Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Albert_44

jak dorobić w więzieniu

Polecane posty

Gość Albert_44

witam obecnie przebywam w zakładzie karnym w Ostrołęce gdzie odbywam kare pozbawienia wolności ale także pracuję. moje pytanie brzmi: czy i jak przez internet mogę sobie dorobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albert_44
Czekam na Państwa odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albert_44
proste :D saune i basen też, oraz ps3, siłownie, sklepik itd. to jest nowo zbudowane więdzienie, tutaj naprawdę dbają o ludzi którym się noga podwinęła w życiu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i są jakieś prace przez internet ale zazwyczaj takie na które trzeba poświęcić trochę czasu, tj spędzać go przy komputerze a czy Ty masz taką możliwość??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No, czyli jak zawsze
bo w tym kraju zawsze koorwa i złodziej jest pod ścisłą ochroną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albert_44
coś mi się tu obiło na forum o jakimś marketingu wielopoziomowym MLM czy coś takiego. Tu w więzieniu mam mnóstwo znajomych, którzy mają także znajomych i to nawet więcej niż na wolności :D i wszyscy są chętni i gotowi do współpracy, otwarci na nowe sposoby zarabiania niż tylko tzw. "etat" , chcemy dorobić sobie po prostu parę stówek miesięcznie by po wyjściu za parę lat z pierdla "być ustawionym" lub mieć po prostu pieniądze koło tyłka . SAPIENTI SAT może Ty zabierzesz głos w dyskusji ? Miałbyś może jakąś propozycję dla NAS ? co możemy robić, w jaki sposób współpracować ? Po za tym, fajnie by było po wyjściu z pierdla odebrać kluczyki do nowej Skody albo Reanult :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No, czyli jak zawsze
Folo zaczyna gadać sam ze sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×