Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tzz

Jaki termometr dla niemowlaka ????

Polecane posty

Gość Tzz

Jaki termometr dla niemowlaka ? Możecie doradzić co kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legendaOdziewczynie
polecam do ucha . sama mam dla córki i żaden inny sie tak nie sprawdza. zybki i dokladny pomiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tzz
A jakiej firmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kofiiti
Ja sobie chwale moj na podczerwien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
ja w pupie nie mierze - mam doczoła co pokazuje bzdury, elektroniczy ujdzie ale ciężko zmierzyć - teraz kupiłam mescomp AC 322 - ma świetne opinie w necie gdzie by nie popatrzył ale jeszcze niedotarł więc nienapisze czy polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tzz
Nawet dobrą cenę na allegro ma ten mescomp AC 322. A co sądziecie o Braun dousznym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kofiiti
termometr ktory sobie chwale jest firmy Thermoflash LX 26(ten na podczerwien) Mam tez inny-taki co mierzy w uchu -lezy w szafie, bo jest kompletnie bezuzyteczny. Pokazuje jakies bzdury. Moze sa jakies inne co mierza w uchu(dobre) ale ja z moim mialam pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legendaOdziewczynie
wlasnie brauna mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hennna koza
też mam do czoła i ucha beznadzieja.zwykłym elektronicznym mierze i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupowałam termometru
specjalnie dla dziecka...używam tego samego co ja i mąż, zwykły elektryczny pod pachę. Mierzę w pupie, dla mnie to najbardziej wiarygodny termometr. Koleżanka miała do ucha i też go wyepcyła...bo pokazywał jedną temperaturę a za 2 minuty inną. tylko jak się mierzy w pupie to trzeba 5 kresek odjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
braun drogi i ma wymienne kapturki które są wkurzające i szybko się zużywają- tyle wyczytałam o nim a wczoraj wertowałam ten temat bardzo w necie - i kupiłam tego mescompa ze strony producenta - ma 25 % rabatu do końca stycznia i cena się zrobiła fajna - ale zobaczymy jak przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
ale roczniakowi czy 2 latkowi nie mierzysz chyba w pupie?.. mój 5 miesięczniak po czopku szalał jak diabli - kopał nogami wrzeszał w niebogłosy że jakbym mogła to bym go stamtąd wyjęła i był koniec z eksperymentowaniem z jego pupą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaN
Ja osobiście używam od roku AC322 Mescomp i jestem zadowolona.Mierzy szybko i dokładnie, tylko raz na jakiś czas trzeba wyczyścić końcówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reginaangina
zgadzam się z wyborem 322 Mescomp, miałam parę różnych, ale tylko ten obronił się sam przed wyrzuceniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam normalny elektroniczny i mierzę nim w pachwinie lub pod pachą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka1987
Tanio udało się kupić parę dni temu termometr Classic. To jest akurat od niemieckiej marki Geratherm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlett33
Dobrze mi się spisuje model BabyTemp. To jest sprzęt od Sanity, znana firma, robią też inne rzeczy do domowej apteczki – ciśnieniomierze, czy choćby kompresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam termometr w tym sklepie medycznym w www.almamed.pl. Mają bardzo dobre ceny na termometry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria444
Mam dobre zdanie o modelu termometru BabyTemp. Polska firma Sanity, 3 lata gwarancji, bardzo prosta obsługa. Po prostu się mierzy w cel i podczerwień wyłapuje temperaturę. Nie trzeba dotykać ciała, jakoś ustawiać pod specjalnym kątem, gimnastykować się krótko mówiąc. Mnie to zawsze w rtęciowych denerwowało że człowiek się namęczył przy badaniu, żeby to wszystko dobrze przylegało a i tak się po kwadransie okazywało że wynik jest wypaczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina77
Różne termometry w domu miałam już. Teraz mierzymy niemieckim aparatem NonContact. Jest okej na pewno dużo szybciej podaje wynik niż nasze wcześniejsze automaty które mieliśmy. Wszystko działa przez podczerwień, na odległość, nie trzeba termometru jakoś specjalnie układać na ciele, pod pachą, pod językiem czy jeszcze inaczej. Wystarczy z kilku cm wymierzyć w czoło i to wystarczy żeby sprawdzić jaka jest gorączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę dać zielone światło na stronę http://rankingtermometrow.pl jeśli ktoś chce sobie poczytać jakie funkcje oferują różne modele termometrów. Dużo konkretów mało lania wody no i jest opcja głosowania na najlepsze termometry także widać jak na dłoni które są najbardziej polecane przez mamy na przykład (te dla dzieci cieszą się największym zainteresowaniem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo różnych termometrów jest w zestawieniu na http://rankingtermometrow.pl/. Każdy z nich ma swoje zdjęcie plus opis, także wiadomo od razu czym się jeden od drugiego różnić nie musiałam otwierać sobie kilku stron w osobnych kartach tylko wszystko mam podane w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

Fajnie nam mierzy   BabyTemp to był dobry pomysł żeby akurat zamówić ten model. Bo nie ma co ukrywać ale termometrów z podczerwienią to sprzedają teraz mega dużo różnych marek i rodzajow. Tutaj mnie przekonała polska marka i też dłuższa gwarancja, bo większość sprzedają z roczną albo dwuletnią ochroną producenta a tutaj jest aż 36 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata
Dnia 2.01.2019 o 15:38, Gość sara napisał:

Fajnie nam mierzy   BabyTemp to był dobry pomysł żeby akurat zamówić ten model. Bo nie ma co ukrywać ale termometrów z podczerwienią to sprzedają teraz mega dużo różnych marek i rodzajow. Tutaj mnie przekonała polska marka i też dłuższa gwarancja, bo większość sprzedają z roczną albo dwuletnią ochroną producenta a tutaj jest aż 36 miesięcy.

Nam też polecało parę osób BabyTemp więc kupiliśmy niedawno i w sumie działa bez jakiś historii. Na wynik w zasadzie to się nie czeka wcale bo wyskakuje od razu jak tylko podczerwień złapie kontakt. Ja dużo mierzę wodę w wanience bo zawsze mam problem zeby dobrze wycelować i nie zrobić corce za gorącej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Nie narzekamy w domu na Non Contact a mamy go już w apteczce ponad rok. Mierzy szybko, baterie można wymienić w moment, nie ma tutaj tej wkurzającej zabawy z klapką i schowkiem na bateryjki jakie zazwyczaj mają takie drobne akcesoria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trolu

Przestań z tą reklamą, w każdym temacie o termometrze to piszesz dzbanie!!! Non Contac to najgorszy wybór 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×