Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Art-steel.pl

Oryginalny pomysł na prezent

Polecane posty

Gość gość
A może coś nietypowego? Na przykład gustowne naczynia? Ja dałam raz taki prezent i spotkał się z pozytywnym odbiorem - zobacz na www.e-naczynia.pl , ja stamtąd brałam właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oryginalne pomysły na niedrogie prezenty znajdziecie na www.Stonki.com.pl szybka przesyłka i szeroki asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuuulka93
Ja na święta ukradnę pomysł mojego chłopaka, w rocznice wręczył mi kupon do jednego z domów zagadek i - oczywiście poszedł tam razem ze mną. Coś zupełnie innego niż kolejna świeczka itd. A co fajne to to że bawiliśmy się razem. Na święta kupie takie wejście rodzicom, ciekawe jak im pójdzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ookiw
Nie mogłem niedawno sie pojawić na urodzinach Cioci i zamówiłem dla niej bukiet. Muszę przyznać, że www.kwiatowaprzesylka.pl bardzo mnie zaskoczyła, profesjonalna obsługa i wszystko na czas więc polecam, sam na pewno skorzystam znowu, polecam jako prezent na kazda okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiinkaa
Ja to zawsze mam problem z wyborem prezentu, bo trafić w czyjś gust to niezłe wyzwanie. Teraz szukam odpowiedniego prezentu dla chrzestnej na 50-urodziny i szczerze powiedziawszy ona ma wszystko. Ale pomyślałam że może kupie jej zastawę stołową z porcelany w tym sklepie https://urodastolu.pl/ . Wiem że ma jeden komplet i używa w domu, więc drugi może też się jej przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiesz na drzewko? Ja ostatnio zdecydowałem się na ofiarowanie prezentu tego typu , gdyż zależało mi na oryginalności. Pomysł ten okazał się strzałem w 10! Za sprawą https://podarujdrzewko.pl/ otrzymałem rewelacyjnie przygotowany i zapakowany prezent tego typu, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElaKowcun
Kochane z całego serca polecam ten sklep i produkt. co do produktu to jestem w niebo wzięta. na początku aż nie dowierzałam , że naprawdę może tak działać. zaryzykowałam i nie żałuję! to jest coś niesamowitego, usunęło mi to zmarszczki, zliftingowało skórę, a najlepsze jest to, że nie mam worków pod oczami i działa nawet to urządzonko na migreny... MUST have każdej kobitki. opowiadam o tym każdej koleżance, WSPANIAŁE! amelialine.pl/pl/p/Urzadzenie-AmeliaLine/74 To jest pod tym linkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym ,stylowym i praktycznym prezentem jest pióro wieczne z wygrawerowaną dedykacją. Duży wybór jest na stronie i-write.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy pomysł- zadbanie o zdrowie bliskiej nam osoby. Polecam Vimed w Krakowie lub Wwie. Dostałam od przyjaciół voucher na zabiegi tam. Korzystałam z hydro detoxu w Krakowie. Polecam! Odprężenie z oczyszczeniem organizmu i wygładzeniem skóry. Dodatkowo będąc na zabiegach sprezentowanych przez znajomych dowiedziałam się że kompleksowo zajmują się detoksykacją organizmu i przeszłam procedurę Detox. Na pewno wrócę, bo wolę zapobiegać niż leczyć, a po zabiegach i dopasowanej do mnie diecie jestem pełna energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne, ciekawe i oryginalne pomysły na prezent znajdziecie na www.Merg.pl solidny i godny zaufania sklep, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakieś ładne etui na telefon? POlecam https://amazingphone.pl/ mają wiele modeli do wyboru, można sobie też wybrać opcję z brokatem a także spersonalizowaną sentencją, a to z numerem telefonu, no różnie :) w każdym razie fajny pomysł na prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynar5
Ja ostatnio zamówiłam chłopakowi na rocznicę przepiękne poduszki ze specjalnym nadrukiem:) myśle że tego typu prezent to fajny pomysł bo często przypomina o Tobie :) Na https://www.karnix.pl/nadruki/0/14 można zamówić poduchy z dowolnym nadrukiem. Bardzo dobrej jakości tkanina i nadruk. Efekt był śliczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oryginalna to jest lampa z efektem 3D. Można kupić wiszącą albo stojącą, zależy od wnętrza i upodobań, ale te activejety na prezent są idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksym

Bez problemu można znaleźć w internecie dowolny prezent. Pozostaje tylko kwestia pomysłu. Warto jednak ubezpieczyć transakcje online. Można to zrobić w banku Raiffeisen. Ja tak zrobiłem i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radek

a może coś śmiesznego? Ja swojemu na imieniny kupiłam: https://gifciarnia.pl/gadzety-elektronicznepozostale/307-lodowka-usb.html był zachwycony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odkryłam, że można zrobić obraz na płótnie, na podstawie zdjęcia. Drukarnia Obrazów zajmuje się produkcją takich gadżetów i moim zdaniem to bardzo fajny pomysł na prezent 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kortos

Ebooki, zajrzyj na Virtualo, zrobili specjalną stronę, gdzie macie ebooki pasujące na prezent.

Wiadomo - to nie jest prezent dla każdego, trzeba mieć pewność, że ktoś to lubi, ale generalnie - dla wielu to będzie trafiony temat.

Kwestia taka, jakie macie oczekiwania, ile chcecie wydać. Poza tym - grudzień to przecież mnóstwo promocji 😉 `

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebzun

Bardzo fajnym pomysłem na prezent teraz gwiazdkowy są buty - dobrze dobrane są i praktyczne i "fajne" , ja kupuje swojej dziewczynie buty z www.Alfasan.pl , bo tam mają najlepszą obsługę klienta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liczenie

U mnie na prezent bardzo dobrze sprawdziła się stylowa torebka z sklepu: www.benwild.pl , polecam na pewno każdy znajdzie tam coś idealnego pod prezent ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia

Ja lubię praktyczne prezenty i w tym roku chcę dostać szczoteczkę  elektryczną. Przeglądałam strony i najkorzystniejsza ofertę znalazłam w na stronie tego sklepu AlmaMed szczoteczke  soniczna Philips Sonicare CleanCare.  Podesłałam gdzie trzeba link i czekam na prezent.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna

A ja polecam praktyczne prezenty - powerbanka czy słuchawki bluetooth Na pewno ucieszą. Jak je wybrać sprawdź tu - https://haalo.pl/blog/prezent-pod-choinke-4-pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×