Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ella14

Chorwacja dla 3 osób za 45 euro

Polecane posty

Gość ella14

Witam zadam dość prozaiczne pytanie, ma może ktoś namiary na apartament dla 3 osób w tym 16 letnie dziecko wstępnie na Istrii za kwotę do 45 Euro. Wiem że zaraz dostanie mi się po głowie ze za 45 E to mogę mieszkać w namiocie ale już byłam Cro i wiem że jest to realna cena. Nie chcę jechać w ciemno wolę sobie coś za rezerwować. W zeszłym roku byłam na Ciovo i generalnie takie warunki by mi odpowiadały ale może doprecyzuję: * bliska odległość do plaży (ok 200-300 metrów) i sklepu. * miejsce postojowe * klimatyzacja w cenie * aneks kuchenny z kuchenką i lodówką * grill i taras najlepiej z widokiem na morze. * niewielka odległość do centrum miasta tak jak np Witam zadam dość prozaiczne pytanie, ma może ktoś namiary na apartament dla 3 osób w tym 16 letnie dziecko wstępnie na Istrii za kwotę do 45 Euro. Wiem że zaraz dostanie mi się po głowie ze za 45 E to mogę mieszkać w namiocie ale już byłam Cro i wiem że jest to realna cena. Nie chcę jechać w ciemno wolę sobie coś za rezerwować. W zeszłym roku byłam na Ciovo i generalnie takie warunki by mi odpowiadały ale może doprecyzuję: * bliska odległość do plaży (ok 200-300 metrów) i sklepu. * miejsce postojowe * klimatyzacja w cenie* aneks kuchenny z kuchenką i lodówką * grill i taras najlepiej z widokiem na morze. * niewielka odległość do centrum miasta tak jaz Mastrinki do Trogiru. * cena ok +/- 45 euro Będę wdzięczna za namiary tu bąz na maila cos_gdzies5@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×