... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka z mielna.
włąsnie ta niepewność się pojawia jak się kładę albo jak siąde :D wtedy się zaczyna mysleć :P jak się ma za dużo czasu :D x lorkaaaaaaaaaaaaaa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappy jest w puszkach
sasanka z mielna. ja to sobie wyobraziłam jako takie puszczenie strumienia :classic_cool: chyba mam zbyt bujną wyobraźnię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomzoo!
hehe, było do doopy :P paw siedział na drzewie, a kumpel chciał mu zajrzeć pod ogon. No i miał za swoje ;) Ale pawia nikt nie puścił z wrażenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
chyba iphon :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra85
Lorka unikasz odpowiedzi- idziesz jutro zglosic na policje nasze dziewczyny,xzy sie odmyslilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomzoo!
cappy jest w puszkach - no chyba faktycznie tak myśli, więc warto ją z tego błędu wyprowadzić ;) Ludzie niepotrzebnie wstydzą się nerwicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappy jest w puszkach
mi kiedyś papużka mojej babci nasrała na głłowę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawcie lori:( nikogo nie zglosi, ja sie z nia na pazurki umawiam:) prowadzimy slodka konwersacje na gg:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka z mielna.
ja ide poćwiczyć wracam za pól godzinky :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomzoo!
Dobrze, że krowy nie latają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomzoo!
sasanka z mielna. - a co ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra85
Ok :):):):) dziewczyny ktora sie oprocz lorki na kompach zna ? Jak mnie lapciak wnerwia i wariuje,to jak mu zrobie reseta do stanu fabrycznego i wywale wszystko co mial,to bedzie git ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappy jest w puszkach
ja się trochę znam :classic_cool: ale nie mam żadnego papierka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra85
Np nie widzi wi-fi,a komp obok i iphone widzi. I ma jakies gowna poinstalowane ze jyz nawet nue chce mi sie tego po kolei odinstalowywac .bym wziela formada do stanu fabrycznego zrobila i bylby jak nowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
dziewuszki jest tu jakaś z krakowa albo okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappy jest w puszkach
jesli lorka naprawde w testach na IQ miala wynik 125, to zastanawia mnie co jest oceniane, bo na pewno nie lotność umysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappy jest w puszkach
abrakadabra pewnie by był, o ie bvyś sformatowała dysk który jest zawalony :P ale możesz utracić też niektóre ważniejsze dane, nie masz takich? zawsze możesz przy pomocy ccleanera pousuwać programy wraz z wszystkimi zapisanymi danymi, zrob tez skan systemu bo może to jakieś złośliwe oprogramowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×