Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Art-steel.pl

Oryginalny pomysł na prezent

Polecane posty

Gość Ela300

Może ...enka na wiosnę? Ciekawe kolekcje i niższe ceny znajdziesz na WoxCollection.pl warto zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cristopha

Jak dla mnie akurat na wiosne , która własnie idzie dobrze by się sprawdził na przykład rower czy artykuły do roweru - Toyroom.pl właśnie ma nowe modele z tego co widziałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo tak

oryginalny? tylko speedfly i lot w tunelu aerodynamicznym koło wrocławia. Uwierz mi, nie zapomnicie tego :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dużo pomysłów na niebanalny prezent ma sklep clubcard.com.pl polecam! Nie ociągają się z dostawą, dobry kontakt na mailu, szybka odpowiedź, nie mam uwag. Kupowałem tutaj facebookowe ID Card koledze...czegoś takiego jeszcze nie miał w portfelu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena

Może pościel? https://www.mojer.pl/?ref=5cd0616903764d0023712e93 ja kupiłam swojej mamie na urodziny i była zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

Polecam zajrzeć na stronę internetowa ponadczasowej ceramiki Bolesławieckie www.wrceramika.com - to jest moim zdaniem oryginalny i godny prezent na różne okazję.  Ja osobiście bardzo bym się ucieszyła z takiego prezentu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sia

Zależy czy szukasz czegoś konkretnego czy jako dodatek do prezentu. i dla kogo. W pracy dostaliśmy słodycze świąteczne. Zestaw zawierał czekoladki, herbatę, pralinki i inne słodkości. Pudełko było ładnie zapakowane a słodycze pyszne 😄 Więc myślę, że to odpowiedni prezent, zeby dac komuś np w pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Dostałem na swoje osiemnaste urodziny Perkusję Mapex, było to moje marzenie , od dziecka lubiłem muzyke, grac na instrumentach, teraz mam własne, porządne 😄 Zamierzam wybrać się do sklepu Riff i dobrać jeszcze jakies intrumenty. Mysle o założeniu małego zespołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perkusja

Też mam perkusję Mapex. Już kilka dobrych lat, polecam wszystkim jeśli tylko uwielbiacie grac. Polecam sklep Riff.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia123

Ja zamówiłam tacie na 40 urodziny okładkę z jego wizerunkiem :D Te okładki wyglądają tak - polecam był bardzo zadowolony

kreatywna-okladka.pl
thumb_page_1533882773newswek.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsandrax

fotokoszulka to fajny i oryginalny prezent - zamówiłam taką chłopakowi na Foto4u i mega się ucieszył https://www.foto4u.pl/fotot-shirty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może niezbyt orginalny ale na pewno dający mnóstwo frajdy skok ze spadochronu .Moja koleżanka wykupiła bratu loty widokowe  w tandemie paralotnią był zachwycony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
30 minut temu, Karteczka napisał:

Może niezbyt orginalny ale na pewno dający mnóstwo frajdy skok ze spadochronu .Moja koleżanka wykupiła bratu loty widokowe  w tandemie paralotnią był zachwycony .

Sobie wykup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Jeżeli chcesz być oryginalna to alkomat. Mężowi na trzydziestę podarowałam alkohita i się cieszył jak dziecko. Potem zaczął prezent traktować powazniej, ale nie poszedł do szuflady, tylko obok kluczyków do samochodu i jak jest potrzeba to jest używany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dostałam od mojego chłopaka gitarę, uczę się na niej grać, super frajda, kupił ją w tym sklepie muzycznym

https://elpa.info.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita

Chłopakowi nowe słuchawki na urodziny zamówiłam z megasceny. Stare rozwalił więc był to prezent idealny. Sama też mam z ich sklepu. Używam od kilku miesięcy i nic się z nimi nie dzieję. Mam nadzieję że jemu też posłużą długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Od siostry dostałam poduszki z fanpage Pracownia Sznurka. Dobrze zna mój gust. Trafiła z prezentem w dziesiątkę. Śliczny mają kolor i dobrze się prezentują na nowej kanapie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Od męża w prezencie dostałam książkę z dedykacją z poczty kwiatowej. Dokupił do tego moje ulubione słodycze. Zawsze wie co kupić żeby sprawić mi radość :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miranda

perfumy 🙂 to jest najlepszy prezent jaki można dać drugiej osobie. Zerknij sobie na ofertę perfum w perfumik.pl. Duży wybór i taniej niż z stacjonarnych perfumeriach. Do tego przesyłkę będziesz mieć u siebie w ciągu kilku dni 🙂 ja zamawiam tylko od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

A moim zdaniem oryginalnym i praktycznym prezentem jest poduszka ortopedyczna, taka z pianki termoelastycznej 🙂 W gruncie rzeczy to danie w prezencie lepszej jakości snu, więc lepszego wypoczynku i samopoczucia 🙂 Ja tak obdarowałam moją mamę na ostatnie urodziny. Szukałam w dobrej cenie i trafiłam na sypialniaplus.pl. Mama jest bardzo zadowolona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina k

Rozumiem, że to żart z tą poduszką, no chyba, że dla babci to co innego. Tak naprawdę to zależy dla kogo i z jakiej okazji. Jednak ja jeśli chcę kupić naprawdę coś oryginalnego i przede wszystkim ładnego i dobrego to zaglądan na supwerwnetrze.pl. Tym razem dla koleżanki na parapetówkę wybrałam designerską konewkę od blomus. Wiem, że się jej spodoba, lubi takie rzeczy, a nazwa marki to też fajny dodatek, na którym wiem, że się pozna, a nie musi wiedzieć, że kupię ją w promocyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Kosmatka

Trendy wśród prezentów praktycznie co sezon się zmieniają aktualne trendy na prezent opisane na blogu olimpiadamikolajkowa.pl pomogli mi wybrać odpowiedni prezent . Siostra była zadowolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy wiecznie trzeba silić się na oryginalność? Moim zdaniem nie ma takiej konieczności. Liczy się sam fakt, ze pamiętaliśmy o danej osobie. 

Dobrą opcja prezentową jest podarowanie bukietu kwiatów:

http://www.kwiaciarnialublin.pl

Zobaczcie jakie kwiaty ma ta kwiaciarnia. Nie znam obecnie osoby, która z kwiatów nie byłaby zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard

Tak sobie myślę że jak szukacie czegoś oryginalnego zapraszam na strone, https://fabrykapomyslow.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Lot w aerotunelu jest oryginalnym prezentem, dostałam kiedyś wejściówkę do tunelu w wielkopolsce i byłam mega zadowolona. Mnie ciężko jest zaskoczyć, a jednak się udało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

W moim przypadku najlepiej sprawdzają się rzeczy których potem używam na codzień. Ostatnio dostałam super zegarek z jordan kerr. Był to bardzo miły prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina874

dla męża nowy zegarek, dla taty bilet na koncert, mamie kupiłam teraz wolnowar crock pot, bo okazało się, że na stronie mają w październiku mega promocję, i dla siostry oczywiście kolejne perfumy, bo jest fanatyczką. 🙂 takie mmoje plany prezentowe. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×