Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biała krukówna

Myslałam że mi to się nie przydarzy,a jednak marny z niego facet

Polecane posty

Gość Biała krukówna

zdradził mnie jak każdy ,myślałam że jestem wyjątkowa.ale już licho z tym,zdecydował się odejść do innej:( moim problemem jest to co powiem córce za 5 lat ,dlaczego tatusia nie ma???córka ma 6 mies.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizzza1
a co masz mówić.prawdę chyba co? a może cię zostawił bo ty prawdy nie umiesz mówić!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama n kama
Córce należy się prawda z biegiem czasu ona wyrobi sobie własne zdanie.A szanowna pani luizo też jak będziesz mieć dzieci koniecznie powiedz im prawdę i pokaż jak to cieszysz się ze zdobyczy i innych od zer wyzywasz.Null to ty jesteśbo musisz resztki zbierać kobieta wartościowa na ochłap się nie rzuca.I mów całą prawdę i tylko prawdę niech dzieci wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no czytam i nie moge...
tak, tak, koniecznie powiedz córce, że niedobry tatuś zdradził dobrą mamusię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, że cię zdradził nie jest ani wyznacznikiem twojej wyjątkowosci ani jej braku, zdrada jest zawsze skutkiem problemów, nie ich przyczyną wątpię, żeby wszystko było jak w bajce aż nagle pewnego pięknego dnia facet się spakował i odszedł do innej... a córce powiesz, że tata i mama nie mieszkaja razem bo poprostu im nie wyszło, nie kochali się, nie byli dla siebie stworzeni - gdyby byli, tata po zdradzie przepraszałby na kolanach a mama by mu pewnie wybaczyła i choćby "dla dobra dziecka" byliby nadal razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama n kama
Lepsze wciskanie kitów niż prawda?Poczekajcie aż ktoś życzliwy powie jak było.Moje dziecko zna prawdę od początku i jakoś samo wyrabia sobie opinię.Natomiast po drodze było mnóstwo takich życzliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulian
Już widzę jak KTÓRAKOLWIEK z was powie dziecku prawdę: np.: wiesz synku mamusia była tak podła, zgryźliwa, wredna i pazerna że ciągle bolała mamusię głowa. I tatuś znalazł sobie inną panią. I tą panią podobno nie boli głowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama n kama
Od bolenia głowy i podłości jest rozwd nie inna pani jako lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie dowiedzialam
od innych dzieci ze wsi jak mialam z 7 lat i nie bylo to mile :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulian
Żeby był rozwód musi być ślub. A Biała krukówna nic o ślubie nie pisała. Będzie więc musiała dziecku chyba sporo więcej opowiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×