Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PaulinaK

Dietetyk w Częstochowie

Polecane posty

Gość PaulinaK

Czy ktoś może polecić mi dobrego dietetyka w Częstochowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Panią Malwinę Leszczyńską z Dobrego Dietetyka. Bardzo mi pomogła kiedy już straciłam nadzieję, że kiedykolwiek schudnę. Profesjonalna, miła osoba. Przyjmuje w przychodni kolejowej na Wolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrrrr
gość !! ja też chodzę do pani Leszczyńskiej! Jestem bardzo zadowolona ;) po bardzo krótkim czasie widac już pierwsze efekty, a co najważniejsze nie czuje już takiego głodu! super, polecam w 100%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam panią Malwinę Leszczyńską. Niedawno zdiagnozowano u mojej córeczki kilka nietolerancji pokarmowych, m in na jajka, mleko itp. Miałam dosyć duży problem z przygotowaniem odpowiednich posiłków. Pani Malwina przygotowała dietę, posiłki są smaczne i łatwe w przygotowaniu. Polecam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga G
A ja zdecydowanie polecam Panią Adę Jaśkiewicz i jej gabinet MORELA FIT :) Pani Jaśkiewicz oferuje coś więcej niż tylko dietę... To osoba, która naprawdę wspiera swoich pacjentów, motywuje, wizyty u Pani Ady to nie tylko surowa analiza wyników, Pani Ada jest cudowna!!! Zawsze miałam problem, bo na początku każdej diety było git, ale im dłużej tym gorzej i klapa... A Pani Ada jest naprawdę skuteczna i potrafi zmotywować człowieka, z całego serca polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyny godny polecenia dietetyk to Pani Malwina Leszczyńska (Dobry Dietetyk). Młoda pełna werwy i z nowym spojrzeniem na diety więc nie będzie was zanudzać tradycyjnymi dietami z papek i owoców 10 razy dziennie. Jej diety są dobrze rozpisane, przepisy łatwe do przyrządzenia, bardzo dobre i przede wszystkim skuteczne! Polecam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dietetyk mgr inż. Aleksandra Wodzisławska z Naturhouse. Pomogła mi kiedy byłam już na skraju wyczerpania... psychicznego z powodu nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam Panią Malwinę Leszczyńską z przychodni kolejowej na Wolności. Nie sądziłem, że da się dopasować dietę w systemie trzyzmianowym z częstymi wyjazdami takiej wybrednej osobie jak ja, a tym bardziej, że będzie ona skuteczna. A tutaj niespodzianka - 8 kg mniej i coraz bliżej celu! Bardzo dobre i indywidualne podejście (dostałem jadłospisy z tylko tych produktów, które lubię :) ) Osobiście jestem bardzo zadowolony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka_77
Witam, w 100% polecam Panią Dietetyk Barbarę Krawczyk. Miła, przesympatyczna i zawsze uśmiechnięta osoba, zmotywuje, doradzi i wesprze w trudnych chwilach, których miała nie mało. Próbowałam się sama odchudzać, byłam też już u kilku innych dietetyków, ale niestety efekt zawsze taki sam:( Przepisy są proste w przygotowaniu i co mnie zdziwiło smaczne;) Pani Barbara prowadzi Klinikę Twojej Diety na Dąbrowskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Panią Małgorzatę Stanior .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Leszczyńska 100% . Nie polecam pani Stanior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Panią Dietetyk Katarzynę Szczygieł z Centrum Dietetyki & Kształtowania Sylwetki. Fachowe podejście, duża motywacja! Byłam już u kilku dietetyków, aż w końcu znajoma mi poleciła Panią Kasie! Rewelacja, smaczny jadłospis, dostosowany do tego co lubię i mogę jeść. Dzieki niej wróciła mi pewność siebie, a razem udało nam się już zrzucić 10 kg! Koniec z otyłością! Walczymy dalej! :) P.s. na "diecie" nie chodzę głodna, jem więcej niż do tej pory!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam! Pani Kasia ma świetne podejście do pacjenta. Smaczne posiłki, ciśnienie spada razem z wagą! Do tego 100 % lepsze samopoczucie i mnóstwo energii. Teraz już nie błądzę po siłowni, bo w Centrum rozpisali mi plan treningowy, który już przynosi efekty. Byłem już u kilku dietetyków, bez efektu! Jeśli chcecie zadbać o swoje zdrowie, to tylko z Centrum Dietetyki. Podaje adres strony: www.dietetykacentrum.pl Polecam! Daniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi bardzo się spodobały konsultacje dietetyczne na http://sklepdiety.pl . Ich dietetyk dobiera odpowiednią dietę dopasowaną indywidualnie do człowieka przez co czuję się dużo lepiej. Do tego jest zdrowa, smaczna i odżywcza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaj3
Ja polecam Centrum Dietetyki & Kształtowania Sylwetki. Mają gabinet w centrum miasta na Kilińskiego. Świetne podejście do pacjenta! Pani Dietetyk nie wyciąga "diety" z szuflady. Przygotowuje ja specjalnie dla swoich pacjentów. Nie ważne, czy ma się kilka kg do zrzucenia, czy może więcej... Dopasowuje jedzenie do chorób, tak jak w moim przypadku. Czuję się rewelacyjnie! Nie głoduje, jem naprawdę sporo i wcale nie czuję się jak na diecie, wszystko jest pyszne i szybkie w przygotowaniu. Tak jak mówi Pani Dietetyk zmieniamy nawyki na stałe. Polecam z czystym sumieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Tomasza Teresińskiego. Dietetyk kliniczny i trener personalny w jednym. Dzięki czemu w końcu mogłam jeść jak należy i zacząć trenować mimo hashimoto i wielu innych współistniejących schorzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzie821
Ja chodziłam do dietetyka i bardzo sobie cenie ich porady;) dzięki jednemu z nich zamówiłam sobie suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl plus dieta i ćwiczenia i efekty są rewelacyjne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina_m87
Ja polecam Panią Paulinę Walęcką z przychodni na ul. Wieluńskiej. Młoda, sympatyczna i widać, że z obszerną wiedzą. Najważniejsze jest to, że podchodzi bardzo indywidualnie do każdego pacjenta i jadłospisy są smaczne i proste. Teraz mogę nawet gotować wspólnie dla siebie, męża i córki bo potrawy z jadłospisu naprawdę im smakują. Więc zaoszczędzam bardzo dużo czasu. Gdyby coś to podaję numer: 575 770 790

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja też polecam Panią Walęcką w 100%. Chodzę do niej od niedawna ale już widać postępy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze polecam Panią Malwinę Leszczyńską. Schudłam już ponad 20 kg i jeszcze 10 chcę schudnąć, nie tracę motywacji, posiłki mi się nie nudzą ( po raz pierwszy, a odchudzam się w sumie całe życie). Wszystko proste do przygotowania, produkty potrzebne do posiłków nie są wymyślne. Myślę, że jest to dieta na każdą kieszeń. Polecam znajomym więc mogę szczerze polecić i tutaj. Poradnia znajduje się w Przychodni Kolejowej (Aleja Wolności 46). Podaję nr kontaktowy- 795 770 777. Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin55555
polecam Pania Pauline Walęcką, dzięki niej schudłem juz 10 kg, jadłospisy sa proste i smaczne a jestem strasznie wybredny;) z czystym sumieniem moge polecic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dietetyk online byłby lepszy, ja kontaktowałam się ostatnio z http://bdieta.pl w sprawie własnej diety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przeglądałaś stronę http://zdrova.com.pl/? To dobry dietetyk w Częstochowie, naprawdę zna się na rzeczy i z pewnością Ci pomoże. Ma dobre podejście do klientów, indywidualne, nie masowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_22
Polecam dietetyczkę z przychodni na ul Wieluńskiej. Na pierwszej wizycie pokazała mi błędy żywieniowe które popełniam, powiedziała z jakich produktów zrezygnować, a jakie wprowadzić do diety i bez jadłospisu już zaczęłam chudnąć. Teraz już wprowadziłyśmy konkretny jadłospis i są jeszcze lepsze efekty więc naprawdę polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc monana
Nie polecam Pani Stanior. Mam wrazenie ze ona traktuje swoich klientow tylko jak zylke do robienia pieniedzy, troche przedmiotowo. Moja pierwsza wizyta trwala krotko, co prawda byl jakis wywiad zywieniowy ale nie taki szczegolowy jak sie chwala na stronie. Musialam zaplacic od razu za dwie diety plus wizyte lacznie 500 zl, diety dostalam mailowo a nastepna wizyte wyznaczono mi dopiero po 7 tygodniach. Pani Stanior w ogole wiec nie widuje. Na stronie internetowej jest napisane ze diete dostaje sie na kolejnej wizycie i ze w ogole zalecaja 2 wizyty w miesiacu ktore w praktyce sa niemozliwe bo Pani Stanior jest ciagle zajeta. To jest dietetyk na zasadzie "odsprzedam ci diete" bez potraktowania pacjenta indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miksia882
W Endermomedzie(http://endermomed.pl) jest bardzo dobra dietetyczka dzięki której moja siostra zgubiła 15 kg w 4 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcyś31
W Medyk Centrum na Aleji Wolności jest dobry dietetyk - Pani Katarzyna Dyja. Schudłam dzięki niej 15kg, oczywiście trochę to trwało, ale się udało, wytrwałam a dietę, którą mi rozpisała Pani Katarzyna polubiłam bo nie była jakoś szczególnie rygorystyczna. Tutaj jest namiar http://medyk-centrum.pl/specjalistyka/dietetyka_proces_odkladania_i_spalania_tkanki_tluszczowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostrzegam przed falą "dietetyków" bez odpowiedniego, kierunkowego wykształcenia. Tylko osoby, które ukończyły wyższe uczelnie o kierunku dietetyka lub dietetyka kliniczna mogą w sposób fachowy pomóc w odchudzaniu, nie zagrażając przy tym zdrowiu pacjenta. Sprawdzajcie więc poziom wykształcenia dietetyka do którego chcecie się udać !!! Pani powyżej niestety może pochwalić się jedynie ukończeniem kursu dietetyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×