Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gambiia....

do samotnych: własciwie to dlaczego jesteście sami

Polecane posty

Gość Elektronikełe
bez spacji, jak może być ze spacją, czasami tak sie tutaj mail błędnie wyświetla, ale jak klikniesz w link to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elektronikełe
post zastępczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kripa
Bo uważam, że nie mam niczego do zaoferowania, i... kto by mnie chciał? W dodatku nie mam pojęcia jak rozmawiać z ludźmi, jak kogoś poznać. Jest taki jeden chłopak na mojej uczelni, ale go nie znam... i nigdy nie poznam, bo moja niepewność zjada mnie od środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kripa
Bo uważam, że nie mam niczego do zaoferowania, i... kto by mnie chciał? W dodatku nie mam pojęcia jak rozmawiać z ludźmi, jak kogoś poznać. Jest taki jeden chłopak na mojej uczelni, ale go nie znam... i nigdy nie poznam, bo moja niepewność zjada mnie od środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka1234
Samotna jestem, bo zostawiłam faceta. A zostawiłam faceta, bo był dupa, a ja pracuje w różnych krajach i tak to się nie da faceta mieć na stałe. Skoro nigdy nie wiem jak długo gdzieś będę. Atrakcyjna kobieta jestem, a za granica to już wogóle szał na Polki jest. Ale cóż. Zauwazyłam też kolejny problem. Z racji tych moich wojaży zagranicznych, też mój budżet styl życia i zachowania są różne. Mam poczucie, że może być trudno związać mi się z polskich facetem. Umówiłam się ostatnio z jednym na randkę, ale szczerze mówiąc śmiać mi się chcialo, że taki oszczędny i prawie nic mi nie postawił. Sama sobie chciałam coś kupić ale czułam że to tak nie wypada przy nim heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROpinhÓtt de fritteskartoflen
...jacy pIękni Wrażliwi i ODCZUWAJĄCY LUDZIE...CUUUUUUDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ... PISZCIE ...!!!!!!!!!!!!1111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna magia33
Jestem sama, bo zakończyłam jakiś czas temu swój jedyny jak do tej pory związek. A teraz to już pewnie będę sama, bo: - jestem bardzo przeciętna z urody (różne mankamenty) - nieśmiała - nie ufam już nikomu - mam niską samoocenę - czuję się nieswojo na spotkaniach/imprezach I ogólnie widzę, że jestem dla facetów jakby niewidzialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna magia33
Jestem sama, bo zakończyłam jakiś czas temu swój jedyny jak do tej pory związek. A teraz to już pewnie będę sama, bo: - jestem bardzo przeciętna z urody (różne mankamenty) - nieśmiała - nie ufam już nikomu - mam niską samoocenę - czuję się nieswojo na spotkaniach/imprezach I ogólnie widzę, że jestem dla facetów jakby niewidzialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość policjanttt....
ja jestem po prostu nikim śmieciem jako człowiek i nie dziwie się że nikt mnie nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna magia33
Sorki za podwójny post, coś nie zatrybiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna magia33
Czasem nawet topiki na kafe umierają gdy na nie wchodzę i się wypowiadam, zgroza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruby i brzydki
bo jestem gruby,stary i bzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllunssa
Elektronikełe napisałam d ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewegia;;;;
lolitka->coś o skąpstwie faceta wiem, bo raz umowiłam się z chłopakiem na mieście, przyjechałam swoim samochodem a on wsiadł i powiedział, że woli posiedziec i pogadac, bo nie jest głodny i nie musimy nigdzie isc(nawet na kawę) - także 2 godzinki siedzielismy w aucie i gadalismy....bo żal mu było parę groszy nawet na kawę czy sok...żenada- dlatego właśnie jestem sama - bo nie zamierzam nigdy więcej dokładać do faceta...a wtedy tylko straciłam czas i paliwo na tego palanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam określone wymagania co do partnerki. Niestety ciężko mi znaleźć odpowiednią kobietę ot nie mam szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toTotaktuTutum
jestem sama bo: -nikt się mną nie interesuje jako potencjalną partnerką -jestem już w takim wieku, że sami zajęci wokół mnie, mający rodziny itp. a młodsi jeśli trafiają się wolni, to no właśnie...dla nich jestem już za stara, więc też się nie interesują;) -przestałam wychodzić z inicjatywą, by poznawać kogokolwiek, znajomości które zawieram są raczej z konieczności np. zawodowych, natomiast nie mam ochoty próbować upolować kogos, bo same sraki z tego wychodziły i mi się odechciało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właściwie to dlatego:
-jestem przeciętna, a każdy facet chciałby śliczną, szczuplutką modelke - jestem introwertyczką raczej i domatorką - nawet nie mam pomysłu gdzie mogłabym kogoś poznać, gdzie nie pójde to albo zajęci faceci albo kobiety w podobnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość policjanttt....
po drugie mieszkam na wsi i mam 29 lat i gdzie tu kogoś poznac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toTotaktuTutum
aaa no właśnie, zapomniałam, ze też mieszkam na wsi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elektronikełe
lllunssa fajnie że napisałeś, ale szkoda że facet jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllunssa
co ty gadasz Elektronikełe? Kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllunssa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elektronikełe
facebook mówi co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOLIMOESKA
bo mnie facet zostawił i nie moge się z tym pogodzic do dziś (5 lat mineło) mam bardzo niska samoocenę, odizolowałam sie od ludzi, boje się ich, nie mam gdzie kogos poznac bo chyba już nawet nie chcę...jakos dobrze mi samej skoro nie moge być z tego którego kochałam najbardziej. Staram sie miec ciekawe zycie mam fajna pracę i duzo podrózuję, miłości mi brak ale tylko tej jednej osoby...na reszcie mi nie zależy :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllunssa
ty się nazwą e-maila sugerujesz czy co? Emaila mam po tacie tzn to było kiedyś jego konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka1234
Z doświadczenia wiem, że łątwiej szybciej poznać kogoś w mniejszym miasteczku niz w dużym mieście... Ma się mniejszy wybór... A na wsi to już wogóle jak się jedna kboite czy faceta spotka to się nie ma wyboru o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllunssa
wtf? :D to da się to znaleźć na facebooku? To jest moje fake konto na fb, dobra napiszę do ciebie z innego maila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllunssa
musisz mnie nauczyć jak się odnajduje kogoś na fb po adresie e-mail :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllunssa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllunssa
poszło z e-maila, który jest skorelowany z moim prawdziwym kontem na fb 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×