Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

abrakadabra85 raczej nie , wybacz :D nie chce byc znow pojechana przez gwiazde , wiec nie zazdraszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra85
cappy zgralam foty,mp3 i moje dokumenty na pendrive a reszte mam chec wyciac do cna :) tylko jeden dysk mam i niech idzie z dymem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
to jak, jest ktos z krakowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappy jest w puszkach
to wycinaj, jak najwazniejsze dane sa zabezpieczone :) usuniesz tym sposobem wszystko, ale znasz sie tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappy jest w puszkach
potulna natura hahahahhahahahahahahahahhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studio...
Ja jestem z Krk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappy jest w puszkach
zgodnie ze slownikiem jezyka polskiego potulny grzeczny, ułożony, dostosowujący się do innych i ich wymagań ani ty grzeczna, ani ulozona, ani sie nie dostosowujesz do innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappy jest w puszkach
ty loreline jestes wulgarna, agresywna, impulsywna, arogancka i wymądrzająca się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra85
Cappy mam instrukcje obslugi komputra i tak tu foradzaja. Zgrac wazne pliki na cd albo pendrive i zapuscic format do ustawien jakie komp mial w momencie zakupu. Pozwole sobie to zrobic,w razie czego jeszcze na gwarancji jest :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappy jest w puszkach
jak jest tak w instrukcji, to sprobuj, najwyzej rzeczywiscie oddasz na gwarancje :) a skoro masz drugi komputer to nie ma ryzyka ze bedziesz odcieta od kafe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimno miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, przy 28 stopniach w domu , chlop pali w kominku jakopetany a mi ciiagle zimno heheheheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomogę. Dane, czyli dokumenty, foto, filmy i inne zgraj na drugi dysk. Najlepiej zewnętrzny. Dysk w laptopie powinien być podzielony na co najmniej 2 części. Dysk C przeznacza się na system i zainstalowane programy. Dysk D przeznacza się na dane. w ten sposób w razie problemów formatujesz tylko dysk C nie tracąc danych i wgrywasz system na nowo. do manipulacji partycjami bez utraty danych słuzy choćby Paragon patition Manager. wersja darmowa nie ma paru ważnych opcji. Instalator w Windows też pozwala wydzielić partycje, ale z utratą danych. Na dysk C wystarczy 40 - 50 Gb przestrzeni dyskowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwelinaEwa no chcialby, ale ja nie chce go zarazic zwlaszcza ze choroba jest w trakcie wykluwania:( musi sie obyc te kilka dni i ja tez choc ciezko jakcholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×