Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alicyja

Oświetlenie kuchni

Polecane posty

Gość kama4590
też mam taśmy ledowe active jet pod szafkami, fajnie to wygląda i daje dużo światła na miejsce robocze w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz też sprawdzić na www.aurorats.pl. Mają bardzo fajnych lamp także nadających się fajnie do kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kuchni sprawdzaja sie fajnie Ledy, jeżeli chcesz znaleźć jakies dobrej jakosci to sprawdz www.elektro-sal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się zupełnie oświetlenie oprawami LED kuchni to dobry pomysł ;) przygotowanie posiłków jest o wiele przyjemniejsze, po za tym kuchnia wygląd o wiele lepiej. Swoje oprawy LED mam od producenta Klusdesign.pl i muszę powiedzieć, że jestem zadowolona. Ktoś mi kiedyś halogeny proponował ale jednak postawiłam na LED i teraz polecam każdemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oświetlenie ledowe w kuchni ładnie wygląda tylko musisz dobrać barwę światła jaką chcesz. Naszukaliśmy się sporo zanim dobraliśmy odpowiedni odcień do salonu ale jesteśmy zadowoleni bo wygląda to świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światłolubna
Ja mam w kuchni plafon led http://markowelampy.pl/32473_inteligentny-plafon-led-siderno-dl-c405t.html i polecam go w 100% lepiej zainwestować i mieć na lata. Wzorowo oświetla całą kuchnię, można zmieniać barwy światła i natężenie. Mam kuchnię połączoną z salonem i siedząc w salonie mogę go wyłączyć ponieważ w komplecie jest pilot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polasz
My wybraliśmy neutralną barwę światła w OBI, takiej właśnie długo szukałam, aż wreszcie mamy takie oświetlenie activejet w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naniuszka
rzeczywiście masz rację activ jet jak jedyny producent ma na rynku żarówki ledowe o naturalnej barwie światła, bardzo fajnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne jest oświetlenie takie oryginalne, ja do swoich lamp dodałam fajne elementy dekoracyjne, no i prezentują się dzięki temu świetnie http://www.metalbernat.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naniuszka
pomyśle o tych ledach activejeta, będą się naprawdę super komponować z ładnym oświetleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swaagn
zdecydowanie warto, u mnie jest różnica w rachunkach, tylko zwróć uwagę jaką barwę światła wybierasz, ja kiedyś kupiłam przez przypadek białą-zimną żarówkę i przy takim oświetleniu człowiek wygląda jakby był chory, dopiero w sferisie mi powiedzieli, że są jeszcze inne rodzaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naniuszka
oczywiście, że są różne barwy światła w przypadku ledów, ja kupowałam ledy activejeta o naturalnej barwie światła, dają dużo lepsze światło, jest przyjemniej w mieszkaniu, pytaj w sklepie o te konkretne ledy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ledy o neutralnej barwie kupowaliśmy w OBI w innych sklepach nie widziałam, ale u nich chyba najwięcej jest produktów z active jet i warto tam najpierw zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Wielgus
Kluczowa, jak powtarzała moja projektantka z Decoroom, sprawa przy aranżacji czyli dobry dobór oświetlenia pod katem opraw i samego źródła światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooszaa
Kupiliśmy taśmę led activejet w obi i ładnie przylega pod meblami kuchennymi i na ścianie, daje dobre , jasne światło. Jestem zadowolona bo jest to i praktyczne i ładne no i oszczędne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spory wybór taśm ledowych i żarówek dekoracyjnych można znaleźć też w hurtowni El –żak w Warszawie http://elzak.eu/. Przed wymianą instalacji zaopatrzyliśmy się w tym sklepie kompleksowo, bo mają asortyment od dobrych producentów, ale w przystępnych cenach. Teraz regularnie kupuję u nich żarówki ledowe Osram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antilla
dlatego ja zdecydowałam się na ledy activejeta ale o naturalnej barwie światła, więc klimat jest bardzo fajny w mieszkaniu, poza tym takie rozwiązanie jest funkcjonalne więc póki co przy tym zostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oświetlenie kuchni to dość skomplikowany temat :) Tutaj jedno źródło światła na pewno nie wystarczy, dlatego według mnie bardzo dobrym rozwiązaniem jest podzielenie kuchni przynajmniej na dwie części. Blat, na którym pracujemy w kuchni powinien być oświetlony lampkami ledowymi, zaś reszta kuchni najlepiej wiszącą lampą (https://www.swiatloistyl.pl/lampy-wiszace-metalowe). Tym bardziej jeśli kuchnia spełnia funkcję jadalni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antilla
ledy bardzo dobrze sprawdzają się w kuchni, super doświetlają powierzchnię kuchenną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antilla
w sumie to chyba nie ma znaczenia w jakim sklepie kupisz żarówki a to jakiego producenta je kupisz, ja zdecydowałam się na ledy active jeta i jestem bardzo zadowolona z takiego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My po remoncie kuchni woleliśmy postawić na coś porządnego. oczywiście zdecydowaliśmy się na oświetlenie led, bo uważamy, że jest najlepsze do tego typu pomieszczeń. Wszystkie żarówki active jet kilka lat po remoncie sprawują się ok i wyglądają idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trampeczka
a ledy jakiego producenta kupiliście? ja kupiłam ledy activejeta o naturalnej barwie światła, super się sprawdzają w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No napisałam wyżej że żarówki active jet mamy. Mąż mówi ze to najlepszy wybór światła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajkaa
activ jety są dobre bo ich ledy maja naturalną barwę światła co oznacza, że ie męczą tak oczu, do tego dochodzi oszczędzanie na rachunkach za prąd, więc moim zdaniem warto rozważyć takie oświetlenie do mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie się przejadę do Bercal w Krakowie w najbliższym czasie, bo sam szukam oświetlenia do kuchni. Sklep ponoć ma dużo zagranicznych producentów i jak przeglądałem u nich na portalu - www.bercal.pl to faktycznie jest z czego wybierać. Jest też na stronie trochę ich realizacji także można sobie mniej więcej ocenić jakie rzeczy robią. Studio światła mają na Conrada, trochę mi nie po drodze do Krakowa, ale mam w planie na przyszły tydzień wizytę więc na pewno tam podskoczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taśmy ledowej w kuchni zapewnią bardzo fajny efekt i będą stanowić dodatkowe źródło światła.Ja mam activejety na blacie i tuż od szafkami. To oczywiście kwestia gustu ale mnie te obydwa rozwiązania odpowidają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×