Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Saadee

Niskie AMH

Polecane posty

Hej dziewczyny🙂 jak podwyzszaliscie sobie amh ? Mam 0,35 w Novum, a 4 miesiące temu synlabie 0,9. Potrzebuje do dofinansowania Podnieść 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂 czy możecie napisać w jakich klinikach wykonują in vitro przy skrajnie niskim amh? u mnie lekarze przy takim wyniku proponują tylko kd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2020 o 20:31, 86ewus napisał:

Witam Dziewczyny,

jestem nowa i właśnie myślimy o in vitro.

moje AMH to 0,42, in vitro drugie podejście, 1 in vitro - 3 nieudane transfery,

ednometrioza IV stopnia.

aktualnie lekarz zalecił mi suplementy diety

wspomniał również o podwójnej stymulacji jak u Ciebie Zula. nie znam jeszcze szczegółów bo przymierzamy się do in vitro w październiku, aktualnie przyjmuje leki blokujące miesiączkę po operacji endometriozy. 

W jakiej klinice się leczysz? Sama chciałabym zapisać się do Invicta. Jesteś może w tej klinice? Też mam endometrioze 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2018 o 14:49, Gość Azzurro napisał:

Hej dziewczyny po świętach. Mam nadzieję że znalazłyście powody do radości. 

Nusial- mi pierwszy raz okres sie spóźnia aż o 17 dni, do tej pory byl regularny. Zaczynam świrować ze juz menopauza sie zbliża, mam nadzieję że przyjdzie jednak krwawienie i ze to ze zmęczenia i stresu bo moje chłopaki to potrafią dać czadu do późnych godzin  i jestem cały czas na wysokich obrotach . Boję się zrobić fsh że jakas masakra wyjdzie. 

Witam nowe forumowiczki. Macie racje, aby sie nie poddawać. Ja tez rozważałam kd, ale jakoś sie udało choc moja wiara była zachwiana jak odebrałam wynik amh. Jeśli lekarze dają nadzieje to trzeba próbować, mnie lekarz tez nie skreślił i to mi dało skrzydła oraz to forum. 

Pozdrawiam Azzurro

Azurro, powiedz jak Twoje okresy? Mi sie Spoznia 12 dni i nie wiem co to oznacza..  ciaza wykluczona ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, kjastrzebska napisał:

W jakiej klinice się leczysz? Sama chciałabym zapisać się do Invicta. Jesteś może w tej klinice? Też mam endometrioze 😞

Ja jestem w Invicta i polecam! Z jakiego jesteś miasta? Jak mogę Ci pomoc? 🙂 Sama jestem pacjentką z innego powodu, jednak tez będę podchodzić do in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2020 o 16:32, Margaret3311 napisał:

Azurro, powiedz jak Twoje okresy? Mi sie Spoznia 12 dni i nie wiem co to oznacza..  ciaza wykluczona ...

Hej. Ja w tym roku miałam dwa okresy z opóźnieniem miesięcznym , reszta w miarę regularnie. Badań żadnych nie robiłam, jakoś boję sie , że popadne po wynikach w depresję że już trzeba brać htz. Cieszę się , że póki co mam jeszcze okres bez wywoływania. 

Edytowano przez Azzurro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2020 o 19:53, Azzurro napisał:

Hej. Ja w tym roku miałam dwa okresy z opóźnieniem miesięcznym , reszta w miarę regularnie. Badań żadnych nie robiłam, jakoś boję sie , że popadne po wynikach w depresję że już trzeba brać htz. Cieszę się , że póki co mam jeszcze okres bez wywoływania. 

Dzięki za odpowiedz :), właśnie ja tez wololam

nie wiedzieć, ale zrobiłam badania hormonów, fsh 14, lh 9, estradiol 24 w 3dc, nie za dobrze, nie najgorzej, pije trawę pszeniczna na obniżenie fsh, ale nie jestem w tym regularna... kup sobie te trawę, nie zaszkodzi napewno,

 nie wiem, dlaczego mi się spóźnił ten okres, ale po 1 dniu brania duphastonu go wywołałam ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Margaret3311 napisał:

Dzięki za odpowiedz :), właśnie ja tez wololam

nie wiedzieć, ale zrobiłam badania hormonów, fsh 14, lh 9, estradiol 24 w 3dc, nie za dobrze, nie najgorzej, pije trawę pszeniczna na obniżenie fsh, ale nie jestem w tym regularna... kup sobie te trawę, nie zaszkodzi napewno,

 nie wiem, dlaczego mi się spóźnił ten okres, ale po 1 dniu brania duphastonu go wywołałam ... 

To FSH nie masz wysokiego, ja 4 lata temu miałam 20 , teraz to pewnie mam 50-70, albo więcej. Jednak okres jest. Będziesz się starać o kolejne dziecko? Skąd ten pomysł na trawę pszeniczną, jakos jest potwierdzone że obniża FSH? W smaku chyba ochyda :-). 

Edytowano przez Azzurro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2020 o 17:34, Patia napisał:

 

Edytowano przez Azzurro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2020 o 17:34, Patia napisał:

Hej dziewczyny 🙂 czy możecie napisać w jakich klinikach wykonują in vitro przy skrajnie niskim amh? u mnie lekarze przy takim wyniku proponują tylko kd.

Hej. Ja 6 lat temu przy amh 0.16 miałam mieć in vitro w klinice Gameta, na własnych komórkach. Lekarz twierdził , że spróbujemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka dziewczyny! Wszystkiego dobrego na nowy rok Wam wszystkim, a starajacym się dodatkowo powodzenia, duuuzo siły i wytrwałości. 
.Iness gratulacje ogromne. Napisz jak ciąża! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2020 o 10:24, Azzurro napisał:

To FSH nie masz wysokiego, ja 4 lata temu miałam 20 , teraz to pewnie mam 50-70, albo więcej. Jednak okres jest. Będziesz się starać o kolejne dziecko? Skąd ten pomysł na trawę pszeniczną, jakos jest potwierdzone że obniża FSH? W smaku chyba ochyda :-). 

Czytałam o trawie na fb na grupach anglojęzycznych dot niskiego amh, a w PL dziewczyny tez już stosują, i trawa naprawdę działa na obniżenie fsh nawet z wartości takich jak 60 ... wiec spróbuj, nie zaszkodzi, drogie nie jest, a smaku tez nie ma tragedii, na początku piłam z sokiem jabłkowym, ale ostatnio nie miałam soku i rozcienczalam w wodzie, da się wypić, nawet się nie krzywię... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Maror napisał:

Hejka dziewczyny! Wszystkiego dobrego na nowy rok Wam wszystkim, a starajacym się dodatkowo powodzenia, duuuzo siły i wytrwałości. 
.Iness gratulacje ogromne. Napisz jak ciąża! 

Heja Maror, wszystkiego dobrego w Nowym Roku :), a jak u Ciebie? Badalas hormony? Ćwiczysz jogę hormonalna? 🙂 mi brakuje czasu i motywacji, ale wiem, ze powinnam powrócić do jogi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2020 o 16:51, Margaret3311 napisał:

Heja Maror, wszystkiego dobrego w Nowym Roku :), a jak u Ciebie? Badalas hormony? Ćwiczysz jogę hormonalna? 🙂 mi brakuje czasu i motywacji, ale wiem, ze powinnam powrócić do jogi 🙂

Hej Margaret, nic jeszcze nie badałam, bo wciąż nie mam okresu po ciąży (po 20 miesiącach od urodzenia małego dalej duuuuzo karmie piersią), wiec badania teraz byłyby strata kasy. Do jogi hormonalnej chce wrócić, ale bardzo ciezko z tym, kompletnie nie mam czasu.  Cieszę się, ze wczoraj chociaż udało mi się pobiegać 🙂 A Ty ćwiczysz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.01.2021 o 08:30, Maror napisał:

Hej Margaret, nic jeszcze nie badałam, bo wciąż nie mam okresu po ciąży (po 20 miesiącach od urodzenia małego dalej duuuuzo karmie piersią), wiec badania teraz byłyby strata kasy. Do jogi hormonalnej chce wrócić, ale bardzo ciezko z tym, kompletnie nie mam czasu.  Cieszę się, ze wczoraj chociaż udało mi się pobiegać 🙂 A Ty ćwiczysz? 

Ach jak karmisz jeszcze to faktycznie nie ma co badać :), miałam kilka podejsc do jh, ale jak zaczęłam cwiczyc to nie miałam pewnosci, ze wykonuje poprawnie te ćwiczenia. Jednak zapomniałam niektóre szczegóły, które są ważne. Nawet zapisałam się na zajęcia przypominające do p Ireny, pojechałam na Łowicka, a wtedy okazało się, ze te zajęcia przenieśli na online ze względu na pandemie... poprzednie spotkanie było jeszcze w centrum, a ja nie spr maili i nie widziałam tej informacji o kontynuacji zajęć online. Później zapisałam się na zajęcia online w kolejnym kursie, ale tego dnia synek był marudny i tez nie dołączyłam .... także nie wyszło do tej pory, ale bardzo chce cwiczyc jh, bo wierze, ze działa cuda .... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.01.2021 o 11:41, Margaret3311 napisał:

Ach jak karmisz jeszcze to faktycznie nie ma co badać :), miałam kilka podejsc do jh, ale jak zaczęłam cwiczyc to nie miałam pewnosci, ze wykonuje poprawnie te ćwiczenia. Jednak zapomniałam niektóre szczegóły, które są ważne. Nawet zapisałam się na zajęcia przypominające do p Ireny, pojechałam na Łowicka, a wtedy okazało się, ze te zajęcia przenieśli na online ze względu na pandemie... poprzednie spotkanie było jeszcze w centrum, a ja nie spr maili i nie widziałam tej informacji o kontynuacji zajęć online. Później zapisałam się na zajęcia online w kolejnym kursie, ale tego dnia synek był marudny i tez nie dołączyłam .... także nie wyszło do tej pory, ale bardzo chce cwiczyc jh, bo wierze, ze działa cuda .... 

No to może i będzie tak, ze latem się u p. Ireny spotkamy na zajęciach 🙂 ja bym tak jakos wtedy planowała wrócić do jh. Ogromnie dużo mi to dawało. Obecnie strasznie tez tęsknie za dhea-s eljot i do niedawna żyłam nadzieja, ze zaczne to łykać po odstawieniu małego od piersi, ale dowiedziałam się gdzies, ze to działa raczej na osoby do 35 r.z., czyli teraz sie już nie łapie 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc lekarzy prosi by zbadac 2-5dc ale w necie pisze ze dzień obojętny i dziewczyny tak robią. Mam tez znajomą ktorej z 3.2 po trzech punkcjach zrobiło się 0.8 w ciągu dwóch lat( powtarzala 2 razy w różnych labo)

Zerknij sobie jeszcze na stronę:

https://poprostuzdrowo.pl/badanie-amh

Opisane jest tutaj jak wyglada badanie Jego ceny, przebieg oraz normy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×