Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Witam:) jak to wkupnego nie było? Żubra przeniosłem bo ileż można z tymi cytrynami. Tak a'propos wierszyka bo widzę że czystki były tyczyl on przyglupa podszywajacego się, żeby nie było że kogoś tu obrazam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrz rozpusty co do kielbasy jeśli zdarzy Ci się spiec na skwarki(byle nie za mocno) poduś trochę pod przykryciem i zmieknie a i cebulka sie ładnie zeszkli, oczywiście jeszcze przed wybiciem jaj podusic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!podbijam bo ważne!!! Mistrz rozpusty co do kielbasy jeśli zdarzy Ci się spiec na skwarki(byle nie za mocno) poduś trochę pod przykryciem i zmieknie a i cebulka sie ładnie zeszkli, oczywiście jeszcze przed wybiciem jaj podusic - Nie jadam czegoś takiego. Nie uznaję duszenia pieczonego mięsa. Albo się smaży, albo gotuje. A od brązowej cebuli zbiera mi się na torsje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rymy w 3 cytryny
Jak chcesz rymy tworzyć-Podbijam bo ważne!- to załóż maseczkę bo dno jest zakaźne!!:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ona przyjdzie?????????????
loreline kocham Cię kwiatuszkun jestes taka jak jaaa!!!!!!!! wejdź tuuuu Twój R!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz pojęcia czleku zeszklona to taka przezroczysta paniczu o niebianskim podniebieniu:D udzielilem życzliwie dobrej rady więc nie naskakuj zaraz na mnie:p a kiełbasa ma być lekko podduszona w razie by się zbyt mocno spiekła a nie duszona. SUBTELNA:D różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!podbijam bo ważne!!! Mylisz pojęcia czleku zeszklona to taka przezroczysta paniczu o niebianskim podniebieniu udzielilem życzliwie dobrej rady więc nie naskakuj zaraz na mnie - Przecież nie nasjkakuję na ciebie, tylko napisałem, że nie lubię brązowej cebuli :D Przezroczysta może być. Dzięki za radę ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ona przyjdzie?????????????
loreline sloneczkoooooooooooooooooooooooooooo???:(❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Izabella Wtajcie. Gorąco polecam herbatę zieloną z kawałkiem czarnej wanilii i plasterkiem pomarańczy - kiedyś wlałem sok pomarańczowy do normalnej herbaty. Pierwszy raz miałem pewnośc, że niektórych produktów nie mozna łączyć :D ale zielona herbata jest inna, może być dobra. Ja piję zieloną z miodem i z cytryną. w sklepach jest taka sypana z kwiatem opuncji hyba. Ma przyjemny lekki smak i cytrynowo owocowy zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
ja nie mam wanilii :( zużyłam ostatnio do ciasta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
wkur... mnie ta kafe juz :/ pisze kilka razy to samo, nic nie wyskakuje, potem naraz kilka moich postow no masakra jakas :/ nawet porozmawiac nie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grdge - miałaś wanilię, której można użyć do ciasta? Gdzie ją kupiłaś? Czy była w proszku? Ja do ciast niestety ale używam raczej aromat waniliowy albo cukier wanilinowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×