Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Gość Kwiatki na łące...
Izabela czarna od przodu jest marna lecz od strony pupci każdy by podupcił.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 cytryny und dwa cyce
No minuta już minęła i sasanka się ugieła.Rymów żadnych nie stworzyła i od lori głupsza była.:classic_cool:ha ha Love girls.👄Ręce nad kołdrą.Sasanka;)Kwas foliowy dobrze robi na system nerwowy.[No i mózg];)I LOVE U ALL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że nie przyjdzie wam do głowy robić wywiadu środowiskowego na mój temat i śledzić mej oszałamiającej kariery na tym forum:classic_cool: od siebie powiem tyle żem dobry zacny chłopina i krzywda was tu ode mnie nie spotka, liczę na to iż uwierzycie na słowo i to że dostałem dziś bana za obrazę jaśnie pani moderatorki nie przedstawia mnie aż w tak złym świetle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3cytryny und 2cyce zaraz cię za psite chwyce jękniesz z bólu i rozpaczy i zobaczysz co to znaczy do kaszuba tu kozaczyć wypyerdalaj mi tu stąd bo ci zrobię z cyców zwiąd. Niezbyt lotny jest mój rym ale celowo by to proste przesłanie trafiło do twego muszczku o ujemnym ajkiu. Błędy są również zawieszone w razie twej nieodpartej chęci przypierdolenia się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od szanownej redakcji: uprzejmie informujemy, iż limit postów na dzień dzisiejszy został przekroczony ponad stan krytyczny. Stąd też zawirowania systemowe i świrowanie systemu. Bardzo przepraszamy za niedogodności w tej miłej dyskusji, życząc zarazem owocnej dalszej polemiki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
dziewczyny jak zimno dzisiaj :(:( leze w lozku pod kolderka i powoli zaczynam zamulać :D i walczę ze sobą, żeby nie iść się kimnąć bo potem znowu w nocy będę się 2godz w łóżku przewalać :D zjadłabym coś dobrego ale nie mam pomyslu :D robic mi sie nic nie chce a do sklepu isc tez nie :D niech ktoś mi trzaśnie z liścia to może się obudzę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) A ja się wyspałem. Spałem jakieś 13 godzin. Już się lepiej czuję, tylko kaszel mnie męczy. Zjadłem na śniedanie dobrą jajeczniczkę :) Podsmażyłem delikatnie na patelni kiełbasę w drobnych kosteczkach z cebulą i zielona papryką. oczywiście z kiełbasy nie mogą się zrobić skwarki, a cebula musi pozostać biała. wbiłem 2 jajka i mieszając zrobiłem sobie rzadką jajecznicę z pół surowym żółtkiem. Viałko ściełem na biało, bo tego gluta surowego nie lubię. do tego 2 kromki bułki (jak ktoś lubi, to grzanki, herbata z 2 miodami i z cytryną i garść witamin. Czuję się najedzony i szczęśliwy :)   Wam też życzę szybkiego powrotu do zdrowia ;)🖐️ http://www.demoty.pl/pomocna-dlon-54253

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×