Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eyes

2013 W tym roku musi się udać!

Polecane posty

Gość eyes

Mam nadzieję że ten nowy topik bedzie wsparciem dla kobiet pragnących w tym nowym roku ujrzeć te 2 wyśnione kreseczki .Mam 24lata, O dziecko staram się przeszło 2 lata narazie bez rezultatu lecz mam nadzieję że to się szybko zmieni . Chciałabym byśmy mogły wspierać się nawzajem . Oczekiwać wspólnie testowania oraz Gratulować sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyes
w tym msc chyba znowu nic z tego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blacharagowniara
byłaś u lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyes
Oczywiście że przechodzilismy badania i podobno wszystko z nami ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blacharagowniara
może też stres dochodzi... bardzo tego pragniecie to tym bardziej to sie nie udaje. trzeba na luziku do tego podejsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyes
Moja gin mówi że to przez blokade psychiczna ... ja tam w to nie wierze cos musi byc nie tak...Jeszcze w tym msc w środku cyklu dostalam plamienia takiego słabego ... trwalo 3 dni . na czwARTy dzien znowu bylo plamienie (praktycznie prawie nic nie bylo) a na 5 to tak jakbym miala normalnie miesiaczke. 6 to samo. i to bylo takie dziwne nie krew tylko przepraszam za okreslenie takie dziwne "flujki" niewiem jak to nazwac. Dodam ze przeszlo 2 lata staram sie o dziecko a normalnie nigdy tak nie mialam . okres zaawszee obfity i trwający 7 dni . Czy miala tak ktoras z was? i jak mam obliczyc od którego dnia zacząc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyes
Włąśnie ja juz nie mam takiego kręćka na punkcie dzieci . kiedys tak mialam ale juz przyzwyczaiłam sie do 1 kreseczki . sądzę że blokada juz mnie nie trzyma , choc moze sie myle a to wszystko siedzi we mnie... nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blacharagowniara
moze wybierz sie do seksuologa ? zawsze warto sprawdzic ta blokade..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyes
Moze i masz racje .. narazie czekam na wizyte u gin. Mam 16... Mam nadzieje że powie mi coś sensownego , co mi pomoże . A ty starasz się o dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyes
Może i masz racje teraz czekam na wiz u gin 16.01 mam . moze mi powie czym moglybyc spowodowane te plamienia . nigdy ttak nie mialam , wiec cos musi się "tam u mnie " dziać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blacharagowniara
ja mam coreczke juz ale tez sie dlugo staralam, Juz z mezem sie zaczelismy oddalac przez to wszystko. pomogla nam terapia i badania nasienia dla meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blacharagowniara
teraz spodziewam sie chlopca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyes
Jejku to GRATULUJE !!! z całego serduszka :) Mój mąż rowniez mial robione badania nasienia alle wykazalo że wszystko jest ok... a ile staralas się o pierwsze dziecko ? Czy uzywałaś jakiś wspomagaczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskinnnia
witam dziewczyny :) dopiszę sie rowniez chociaz w cuda juz nie wierze :( piaty rok probujemy i nic, ja mam pco u meza wszystko w porzadku. oczywiscie leczyłam sie, mialam laparo i hsg, bralam clo + ovitrelle lub pregnyl i dalej nic. teraz przechodze etap buntu i nie chodze do lekarza anie nie biore zadnych lekow, bo juz mam zwyczajnie dosyc. ale wam zycze jak najwiecej szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga2307
Jesli moge to dolacze sie do tematu... ja nie mialam miec dzieci (diagnoza lekarz postawiona 5,5 roku temu) . teraz jestem w 6 tyg ciazy i bardzo sie boje. Wlasnie dostalam list od szefa, ze mi umowy nie przedluzaja. Partner jakos nie wspomina narazie zebysmy ze soba zamieszkali (obecnie mieszkam sama)... Moim rodzicom powiedzialam, bardzo sie ciesza, ale on swoim nie chce powiedziec (tlumaczy, ze jest za wczesnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dshysiutdstssss
jak w wieku 24lat, moża chcieć mieć dziecko :/ i w dodatku od dwóch lat się o nie starać...patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blacharagowniara
ja o pierwsze dziecko staralam sie 2,5 roku. Niby tez bylo wszystko ok. odwiedzilam miliony lekarzy kazdy mowil to samo... ja psychicznie nie wyrabialam , na zadnych lekach nie bylam bo nie chcialam sie truc... a moj chlopczyk teraz ? - to wpadka z ktorej dziekuje do dzis Bogu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyes
brzoskinnnia nie trac nadziei moja kuzynka starala sie 7 lat i w koncu jej się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskinnnia
dshysiutdstssss daruj sobie te bezsensowne uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blacharagowniara
daga2307 - to kiepsko u Ciebie... wydaje mi sie ze twoj partner troche nieodpowiedzialny jest... ale wierze ze sobie poradzisz !! eyes - a Tobie tez sie uda zobaczysz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskinnnia
eyes nadzieja zawsze jest :) nawet jak mi sie wydaje ze o tym nie mysle to i tak mysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga2307
Dodam moze ze mieszkam w de i jestem tu sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyes
daga2307 na pewno wszystko się ułoży , musi !! nie mozesz się załamywac . Będziesz mamusią! nawet nie wiesz jaką jesteś szczęściarą :) Widzisz cuda się zdarzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskinnnia
eyes na innym topiku jest pewna dziewczyna, u niej i meza tez bylo wszystko w porzadku, starali sie 4 lata o ile sie nie myle az w koncu zdecydowali sie na uiu i okazalo sie ze problemem byla nieprawidłowidlowa budowa szyjki macicy o ktorej nie mieli zielonego pojecia. moze i u ciebie jest takie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyes
brzoskinnnia mam nadzieje że masz racje ... naprawde juz bym chciala... Kto by pomyslał ze to takie trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyes
hmm niewiem ja prawie przy każdej wizycie mam robione usg miałam robione badania cyklu . wynik:Trzon macicy w przodozgieciu prawid.wielkosci i echogenicznosci Endometrium lutealne gr.10,5 jednorodne .Jajniki prawid.wielkosci i echostruktry za trzonem w zat. plyn Douglasa . Teraz bede szla z tymi wynikami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyes
ambaje83 witamy :) Ktory to Twoj cykl starań kiedy mialas ostatnia miesiaczke? i kiedy oczywiscie testujesz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyes
ambaje83 witaj serdecznie :) ktory to twoj cykl staran ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×