Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Gość grdge
no tą w lasce miałam :) kupiłam na jarmarku dominikańskim za 6zł :D bo w sklepach widziałam, że i 10 i więcej kosztuje. środek zużyłam do ciasta, a "łupiny" wrzuciłam do słoika i produkuję sobie cukier waniliowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
Wy tez tak macie ze widzicie Wasze posty dopiero po 5 min? bo mnie tu zaraz coś strzeli, przecież to się gadać nie da :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
musze jechac do weta na drugi koniec miasta :((((( tramwajem :(((( w ta zimnice :(( matko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyta baba z trzema cytrynami!
tak ja tez widze posty po czasie :P swedza mnie cytryny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
no rozciachałam na pół, zeskrobałam nożem ziarenka i wrzuciłam do kremu :D do tego syrop waniliowy, cukier waniliowy i kropelka aromatu :D i wyszedł taki pycha waniliowy krem :) a teraz sobie zupkę na rozgrzewkę wcinam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
mam ochotę na takie ostre je...nie od tylca :D a moj w pracy : (((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no bo u mnie to wnętrze laski lekko wilgotne było :) faktycznie musiałabym skrobać Moja dość świeża była dlatego zastanawiałam się czy suszyłaś na kamień czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzioszko co sie stanie jak na czerwone wlosy nloze ciemny blond??? mam ochote poeksperymentowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
ja schudłam ostatnio 5kg a wcinam wszystko łącznie z czipsami i słodyczami :D twixow nie lubie wiec chociaz ja nie bede miala do Ciebie pretensji ze sie nie podzielilas :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
nic :P palę i podejrzewam, że to od tego :D chociaż dość dużo chodzę więc to też pewnie ma wpływ :D ale ogólnie zawsze miałam dobrą przemianę materii :D:D od dziecka tylko słodycze jadłam i mnie wszyscy straszyli, że gruba będę, a ważę teraz 55 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
witaj kreweto :D w sumię to muszę Ci podziękować bo mnie natchnęłaś :D i postanowiłam wpuścić do mojego akwarium kilka krewetek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziolszki probowala ktoras , co sie stanie jak na czerwone wlosy naloze ciemny blond:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×