Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Art-steel.pl

Oryginalny pomysł na prezent

Polecane posty

Gość akariiii
Ja serdecznie polecam na prezent Fish Spa! Super sprawa rybki, które obgryzają martwy naskórek! Znalazłam ofertę samui spa, czyściutko, fajna atmosfera, ceny też w porządku. Mój mąż bardzo zadowolony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oryginalnym i zarazem ponadczasowym prezentem da kobiety może być zestaw markowych i skutecznych kosmetyków, ja zamawiam je często na www.Sabell.pl i polecam, bardzo szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenulek
wg mnie najlepsze to praktyczne prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indianna
Jeśli oryginalny prezent to może długopis 3d? Według mnie to całkiem interesujący gadżet, sama wypatrzyłam go w Teletorium i planuję go kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LydiaMx
Z takich całkiem oryginalnych to może być detektor emocji, widziałam taki w teletorium. Ciekawy gadżecik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małym kosztem, można - https://prezentmarzen.com/jazda-off-road-4x4/ Robi wrażenie? Wydaje mi się, że tak. Ogólnie prezenty należy dobierać na takiej zasadzie, aby były związane z pasjami. Nie chodzi o danie czegokolwiek, tylko czegoś, czym zrobimy spore wrażenie. Czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio byłam chrzestną u siostrzeńca, oprócz koperty podarowałam młodemu szatkę z wyhaftowanym monogramem, coś takiego http://www.monogramy.com.pl - moim zdaniem prezent bardzo fajny, przypadł też do gustu rodzicom :) Młody będzie miał pamiątkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym kupił dobrą kawę i herbatę ale nie z marketu tylko z dobrej herbaciarni Osobiście polecam tu www.swiatkawyiherbaty.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście to zależy dla kogo ma być to prezent, ale jeżeli dla dziewczyny lub zony, to może komplet eleganckiej, seksownej bielizny? Fajne zestawy są na www.E-zmyslowabielizna.pl często u nich zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juruś
Swojej ukochanej żonie kupiłem na urodziny żelazko parowe/generator pary od Tefala GV9080. Urządzenie posiada system automatycznego wyłączania się gdy przez jakiś czas jest nie używane, więc nie wisi nad naszym domem widmo pożaru : ) Żonka w każdym razie jest uradowana, nawet nie wiedziałem, ze taką frajdę jej tym sprawiłem. Jak każda kobieta pierze i prasuje, ale mówi, ze tak szybko i sprawnie to jej się nigdy nie prasowało. Czyli generator pary był udanym zakupem ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie bardzo podobają broszki z topsilver pl kupowałam sobie kiedys wiecej ale w koncu musialam przystopować, ale na prezent wg mnie są odpowiednie, bardzo dobrej jakosci, srebro 925, inna bizuteria od kompletu tez bardzo ladnie sie prezentuje ale ja akurat najbardziej zawsze uwage zwracam na broszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem wiele zależy od tego dla kogo ma być ten prezent oraz ile chcemy przeznaczyć na ten cel, tutaj polecam stronkę www.Sofer.pl gdzie wybór jest naprawdę szeroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam firmę Cornette!!! Jeśli ktoś szuka niebanalnej bielizny męskiej, lub piżamy dla całej rodziny, to warto wejść na: www.cornette.pl. Od lat kupuję bokserki właśnie u nich i z czystym sumieniem polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Niedawno szukałam oryginalnego pomysłu na upominek dla moich pociech i natknęłam się na bardzo ciekawa stronę www.listymikolaja.pl. Jeśli chcesz zobaczyć zachwyt w oczach swojego dziecka koniecznie zajrzyj na www.listymikolaja.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalinn8887
Ja szukałam ostatnio fajnego prezentu dla chłopaka i udało mi się spełnic jego marzenie - kupiłam na promocji (teraz Black Friday a w sklepie Kruger Matz promocje od środy) i wczoraj przyszedł taki plecak mega porządny, dobrze uszyty i wszystkie komputerowe gadżety na pewno się zmieszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desta781
Moim zdaniem warto zainwestować w coś naprawdę niebanalnego. Jeśli chcemy komuś sprawić naprawdę ogromną radość, to na pewno kupując zaproszenie na tego typu lot https://leszno.profly.pl/ pozytywnie go zaskoczymy. Warto się na to skusić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oryginalne prezenty w niższej cenie można spokojnie znaleźć na www.Stonki.com.pl często u nich zamawiam i wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię prezenty praktyczne, nawet, jeśli będą to przedmioty do domu, a nie tylko dla mnie. Nienawidzę dostawać prezenty, które nie wiem gdzie postawić i są tylko zbieraczami kurzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta130490
Super pomysłem na prezent jest karta upominkowa na premium na cda.pl!! Prawie każdy ogląda tam filmy, więc prezent jest bardzo praktyczny. Kupiłam już swojemu chłopakowi, polecam! :D Tu macie link https://prezent.cda.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym pomysłem na prezent dla kobiety z okazji świąt inie tylko będzie biżuteria, a tą wysokiej jakości wykonania znajdziecie na www.FabrykaBizuterii.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×