Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niepewna siebie szara myszka

Czy są tu osoby które czują się niepewnie ze swoimi umiejętnościami?

Polecane posty

Gość niepewna siebie szara myszka

tak jak w temacie, czy jest tu ktoś kto czuje się niepewnie jeśli chodzi o kwalifikacje, umiejętnosci itp? Mój problem polega na tym, że jestem 4 lata po studiach, pracowałam już w 4 miejscach, szukam swojego miejsca jeśli chodzi o prace, nie jestem jakąś zachukaną głupią babą, ludzie postrzegają mnie jako otwartą, oblataną, inteligentną osobę, a ja uważam że ciągle jestem za mało wykwalifikowana, za mało umiem, jestem nikim dla przyszłego pracodawcy:( wiem, że na stanowiskach na których pracowałam było wiele innych osób, słyszałam, że nie nadawały się, myślały, że potrafią i podołają, ale niestety tak nie było, mnie przyjmowali i jak chciałam odchodzić to bardzo zalowali, twierdzili, że byłam super pracownikiem, więc powinnam się cieszyć z takich słów, ale ja ciągle mam stresa, że jestem za głupia do wszystkiego. Teraz szukam kolejnej pracy i uważam, ze nic nie jest dla mnie bo nie podołam:( ktoś ma podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobrze mi....
Jedynym mężczyzną,który niemoże żyć beż kobiety jest: GINEKOLOG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elektronikełe
ja tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmobbingowana
dlaczego uwazasz, ze nie podolasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvsfxsfafdade
ja też taka jestem, to po prostu niskie poczucie własnej wartości przeważnie to jakiś problem wyniesiony z dzieciństwa, może rodzice Ci mówili, że jesteś nic niewarta? U mnie w domu to moja siostra była naj naj, poza tym babcia wprost do mnie mowiła - ty jesteś najgorsza....poza tym mam pewną wadę, przez którą nie akceptowali mnie rówieśnicy od najmłodszych lat, teraz osobom dorosłym to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna siebie szara myszka
właśnie u mnie nic takiego miejsca nie miało, rodzice zawsze mnie chwalili, byłam ich oczkiem w głowie, problemów większych w szkole nie miałam, wręcz zawsze wszystko umiałam pierwsza, w przedszkolu nie nadawałam się do średniaków, od razu posłali mnie do grupy starszej, w jakiej pracy się nie zatrudnię to idzie mi dobrze, ostatnio nawet pracowałam w firmie gdzie ogarniałam całą pracę biuraa raczej 3 biur bo 3 firmy były w jednym miejscu, musiałam ogarnąć to wszystko i bez problemu daałam rade, szef zadowolony był bardzo, takie rzeczy powinny we mnie wzmagać poczucie, ze jestem dobrym kandydatem na pracownika, a tak nie jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jestem aspoleczna:(
to po co chciałaś odchodzić? jak się te prace kończyły, ze brak ci pewnosci siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×