Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Gość grdge
oj tam Izka daj spokój :D nikt tu nie jest winny :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
lori pokaż jak to wygląda bo brzmi ciekawie :P Ewa a u Ciebie kto wprowadził taki głupi regulamin?:D też jaśnie pan mąż?:D ja z moim jak mam na trzeźwo wieczór spędzić to aż mnie nosi :D nudny się ostatnio zrobił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym Ci zaproponowała całościową zmianę wyglądu, a nie tipsy :D :D czy tam inne żele. No a poza tym to co zawsze proponuję czyli kolory cieliste, beże, jasne brudne róże, brązy. Spróbuj jakoś optycznie wydłużyć pazur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, ludzie są dziwni. A najdziwniejsze jest to, że zakładają takie tematy podczas kiedy od ilu? trzech dni w miarę normalnie sobie gadamy. A Lori nie wpadła w depresję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
no właśnie lori, bo na tych fotach taka nieumalowana jestes :D moze walnij se jakąś tapetę?:D (tapeta=makijaż :D ) a na pryszcze mydlo bambino jest dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zasade wprowadzil moj pan i wladca:O Bo stwierdzil, ze za duzo pijemy i przez to gorzej nam sie pracuje:O Chyba kurwa jemu, cienias:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
dzisiaj na kolację fryteczki robię :D bo na obiad też były i za dużo ziemniaków naciachałam :D mniammmm :D ale d..pa urośnie :D trudno, coś się od życia należy w końcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grdge nie mydlo bambino a morskie algi zmieszane z foczymi bobkami, razem zmiksowane na packe mikserem , taka packe nakladamy na twarz i pryszcze sa wek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, w mojej obecnej (wciąż jeszcze) pracy chlanie jest na porządku dziennym a szef twierdzi że wtedy lepiej się pracuje, nie gorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
heheh Ewa :D kurcze jak u mnie :D mój też jęczał, że potem rano niewyspany i nie daje rady w pracy :D i że ja nie pracuję, więc mi to nie robi :D a ja właśnie jak machnę browarka to na drugi dzień mi się żyć od rana chce :D chciałam renegocjować warunki, ale się nie da :D :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
Dowi :D nic nie mów hehe :D miałam problem z pryszczami jak przestałam brać pigułki, wyczytałam na necie, że pomagają okłady z cebuli i czosnku :D raz zrobiłam, tak ode mnie waliło na 2gi dzień, że dałam spokój :D a mydło faktycznie pomogło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
kurka co by tu zrobić, żeby zarobić, a się nie narobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
ogląda któraś na wspólnej?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka zazdroszcze pracy:D Moj wlasnie narzekal, ze juz ma dosc, ze dzien w dzien ja z browarem albo drinem i przez to i mu sie chce, a potem leb mu peka:O Wczoraj po kryjomu browarka kupilam i sobie chlapnelam biorac kapiel to znalazl dzis butelke i powiedzial, ze od dzis bedzie pilnowal swojego malego alkoholika:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
taaaa :D żeby wygrać trzeba grać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
mój też mnie alkoholikiem nazywa :( :D i nie rozumie, że ja piję, żeby jakoś wytrzymać z nim psychicznie :D:D to taka niesprawiedliwość losu :D czemu inni mogą a ja nie :D ale Ewa pocieszylas mnie, że też się musisz tak męczyć :D wiecie co jest najlepsze?:D tylko raz w życiu kaca miałam, jak pierwszy raz się upiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze 10 minut i farbe zmywam hahahah oj co to bedzie , co to bedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
pewnie poszła pierdyknąć fotkę tych pazurków co to się nimi chwaliła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze 10 minut i farbe zmywam hahahah oj co to bedzie , co to bedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mojemu powiedzialam, ze pije bo z nim na trzezwo wytrzymac nie moge:D to takiego strzelil focha, ze az go nie poznalam:P U nas to juz nie pierwszy taki odwyk, ostatni trwal 3 miesiace:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×