Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Saadee

Niskie AMH

Polecane posty

Oczywiście, ze trzymam kciuki i jestem z Toba myślami :-) pisz jak sprawa postępuje...Ostatnio nie mam zbyt wiele czasu żeby spokojnie usiąść do komputera, teraz też pisze z pracy.Milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida - pewnie nie mozesz sie doczekac jutra :-) Bedzie dobrze, maj to wiosna zycia, juz wkrotce zbierzesz plony twej kobiecej natury :-) Trzymaj sie i nie denerwuj, pozytywnym nastawieniem mozesz sobie tylko pomoc :-) Moj maz dzisiaj bedzie badal armie,a w poniedzialek idziemy na wizyte startowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kochane juz dawno mnie tutaj nie bylo ja jestem wlasnie po punkcji pobrano mi 5 komorek w tym 4 odpowiednie mam nadzieje ze ktoras sie zaplodni i w czwartek najprawdopodobniej bedzie transfer ale boje sie ze sie nie uda ze sie nie zaplodnia :(pomocy!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona 232 to bardzo dobr wynik :-) jakie jest Twoje amh? w ogóle co było powodem przystąpienia do IVF, nie pamiętam Twojego przypadku z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziii maz ma slebe nasienie moje amh to 1,0 albo 0,8 raz tak raz tak:( dlaczego mowisz ze dobry ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że Twoje amh jest skrajnie niskie i dlatego wyciagnęłam optymistyczny wniosek patrzac przez pryzmat nas wszystkich, ale 4 komorki zdrowe, zdolne do zapłodnienia to nie taki zly wynik :-) przeciez tak naprawde wystarczy ta jedna, jedyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona no to trzymamy kciuki. Faktycznie dawno Cię tu nie było. Daj koniecznie znać co dalej. Musi być pierwsza ciąża na tym forum. Co prawda nie masz takiego niskiego AMH jak ja, Lonia i Andziii ale i tak dostaniesz wyprawkę dla dzidziusia od nas jak się uda... I Lonia, Andziii Nie jestem pozytywnie nastawiona do jutrzejszej wizyty bo jak pewnie pamiętacie w zeszłym cyklu miałam torbiel powstała po stymulacji i dostałam na jej wchłonięcie orgametril. Skutek jest taki, że moja @ jest taka jakby jej w ogóle nie było, lekkie plamienie tylko, obawiam się że to może mieć wpływ na start do IVF. Zobaczymy, dam jutro znać. I Pozostałe koleżanki. Co u was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia super, że już w poniedziałek idziesz do Novum na wizyte startową. Ale byłby numer jak byś poszła do slubu z fasolką w brzuchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziii wiesz niby tak ale to tak samo jak z naturalnie wystarczy ten jeden jedyny plemniczek zeby bylo dzieciatko lecz jakos musimy latac po klinikach jejku ja juz poprostu nie mam sily na ta ciagla walke mam nadzieje ze jednak tam na gorze bedzie dla mnie laskawy i pozwoli mi zostac mamuska bo na drugie podejcie nie mam juz kasy wiec pies pogrzebany bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziii jak tam rzucanie palenia Ci idzie? Pisz prawdę kochana. Gdzie się wybieracie w sierpniu na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona co to za smutki teraz. Myśl pozytywnie. Masz cztery komórki. Musi się chociaż jedna zapłodnic i podzielić, a to oznaczać będzie szansę na dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida33 dziekuje bardzo za wsparcie mam nadzieje ze tam na gorze maja dla nas wkoncu dobre nowiny juz dosyc sie nacierpialysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida33 niby tak eh juz sama nie wiem co myslec:( moze jutro bede miala lepszy dzien juz myslalam o adopcji sama nie wiem mam tysiac mysli na minute

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona23 zamiast myslec o adopcji myśl o swoich malutkich,sliczniutkich blastocystach:)Będzie dobrze zobaczysz.Takie kiepskie wyniki sa związane z tym,ze niedorobieni lekarze nie potrafią dobrac prawidłowej stymulacji.Takie jest moje zdanie.Trzymaj się.Kto Ci robil punkcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida - TAK BYM WLASNIE CHCIALA :-) z kijaneczka do slubu:-) Ona - wiem, ze latwo jest z boku powiedziec, zebys sie nie stresowala, ale postaraj sie tchnac wiare i nadzieje, bedzie dobrze, musi sie wkoncu udac. Poza tym bedzie Ci latwiej jak bedziesz sie z Nami dzielila swoimi emocjami, kto jak kto, ale my dokladnie wiemy o co w tym wszystkim chodzi i rozumiemy sie nawzajem :-) Trzymam mocno kciuki! Juz niedluga dasz Nam dobre wiesci! Wyprawka czeka :-) Taida - dzis Twoj 3dc, napisz po wizycie u lekarza czy masz zielone swiatlo w tym cyklu. Zycze pomyslnych wiesci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowadzi mnie klinika gameta łódż dokladnie michal radwan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja niestety ze smutnymi wiadomościami. Moja stymulacja sie nie rozpocznie w tym cyklu. FSH mam 30. Jestem w szoku bo do tej pory max. było 11. Wniosek jest taki. Działajcie jak najszybciej bo potem może być za późno. Ja czekam jeszcze na kolejny cykl, jesli fsh nie spadnie to pozostaje mi tylko kd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida - to przykre, ze tak uroslo FSH, moze w nastepnym cyklu opadnie, pewnie masz jeszcze na dnie kilka komorek...poczekajmy do nastepnego cyklu i sie okaze. Dobrze, ze decyzja o kd Cie nie przerasta. Nie zamartwiaj sie, znajdziesz przeciez sposob. Teraz odpocznij, to czekanie dzisiaj kosztowalo Cie pewnie wiele stresu. Przytulam Cie mocno *:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia Dziękuje Ci bardzo. Tak to czekanie było okropne, bo robisz hormony i czekasz 2h na wyniki żeby lekarz powiedział, że nic z tego. Dziś towarzyszyły mi cały dzien czarne myśli i cos czułam, że nic z tego nie bedzie. Tak jak radzisz czekam na kolejny cykl. Co do kd to nie jest to dla mnie prosta decyzja ale wybór może byc bardzo prosty kd albo nic. Jesli bede robić kd to w Invicta w Warszawie. Tam się w ogóle nie czeka na komorkę i mozna zrobić też pgd. Trzymam teraz kcuiki za Ciebie. Musi być dobrze bo ja juz wykorzystałam w tym miesiącu całego pecha przeznaczonego na wszystkie dziewczyny z tego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida33 dzwonili jutro mam transfer tylko jedna jest zaplodniona wiec lipa ale moze sie uda narazie zyje nadzieja czarny humor chwilowo minal :) pozdrawiam i trzymam kciuki za nas wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona odezwij się po transferze.Trzymamy kciuki:)Niech ten jeden zarodek okaze się tym wlasciwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona Najważniejsze, że jest co podawać. Pamiętaj, że do ciązy potrzebna jest tylko jedna komórka. Trzymam kciuki za pomyślny transfer, pamiętaj żeby po nim dbac o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :-) zmienila sie szata graficzna portalu, ladnie :-) Ona - napisz jak bedziesz po transferze, wszystkie Ci kibicujemy i czekamy na pierwsza fasolke!!! Powodzienia! Taida - powiedz czy dzisiaj lepiej sie czujesz po wczorajszych przesileniach? Odpoczywaj Kochana. Ja dzisiaj mam wizyte internistyczna przed in vitro, mam zrobione wszystkie potrzebne badania. W nocy tak bardzo bolala mnie noga, spuchlo mi kolano, nie wiem o co chodzi...jakis ukryty reumatyzm? :-) To mozliwe przy Hashimoto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia Mnie dziś cały dzien bolą właśnie nogi. To chyba przez zmianę pogody, strasznie zimno się zrobiło. Dobrze, że będziesz już miała komplet badań, pozwoli Ci to szybko wystartować z IVF. Strasznie jestem ciekawa jak będzie u Ciebie. Czy ja czuje się lepiej? Trochę tak. Zaklepałam sobie wizytę u profesora w Invikcie. Chce z nim porozmawiać o moich szansach na wyprodukowanie komórki. Wizyta jest dopiero 15 czerwca. Do tego momentu odpoczywam i czekam na nowy cykl żeby zobaczyć czy fsh spadnie. Co ma być to będzie. Coconut ja też wolałam starą Kafeterie, ale na pewno do tej nowej też przywykniemy. Ja myślę, że oni jeszcze cały czas pracują nad nią bo są momenty że nie chce się otwierać albo wolno chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie sie podoba, zazwyczaj lubie wszystko co nowe :-) Bylamu internisty, mam od niego ok. na in vitro. Zostala tylko wizyta startowa w poniedzialek wieczor i zobaczymy... A w zwiazku z bolaca noga, troche mi spuchlo kolano, dostalam zwolnienie na tydzien :-) poleze, wygrzeje sie, wlasnie szykuje sie do ogladniecia komedii romantycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem po trensferze mam w sobie pieknego zarodka i mam nadzieje ze sie utrzyma powiedzcie mi czy wy te pierwsze dni to cos robilyscie czy raczzej nie? testuje 3 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona - gratuluje! napisz wiecej, jak bylo i co powiedzial lekarz? Wiem, ze jestes jeszcze pod wrazeniem :-) teraz wszystkie czekamy!!! Ja Ci nie powiem nic na ten temat, jeszcze nie podchodzilam nigdy...moze za 2 tygodnie :-) zobaczymy. Zycze Ci pieknego zagniezdzenia i spokoju wewnetrznego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×