Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Gość Gomzoo!
Potencjalna klientka musi zobaczyć ostre zdjęcie, bo inaczej nie będzie sobie zawracała głowy. Przecież to jest w interesie Loreline. Zresztą aparat można pożyczyć. Szczególnie jak ma się tylu znajomych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomzoo!
Ano właśnie. Jak ona sobie wyobraża poważnego bloga ze słabymi zdjęciami? Przecież wówczas nikt nie potraktuje jej poważnie. Taki blog to wizytówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi :D x Nikt się z niej nie śmieje po prostu to jest szczyt takich prostych rzeczy nie wiedzieć skoro chce być informatykiem i kompy naprawiać , nie uważasz, ze to śmieszne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zumba fitness!
Loreline, jesteś? Pomożemy Ci krok po kroku wstawić ładne zdjęcie z telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomzoo!
Właśnie Loreline, zostań tutaj. Ludzie chcą Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studio...
To nie jest śmieszne a tragiczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha to ja jestem tez inna mam lustrzanke najnowsza i za ciula pana nie moge jej opanowac hahaha, mam normalny fuji hs 30 i zdjecia mi wychodza cudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomzoo!
Ja się z niej nie śmieję. Wczoraj próbowałam jej wytłumaczyć, jakie są przyczyny onychofagii i że nerwica nie czyni ludzi głupszymi. Chciałam pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam oj tam ludzie hue hue hue , po kieliszeczku jegemajsterka raz jeszcze na rozluznienie napiecia :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studio...
Dla swoich rodziców zawsze będziesz dzieckiem. I tu też tak się zachowujesz mimo 24 lat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zumba fitness!
Loreline, to chcesz zrobić wyraźne zdjęcie z naszą pomocą? Razem damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz ciemnej perwersji
Mi też Lorka opowiedz, jak to się stało, że rozdarłaś krocze. wiecie, kiedyś byłem z kumplem na polance i była ławka. Była z nami jedna laska, latała za nami. Trochę tam sobie ćwiczyliśmy. Już nie pamiętam, czy ona skoczyła na ławkę, czy na niej stała i kumpel skoczył na oparcie ławki, ale fiknęła i zawisła cipką na metalowej nóżce od przewróconej ławki. Auuuu, musiało boleć nadziać się na taki pręt. Ciekawe, co sobie zrobiła, bo musieliśmy ja podnosić i odczepiać. Ale cipki nie dała sobie obejrzeć, czy nic jej nie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] loreline ale nie jesteś w tym, nie uczę się od 0. Od zera uczyły się dziewczyny na kursie kiedy ja już miałam we krwi piłowanie paznokcia, matowienie, odsuwanie skórek, nałożenie primera, dopasowanie tipsa, posmarowanie tipsa klejem i przyklejenie i przystapienie do żelu. Dziewczyny nie wiedziały co kiedy jak. Ja przez lata zainteresowania tak. Kobieta podchodziła do każdej z nas i mówiła np "matowimy paznokcie" a ja już to zrobiłam, itd. Wiesz, jakoś nie interesuje mnie co inne dziewczyny.. ja to ja, jestem indywidualną osobą, jestem sobą. Nie, nie zostanie tylko pasja, a stanie się praca... no chyba, żę państwo będzie mi dawać 5 tysięcy renty na miesiąc bym utrzymała mieszkanie, itd. Nie mam chętnych? Mam dwie stałe klientki. Nie jestem pusta, mam organy wewnętrzne,itd. Zresztą... nie chcę się kłócić. Dlatego wybacz jeśli mój post jest w ostrym tonie. x x x :D:D:D:D:D:D:D:D:D JAK ZAWSZE NAJLEPSZA :d:d:d:d:d:d:d:d ma dwie klientki, które były u niej raz :D 'zarobila" ? 10 zł :D i dla niej to wooow wielka kwotdya a tu żada 5 tyyś :D:D:D:D:D:D Nie, no ja jej nigdy nie zrozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz ciemnej perwersji
Lorka, ponawiam. Zainstaluj OVI Suite i napisz co ci się wyświetla na ekranie Nokii, po podłączeniu kablem usb do kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chytra likier ziolowo korzenny z niemiec hue hue hue od tesciowki paczuszka przyszla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] loreline Nie, żaden psycholog i inny nie mający co w życiu robić podgatunek człowieka. x x x x loreline - znów ubliżyłaś niewinnym ludziom- w tym wypadku psychologom. Skoro oni to podgatunek, to kim ty jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz ciemnej perwersji
Lorka, a ty wychodzisz do przodu na tych paznokciach? Przecież materiały kosztują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuss
dziewczyno jak Ty chcesz ludzi zachęcić wstawiając takie zdjęcia. nic na nim nie widać. to jakaś specjalna oferta dla niewidomych jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pomysl lorka nie chce pomocy wiec nie pomagajcie przyleci za chwile znow w laski , bo ona sama juz nie potrafi funkcjonowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuss
dziewczyno jak Ty chcesz ludzi zachęcić wstawiając takie zdjęcia. nic na nim nie widać. to jakaś specjalna oferta dla niewidomych jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studio...
Jeszcze napisze gadaj znów. Bezczelna dziewucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×