Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Art-steel.pl

Oryginalny pomysł na prezent

Polecane posty

Nie masz pomysłu na prezent? Odwiedź bogactwokaw.pl i kup świeżo palona kawę z najdalszych zakątków świata z gwarancja dostawy przed świętami.

BKPS2018 kod który daje -10% na zakupy świątecznej kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczkamaja

voucher na coś fajnego jest spoko pomysłem 😄 ja dostane od mojego chlopaka w tym roku voucher na lot w tunelu aerodynamicznym Speedfly pod wrockiem - już się nie moge doczekać ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dron może być fajnym oryginalnym prezentem dla gadżeciarzy. A ceny nie są bardzo wysokie, taki DJI SPARK Alpine White + Controller  można teraz spotkać na promocji np. w sferisie, za 1799 zł. Super zabawka, zasięg do 2 km, max prędkość 50 km/h, lata do 60 minut na jednym ładowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liane

Dla dziadków mamy oczyszczacz i nawilżacza powietrza. Często chorują a suche powietrze jeszcze pogarsza sprawę bo wysusza śluzówki. Sprzęt Venta kupowaliśmy w Eko-Dom w Łodzi i bardzo dobrze działa, to solidna firma, ma sporo modeli nawilżaczy i oczyszczaczy do wyboru. Dodatkowo w ich nawilżaczach można używać olejków eterycznych, przydatna sprawa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebelka

Super opcją prezentową dla panów jest wszelka drobna elektronika. Mój facet pod choinkę zażyczył sobie alkomatu i wybór padł oczywiście na alkohit x60, czyli opcja dobry stosunek jakości do ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że super prezentem będą jakieś kosmetyki profesjonalne, fajne można zamówić na stronie hedoni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moim zdaniem oryginalnym prezentem będzie lot w symulatorze lotów w wielkopolsce, mój facet się nie spodziewa takiego prezentu. Kiedyś oglądaliśmy na yt jak latają inne osoby w tunelu i nas to zaciekawiło ale temat ucichł i nie pojechaliśmy tam. a teraz nie będzie wyboru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi 345

Moja mama dostane ode mnie loko-suszarkę babyliss, kupiłam taką złotą, mama ma taką bardzo już wysłużoną która nawet nie bardzo chce sie kręcić i mysłę że prezent trafi w jej gust, ma jonizację, dwa kierunki obrotów, zimny nawiew, sprzęcik bardzo fajny i też wyglada super dzięki tym złotym akcentom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga453

Fajne, oryginalne prezenty można znaleźć także na Alfasan.pl gdzie eteraz są promocje na galanterię skórzaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem

A może krem? Wszystkie kobiety to lubią i zawsze potrzebują. Dla facetów tez można znaleźć dobre jakościowo i ładnie pachnące kremy, np. http://www.hadalabotokyo.pl/pl/catalog/line/195/linia-men-dla-mezczyzn/ japońskie kremy, które osobiście uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnym pomysłem na prezent może być spersonalizowana odzież bądź inny gadżet. https://zaprojektuj-koszulke.pl polecam ten kreator który jest intuicyjny i prosty w obsłudze przy czym ma bardzo duże możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej

marzy mi się kiedyś kilkumiesięczna wyprawa do Włoch tak zeby zwiedzić dokładnie większość tych miejsc, no i oczywiście napić się pysznej kawy mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia 34

A moim zdaniem oryginalnym i ponadczasowym pomysłem na prezent jest biżuteria, polecam zerknąć na Zamarlik-Jubiler.pl gdzie mają oryginalne rzeczy, takie z gustem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli poszukiwałabyś papieru ozdobnego do prezentu, możesz sprawdzić ofertę www.papercast.pl. Mają szeroki wybór papieru i kopert ozdobnych w niskich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 32

Ja osobiście ucieszyłabym się z takiego prezentu jak obuwie lub galanteria skórzana, akurat często zamawiam ją ze strony

 BucikSklep.pl i polecam, miła obsługa i niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula.J

Ja na prezenty polecam perfum - oczywiście jeśli dobrze wiesz czego szukać dla drugiej osoby. Jeśli nie chcecie przepłacać to strona tanietesteryperfum.pl jest zdecydowanie dla Was, śmiało mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja dostałam na Walentynki oryginalny prezent od faceta, dał mi voucher do tunelu aerodynamicznego w wielkopolsce. Mnie się podobał prezent. szczególnie, że ja biżuterii za bardzo nie noszę. A szalone pomysły zawsze ciekawe są 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia

Ja ostatnio dostałam od wnuczki koszulkę woolmed, z wełną owcza. Jestem zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HappG

Może coś z perfum lub dobrej jakości chemii gospodarczej? Zobacz na www.Plenus.pl - mają tam naprawdę dobre produkty tego rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coola

Może w tym przypadku kryteria oryginalności spełniła by biżuteria? Jubiler - www.Zamarlik-Jubiler.pl  ma bardzo ciekawą ofertę różnego typu biżuterii , moim zdaniem warto sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina

jak  dla mnie świetnym prezentem jest przejazdzka sportowym autem. Emocje towarzyszące jeździe na długo pozostaja w pamięci :) mozna zakupić jazdę po torze luksusowymi sportowymi autami,prezent idealny dla mezczyzn jak i dla kobiet. w necie sa firmy zajmujące sie sprzedaza takich kart podarunkowych czy voucherów kupujesz bez wychodzenia z domu ;) ja kupiłam karte podarunkową dzikei czemu chlopak sam mógł wybrać auto i tor na którym bedzie chciał jeździć. Na prawde prezent nie z tej ziemi! :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marker

Fajnym prezentem jest np. coś, co można przeżyć... jezeli coś bardziej szalonego, to np. polecam lot  wtunelu aerodynamicznym speedfly pod wrocławiem 😄 byłam tam ostatnio - SZTOS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marker

a coś jeszcze bardziej szalonego - skydive wrocław ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewitujaca doniczka

Chyba nie znalazłem nic bardziej wyjątkowego niż lewitująca, latająca doniczka .... na wszystkich zrobiła ogromne wrażenie. Sprawdźcie sami www.levideco.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Voucher na przejazd sportowym autem to jest najlepszy prezent! Wystarczy wejść na ich stronę Devil-Cars i wybrać auto i tor a jest w czym wybierać 🙂  Kilka kliknięć i prezent naładowany adrenaliną pozostaje w pamięci na długo 🙂  Czy to Lambo czy Subaru czy bolid wyścigowy, wybór należy do was! Emocje i satysfakcja 100% gwarantowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

prezent nie musi być oryginalny. Prezent musi być dopasowany do obdarowywanego 🙂 ja uważam, że perfumy to jest taki prezent, który każdemu spasuje. Tylko trzeba znać zapach jaki dana osoba lubi. Na perfumik.pl poszukaj czegoś. Oni tam mają taki wybór że na pewno coś znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodamama

Ja tam mężowi zawsze kupuje coś ze sklepu odzieżowego, niech chłop ma w co się ubrać :) a żeby pomóc w zakupach zobaczcie co znalazłam. Do rozdania bon na 300zl :) wystarczy się zarejestrować na konkursy24h.blogspot.com

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewaca1

Jak dla mnie zawsze oryginalnym prezentem na okazyjny prezent beda dobre buty - na przykład teraz w BucikSklep.pl mają bardzo ciekawe promocje. Trzeba skorzystać! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×