Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eyes

2013 W tym roku musi się udać!

Polecane posty

hm.. o cyklu starań ciężko mówić bo już staramy się od półtora roku ale miałam kilka przerw po poronieniach.. właściwie w grudniu zaczęliśmy znów po kolejnym poronieniu.. dziś mój.. 33 dc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eyes:)Piszę żeby Cię troszkę podnieść na duchu:) My starania zaczęliśmy gdy ja miałam 20,a mój partner 23. Pierwsze pół roku ok,ale później zaczęłam się martwić:(Wszystkie badania mieliśmy w porządku...ale nadal nie wychodziło.Chodziliśmy z wynikami badań po różnych lekarzach i nic.Czekać-to słyszałam.Wreszcie w listopadzie postanowiliśmy,że w styczniu odwiedzimy klinikę niepłodności.Nie zdążyliśmy:)W grudniu zobaczyłam II kreseczki:)W 25 cyklu starań...bez żadnego leczenia,bez leków. Prawdopodobnie za bardzo chciałam i nie wychodziło... Życzę Wam szczęścia Dziewczyny:)Na pewno się uda.Musicie w to wierzyć:)Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyes
Miło słyszeć takie historie az cieplej na serduszku się robi . Mam nadzieję że i mi bedzie dane zostac mamą ... Ja również ciągle słyszę że wszystko jest ok i trzeba czekac ... pytanie tylko ile ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam i chyba nie opublikowało mnie.. jeszcze raz więc.. staramy się od jakoś półtora roku ale po każdym poronieniu miałam przerwy.. teraz od grudnia się nie zabezpieczamy już.. to mój 33 dc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyes
a ile dni ma Twój cykl ? Dosyć dlugie chyba masz ? ja mam 29 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyes
Widzę że masz juz jak ja :) Ja czekam zawsze tydz po terminie :) wtedy sięgam po test... co prawda bardzo rzadko się to zdarza bo moje cykle są regularne ale zdarzają się wyjątkowe msc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyes
Ja w tym msc nawet nie wiem czy mialam msc ... nie wiem czy mozna to nazwac miesiączką ;/ teraz niewiem jak mam liczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eyes a Ty który dc masz? bo 16stego stycznia idziesz do lekarza a który to dc będzie.. może w środku cyklu miałaś plamienie implementacyjne czy jak to się nazywa to plamienie wynikające z zagnieżdźenia się zarodka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testu jeszcze nie robie bo wiem że owulację miałam dokładnie 31 grudnia czyli w 20 dc.. więc może @ przyjdzie dopiero jutro lub we wtorek.. w zeszłym miesiącu byłam u lekarza bo dostałam strasznego bólu brzucha i się okazało że mam owulację aż tak bolesną no i w tym miesiącu miałam taki sam ból 31 grudnia więc też owulacja wtedy była..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyes
wlasnie nie wiem od ktorego dnia mam zaczac .miesiaczke mialam 14.12 a plamienia dostalam 28 . i odbywalo sie tak jak napisalam wczesniej . zagnieżdzenie trwalo by tyle dni ? i jak przypomne 2 ostatnie dni byly takie jak normalna miesiaczka .. nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyes
pierwszy Raz tak mam martwie sie co to moze byc ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sieci piszą że plamienie implantacyjne występuje zwykle między 5 a 7 dniem od zapłodnienia ale może się zdarzyć 6-12 di od zapłodnienia.. ale terraz już nie plamisz? do 16tego stycznia już niedługo ale jak masz jakieś bóle czy coś cię niepokoi to nawet na szpital podjedź, muszą cię zbadać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyes
nie nie mam juz zadnych plamien . wlasnie czuje sie normalnie. zawsze na msc mam okropne bole brzucha i piersi a w tym msc nic mnie nie bolalo . jak kladlam sie spac tylko to tak jakby pobolewal mnie troszke brzuch ale nie wiem czy sobie tego nie wkrecalam. dzisiaj jak wstalam to bolały mnie sutki ale piersi nie... Czuje sie calkowicie normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyes
cos sie zawiesza ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johnythefackingwalker
dlaczego chcecie miec dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nawet jak zaszłaś w ciążę to 16stego jeszcze będzie za wcześnie by ją potwierdzić tak na 100%, lekarz może stwierdzić objawy wskazujące, rozpulchnienie macicy, pociemnienie warg, może pęcherzyk będzie widać ale zarodka jeszcze chyba nie.. na objawy takie jak mdłości, senność czy wzdęcie brzucha to za wcześnie pewnie.. ale gdybyś zrobiła badanie z krwi Beta HCG to już by wykazało pewnie.. nie martw się na zapas, na pewno wszystko się pomyślnie wyjaśni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyes
Gdybym byla w ciazy to na pewno cos bym czula . chocby bolesnosc piersi czy tez ból jajnikow, tak mowily mi terazniejsze mamy ze to sa pierwsze symptomy ciazy ... a ja nic nie czuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to fakt.. ja też nic nie czuję, znaczy chwilami mnie brzuch pobolewa jak na @ ale nic specjalnego.. we wszystkich ciążach zanim test zrobiłam już miałam wymioty straszne.. a teraz nic więc nie wiążę z tym cyklem zbyt wielkich nadziei..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyes
moze to pobolewanie brzuszka wlasnie dobrze wrozy ? We wczesniejszych ciążach moze mialas wymioty a teraz wcale nie musisz ich miec ;p nie mniej jednak życzę nam obu by ten cykl byl w 110% owocny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyes
ambaje83 co u Ciebie? masz jakies dobre wiadomosci ? ja bylam wczoraj u gin :( tak na prawde w niczym mi nie pomogla. powiedziala ze wszystko jest w jak najlepszym porządku i ze mam sie nie martwic. Obliczyla mi ze okres powinnam dostac 5 dni temu . jak narazie brak ale jajniki bola mnie jak w dni plodne.. nie wiem czemu wczoraj o 16 robilam test 1 kreska ... jak do konca msc @ nadal nie bd to pojde na bete ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyes
okresu nadal brak ;/ od wczoraj brazowe uplawy ;/ co mi jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×