Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yookoo

Czy to nie jest zbyt duża różnica wieku?

Polecane posty

Gość yookoo

Moja córka która ma 18 lat spotyka się z facetem który ma 26 lat. Czy to nie jest zbyt duża różnica wieku? On już sam mieszka, ma pracę, utrzymuje się, a moja córka to przecież jeszcze dziecko. Co byście zrobili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona jest dorosła :) fakt 8 lat to sporo. ale obydwoje są dorośli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blacharagowniara
ja z męzem mam 12 lat róznicy i tak naprawde w niczym to nie przeszkadza ;) uwazam nawet ze czym starszy tym lepszy . Doswiadczony w zyciu ustabilizowany finansowo itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwyższa pora by córka sama o sobie decydować. Nie ma 5 lat że jej zabronisz bo jak będzie się chciała z nim spotykać to będzie ;) Po prostu jeśli to jest dobry człowiek to jaki masz problem ? Wiek ? Ja miałam 18 lat ....on 28 lat .Moi rodzice ani jego znali nasz wiek i nie robili problemów.Stwierdzili żebyśmy byli ze sobą szczęśliwi.I jesteśmy :D Za 4 miesiace świętujemy 9 rocznicę ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emotolineczka
U mnie też jest 12 lat różnicy, to nie zależy od wieku tylko jakim on jest człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie zrobisz w sumie ale...
generalnie 8 lat to nie jest jakoś tragicznie....ale wydaje mi się że w późniejszych latach....oczywiście każdy jest inny/inna dojrzałość/fizyczna, emocjolanlna. no wg mnie 18 to mało jak na taki "poważniejszy związek" ale są też takie które i w tym wieku za mąż wychodzą....wszystko zalezy od osoby, wiadomo, jak "kocha" a prawdopodobnie wydaje jej się że kocha to zabronić nie mozesz, bo tylko sobie problemów narobicie, ale obserwuj, rozmawiaj, bądź blisko niej....no ja w wieku 18 lat na pewno nie byłam gotowana jakieś poważne związki z facetem o tyle lat starszym, ale jak mówię, każdy jest inny....teoretycznie 18 lat to dorosła osoba, ale z perspektywy czasu że tak powiem "gówno prawda" ;) tak jak mówię, nie wojuj z nią bo wtedy tylko pogorszycie swoje stosunki i będzie od Ciebie "uciekać" ale obserwuj zarówno ją jak i jego...może ona jest już gotowa na taki poważniejszy związek itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yookoo
Córka przyprowadziła go do nas kilka razy więc miałam okazję bliżej poznać. Myślę, że jest poukładanym, zaradnym, odpowiedzialnym i poważnym facetem. No i nie wyciąga córki na imprezy alkoholowe, za tp chodzą na spacery, do kina itp. ale no ta różnica wieku. On już na pewno ma swoje potrzeby, a nie chcę by dzidziuś się pośpieszył córce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjmk,xcvbnmjfd
Między mną a mężem jest 9lat różnicy. Nie odczuwam tego w życiu codziennym, dogadujemy się świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yookoo
Zapomniałam dodać, że to jest pierwszy poważny związek córki i są ze sobą prawie rok. A córka rocznikowo ma 19lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yokoo piszesz "On już na pewno ma swoje potrzeby," zapewniam cię, że twoja córka tez już ma swoje potrzeby :) a zeby ten dzidzius sie nie pojawił to po prostu z nią porozmawiaj, wytłumacz jak ważna jest antykoncepcja i jakie ma sposoby do wyboru. to że jej zabronisz albo przemilczysz - nic nie zmieni. ona i tak to będzie robić a ty po prostu nie bedziesz o tym wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blacharagowniara
wiadomo martwisz sie... ale jezeli corka bedzie chciala uprawiac z nim seks to niestety nic nie zrobisz jedynie mozesz porpzmawiac z nia o zabezpieczeniu. Ja pamietam swoje poczatki - jaki to byl wtedy seks przy takiej roznicy wieku - najlepszy w zyciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amorra
tak na moje to powinnas dac corce zdecydowac. Jezeli jest dojrzalym i opiekunczym mezczyzna to masz pewnosc ze jej nie skrzywdzi. A co do popedu seksualnego to uwierz mi ze taki facet bardziej potrafi uszanowac kobiece zdanie i jej poglady. nizeli chlopak w jej wieku :) a starszy partner to nie odrazu = sie dziecko :) postaw sie na miejscu corki sprobuj poczuc to co czuje ona myslec tak jak ona a wtedy latwiej bedzie Ci ja zrozumiec. I koniecznie zadaj sobie pytanie czy wolalabys miec corke ktora umawia sie z gowniarzami ktorzy jezdza po dyskotekach a mentalnie dopiero wychodza z gimnazjum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem Ci tak.....
mam męa młodszego ode mnie o 6 lat! Poznaliśmy sie gdy on miał 18 lat, ja 24. Ja wyglądam bardzo młodo ( w tej chwili na jakies 20 lat ), on wyglądał dojrzalej. Gdy sie poznaliśmy nie wiedzieliśmy ile mamy lat, dopiero na 3 spotkaniu to wysżło. Zastanawiałam sie co robic, ale zaryzykowałam. Jestesmy dzis małżeństwem. Ja wtedy juz pracowałam, jstem pożądna osoba, nigdy sie nie upijałam na imprezach, nie paliłam itp itd a mimo to jego mama mnie nie znosiła właśnie ze względu na wiek. a dlaczego? Bo kolezanki jej powiedziały, że na pewno wrobie go szybko w dziecko. a ja o dziecku nawet nie myślalałm. Seksu długo nie było bo nie chciałam zaliczyć wpadki, żeby mu życia nie zniszczyć, ale jego mama uwazała inaczej. Jechała po mnie non stop i co jej to dało? Chyba tylko to, że po kilku latach zrozumiała, e była głupia,a jej syn dosyć sie od niej odsunął a i ja za nia nie rpzepadam przez to jak mnie tyle lat traktowała. I to tlyko dlatego, że jest między nami taka róznica wieku i że jej koleżanki zawsze musza miec rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Przemka
8 Lat to absolutnie nie jest za duża różnica wieku między nimi. Ja jestem młodsza od swojego o 11 lat i jakoś mi to nie przeszkadza,a wręcz motywuje sie przy nim. Mówisz że to jej pierwszy związek i trwa 1,5 roku. Mogą zostac ze sobą na stałe ale również mogą się rozejść. Traktuj jej chłopaka z szacunkiem, bo mogła miec innego i gorszego, a jeśli nie masz przeciwskazan do jej miłości i chcesz by była szczesliwa uszanuj to. Pomyśl jak ty byś była w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yookoo
Mam dobry kontakt z córką i wiem, że poczeka na kogoś odpowiedniego i na odpowiedni moment. Rozmawiałam z nią o seksie i antykoncepcji gdy miała jakieś 15 lat. Więc trochę dawno.. W sumie są już prawie rok, a córka zostaje u niego często na noc na weekendy więc możliwe, że już to robi. Wiadomo, że chcę dla niej jak najlepiej, żeby miała troskliwego i kochającego chłopaka, a ich związek taki się wydaje. Myślę, że córka też przez to bardziej wydoroślała. blacharagowniara - Jak się ma taka różnica wieku do seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yookoo - tez myślę, że twoja córka lepiej wyjdzie na tym mając takiego mężczyznę niż 18 latka, któremu fiu bździu w głowie. zapewne współżyją - i co z tego :) niech będzie szczęśliwa - tylko z rozwagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugugugugu
taki zapewne, ze gość 24 letni więcej wie i potrafi niż 18 latek ;-) Wiem, pamiętam początki z moim mężęm heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blacharagowniara
tzn tak z moim mezem bylo tak ze on byl odpowiedzialny zawsze bylo zabezpieczenie zawsze wytrysk na zewnatrz nigdy nie naciskal na dzieci a mial juz lata wtedy i chcial zostac ojcem. Ale potrafil uszanowac to ze ja jestem mloda itd. Jezeli chlopak twojej corki jest taki sam i ma w glowie poukladane to uwierz mi ze jej nie skrzywdzi. jezeli chodzi o przyjemnosci z seksu - taki mezczyzna jest doswiadczony i potrafi zdzialac cuda ale nigdy nie na sile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yookoo
Wiem jedynie, że jest zaradny i odpowiedzialny, sam mieszka, pracuje. Na pewno też mogę powiedzieć, że szanuje córkę, że czasem miło popatrzeć na młodych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yookoo
Tego jak się porozumiewają w sprawach seksu to nie wiem, nie wiem też jak on się zapatruje na ojcostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yookoo
Może powinnam porozmawiać jeszcze teraz z córką o antykoncepcji? Głupio mi trochę bo nie chcę jej jakoś zawstydzać, to intymne sprawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blacharagowniara
warto tez z nimi o tym porozmawiac. nie narobisz sobie tym obciachu bo jezeli facet jest w porzadku to grzecznie odpowie ci na pytanie na temat ojcostwa i uspokoi twoje mysli. rozmowa duzo daje uwierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yookoo
W sumie to dobry pomysł, żeby pogadać jak widzi kwestię dzieci w najbliższym czasie. Ale co do spraw seksu nie będę się mieszać tylko żeby wpadki nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blacharagowniara
seks jest dla ludzi ale dla ludzi z ROZUMEM. Jest to przyjemnosc z ktorej nie ma co rezygnowac bo w duzej mierze pomaga np. czlowiek chodzi usmiechniety etc Z corka porozmawiaj tylko o ZAPEZPIECZENIU i bedzie dobrze ;) trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yookoo
No właśnie jak wspomnieć o tym zabezpieczenii żeby nie było niezręcznej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz.,.,.,
jakie dziecko majtki sciagneła od kiedy skonczyła 15 lat , rznie sie jak popadnie a ty dzieckiem ja zwiesz , kogo bys dla niej chciała , chłystka jakiegos ? a.....zapomniałem ksiecia z bajki bogatego ustawionego , ale rok trzy starszego . głupie stereotypy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blacharagowniara
normalnie. Mowisz ze masz dobry kontakt z corka. Porozmawiaj z nia sam na sam a jesli nie chcesz to zapytaj ich obojgu przy okazji dowiesz sie jaki stosunek do calosci ma jej chlopak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×