Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Szykanowali mnie analfabetko kurwa jego mac! Masz jak widać wykładowcę analfabete że go takie byki nie raza:o miałem tu już udzielić odpowiedniej lekcji moralności dziewczetom za postawienie się nad niepełnosprawna ale widząc jakim głąbem jesteś nie dziwię im się że mają z Ciebie zwałę. I mnie kurwa nie poprawiaj w pisowni skoro kurwa nie masz racji! Bo to mnie do kurwicy doprowadza. Nie dość że głupie jak pęk słomy to jeszcze śmie się upierać że jej pisownia jest prawidłową. Prelekcji na temat etyki i moralności nie będzie. Macie dziewczęta moje rozgrzeszenie:classic_cool: znajcie me miłosierdzie:p pisałem tu spod nicku młodsze ciacho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
a z czym CIe poprawia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka z mielna.
jaki bulwers :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, chyba przeterminowane, bo tu się nikt nad nikim nie pastwi :o Jak chcesz się wbić do naszego topicu, to trzy cytryny albo dawaj zdjęcie kutasa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka z mielna.
to facet? hmm moze jesteś z Mielna i masz ochote na seks tak jak ja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulwers bo śmiała się upierać że poprawnie jest SZYKANOWALI ZE MNIE:D no dobra bulwers też był trochę na wyrost ale uzasadniony:p pokazywalem jak byłem mały a teraz daję:classic_cool: na zdj penisa trza sobie zasłużyć i zdobyć zaufanie:p ewentualnie żubr czeka na polanie jak już takie materialistki z Was i bez wkupnego nie wpuszczacie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulwers bo śmiała się upierać że poprawnie jest SZYKANOWALI ZE MNIE:D no dobra bulwers też był trochę na wyrost ale uzasadniony:p pokazywalem jak byłem mały a teraz daję:classic_cool: na zdj penisa trza sobie zasłużyć i zdobyć zaufanie:p ewentualnie żubr czeka na polanie jak już takie materialistki z Was i bez wkupnego nie wpuszczacie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
ale nasza Madziurka sie zmieniła przecież !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
podbijam, a po kaszubsku ty nawijasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka z mielna.
to żart był, podbijam, nas Lorka tez wkurwia, swoimi mądrościami, żałuj, ze nie czytałeś jej dywagacji na temat gwałtu albo upławów :D Lorka przyznała się tez do lizania muszli klozetowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappy jest w puszce
witamy Michaiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka z mielna.
hue hue :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki jest grzeczna, to ja też jestem grzeczna. Ja nie chcę ani zdjęcia (mam dość) ani cytryn (bueee), ale godnie zastępuję Chytrą Babę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
kiedyś dawno temu, jak bylam jeszcze mloda i piękna, i w szkole mialam angielski, to nauczyciel - z pochodzenia kaszub, czytal na obowiadania kaszubskie, mowil po kaszubsku - gazety przynosil :D dowcipy opowiadal. I strasznie sie zdziwilam, bo ani jednego zdania nie zrozumialam:) ALe :D prawdziwego slazaka tez ciezko rozumiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka z mielna.
michał, zapamietam to imię bo niebawem będę je krzyczeć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
czemu krzyczec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lincooln
Znowu ten kretyński topic.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka z mielna.
nie posżłyśmy Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka z mielna.
jak czemu krzyczeń? oj tam oj tam :D jak będę dochodzić :classic_cool: lincool -nie podoba się to wypierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu znany lubiany kochany i nienawidzony ale w innych kręgach psychopatow:classic_cool: tu zajrzałem z ciekawości bo top przybiera dużą ilość postow:p (wcale a wcale nie przyciągnęły mnie tu wasze beztroskie opowieści o pielęgnacji sfer intymnych"pucowanie bobra" itp:classic_cool:) a jak powszechnie wiadomo ciekawość to pierwszy stopień do... wiedzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×