Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KAMILWWW

MARIHUANA KTO ZA LEGALEM ?

Polecane posty

Gość okllllllllllllllla
dzisiaj miałby 30 lat, a nie żyje już 6 :-( naprawdę wam to jets potzrebne do szcześcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiachuana
Mnie zaraził tym mój narzeczony, wynajmujemy mieszkanko, niedawno zakończyliśmy pierwszą małą uprawkę (2 krzaczki) takiej fazy jak po swoim jeszcze nigdy nie miałam :) Lubię sobie zajarać, położyć się do wyrka, włączyć film, lub muzykę i jeść czekoladę :D No właśnie, pac-man najgorszy, ale co tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiachuana
okla bo trzeba wiedzieć, jak na tym funkcjonować, najlepiej siedzieć w domu, wtedy jest i bezpiecznie i wesoło :) Ja mam to szczęście, że nie lubię po ziole nigdzie wychodzić, wolę zaszyć się w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadzic palic
Zalegalizuen Mariunanen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie zajarac okazyjnie bez zadnego alkocholu nawet piwa . Samemu tez pale bo wiadomo nie w kazdym towarzystwie mozna czilaut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on28w
Jestem za legalem, do tego dopuscilbym prawo palenia zioła i kierowania.kierowca zjarany jeździ bezpieczniej od trzezwego. Zabronilbym palenia tytoniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cala piesia! Jestem w kraju w ktorym Marihuana jest tolerowana przez wladze; Wszyscy wiedza że marihuana a konketnie konopie sa roslina znana i stosowana od stuleci, na jej bazie szamani plemion indianskich wytwarzali leki; Szkodliwosc marihuany nie zostala udowodniona; badania polegaly na ocenie wplywu dymu marihuany na malpy ; test przeprowadzany byl bez uzycia tlenu i malpy sie udusily a wniosek naukowcow thc powoduje obumieranie komorek mozgowych opieral sie na istocie uduszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem za jaraniem mery ajak!
Up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grasz w zielone?
Mi to obojętne. Nigdy nie paliłam i nie zamierzam. Alkoholu tez nie piję, papierosów nie palę. Nie ciągnie mnie do takich rzeczy, ale wychodzę z założenia, że każdy robi co chce. I w sumie może byłoby lepiej, bo nie sprzedawali by jakiegoś za przeproszeniem GÓWNA, tylko lepszą gatunkowo, czystszą "marysię". Problem byłby natomiast z małolatami, którzy niestety nie potrafią rozsądnie myśleć i paliliby dużo i często. Wtedy można zaostrzyć przepisy za sprzedaż zielska, ale znowu pojawi się problem nielegalnego handlu. Choć myślę, że jak ktoś chce kupić to i teraz kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×