Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PaulinaK

Dietetyk w Częstochowie

Polecane posty

Gość ola

Trzeba kupic produkty zdrowej zywnosci w Naturze, wtedy jest sie umawianym na taką konsultację, dietetyk ustala dietę na 2 tygodnie zadając dużo pytań 😄 naprwadę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Gabinety odpuściłam rok temu, bo tam człowieka przepraszam za określenie - gnoili. Tych wszystkich stacjonarnych dietetyków z Częstochowy nie pozdrawiam XD 😞 

Za namową koleżanki z pracy napisałam na czacie drogerii i mi powiedzieli co i jak. Nikt nie patrzył z góry tylko dostałam konkret jak to wygląda. Dieta najpierw taka testowa 2 tyg. za friko,  tylko trzeba było jakieś fit przekąski ogarnąć - a z tego najbardziej był zadowolony mój mąż 😄 Teraz lece 4 miesiąc zgodnie z dietą i stale konsultuję się w kwestii diety 😉 Jest na tyle urozmaicona że nie widzę jakichś problemów i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

A zastanawiałaś się nad konsultacjami online? Moja siostra, która mieszka w Krakowie korzystała z pomocy dietetyka klinicznego Pani Beaty Ślebzak-Cebuli, która ma gabinet w Poznaniu ale udziela konsultacji online i na Polskę i na zagranicę. Fajna opcja bez ruszania się z domu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×