Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

Ja biorę duphaston 2 razy dziennie i magnez tez 2 razy dziennie. Caly czas tez łykam kwas foliowy, chociaz lekarz mi powiedział ze juz nie musze. Zadnych witamin mi nie kazał brac, nawet pytalam kilka razy,wiec nic nie biore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę clexane 0,8 +preparat witaminowy+ żelazo co 2 dzień (przy clexane mam sporą anemię, ale to w miarę normalne u kobiet w ciąży ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he no wieszzz
sorry,ze sie wtrace... ale wy na prawde ladujecie w siebie tyle chemii? Jakim trzeba byc debilem zeby brac tabletki z buraka.Dziewczyno,obierz sobie buraka i zjadaj kawalek codziennie albo nawet co dwa dni. Przeciez te witaminy chemiczne gowno daja,ba nawet szkodza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro ostatni dzien wolnego, tak mi sie nie chce isc do pracy, chociaz muszę przyznac ze jak powedzialam w pracy ze jestemn w ciąży to spodziewałam się gorszej reakcji. A jak było u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja biorę ekstrakt
z ananasa, ogórka kiszonego, marchwi i jabłka :classic_cool: przed spaniem biorę tabletkowy wyciąg z suchej krakowskiej i herbaty hibiskusa :classic_cool: uff, jaka ta ciąża ciężka, ciągle te tabletki i tabletki :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo:) ja biore tylko witaminki, centrum materna. A w pracy jak powiedzialam to oczywiscie brygadzistki nie byly szczesliwe, blizsze kolezanki sie cieszyly ale tez slyszalam niemile komentarze, jak to czesto w pracy bywa to jak ktos dostaje lzejsza prace to innych w oczy kole. Wiec jak mialam okazje pojsc na l4 to poszlam odrazu odpoczywac od tego wszystkiego:) nie odzywalam sie bo taki ladny byl dzionek ze do domu nie chcialo sie wchodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też piękna pogoda, szkoda marnować czasu na internet :) Teraz przez 3 dni mamy zawody rajdowe , ale huk na ulicach, młodzi szaleją w sportowych brykach bez tłumików, calutką noc tak hałasowali spałam tylko 4 godziny więc jestem padnięta , zmykam już. Miłej niedzieli życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo udało Ci się rozwalić
ten temat, co dumna z siebie jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, słuchaj idiotko, ja do nikogo nie pisałam z prośbą o hasło i wątpię, żeby wszystkie dziewczyny piszące tu od kilku dni pisały prośby o hasło, ale to w sumie nieważne. Chodzi o to, że to forum publiczne i każdy może pisać w temacie, w którym chce. Ten wątek został opuszczony przez osoby dotychczas piszące i weszły nowe i już. A to co Ty zrobiłaś, spamując i obrażając w tym temacie, to na 100% nie infantylizm, a zwykły prymitywizm (delikatnie mówiąc) ... I w przeciwieństwie do Ciebie i ja i np. Nutka (mam nadzieję, że nie pomyliłam nicka) potrafimy podpisać się pod swoimi wypowiedziami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łan end onlej
Konwalia, zdaje się, że twoje topikowe koleżanki mają cię za nieroba, czytałaś już? :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne, a o hasło prosilo widmo
:o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki nie odzywałąm sie bo nie siedziałam przy komputerze...taka piękna pogoda byla...az szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski! No ladnie bylo, ja to jeszcze wczoraj kopalam w ziemi, sadzilam kwiatuszki:) troche z tego powodu zapuscilam dom ale polotu do sprzatania nie mam hehe. Ide dzisiaj zapisac sie do dentysty, podobno w ciazy nie trzeba tyle w kolejce czekac. A ze mnie taka panikara, nienawidze chodzic do dentysty ale cos mnie tam pobolewa i obawiam sie ze jak malenstwo sie urodzi to dopiero zaniedbam zabka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) pogoda taka,że aż chce się żyć :) ja zrobiłam sobie spacerek wokół ogrodu, pięknie jest, zwłaszcza że mój facet prawie przez całą majówkę robił w nim porządki. Jak na razie mam tak dobry humor, że żadne trolle nie są w stanie tego zmienić :) Idę wygrzać się przed dom z książką :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ide sie wygrzewac:) obiadku dzis nie robie bo w sumie nie mam dla kogo:) dla samej siebie :) dzis jeszcze dosieję reszte warzywek i tylko czekac az sie zazieleni :) miłego dzionka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotyzaploty
Hej dziewczyny, (mój stary nik kotyzapłoty zapomniałam hasłą) jak po weekendzie? Wszystko okej. Ja w tym tyg idę na wizyte kontrolną. I popytam jak z tym serduszkiem. Widzę że żal poślady zaciska jakimś podczytywaczą. Umówmy się że zgłąszamy takie do usunięcia. Myślę że ktoś na złość robi. i nie są to nasze stare wrześniówy, bo to nie w ich stylu. Ja tu od początku jestem i znam je wypowiedzi. Do mnie też sie nie odezwały ale nei mam żalu, ja tylko czytałam. Smutno mi tylko że nikt tu się nie wypowiedział bo zaglądać na pewno zaglądają. DObra koniec tematu stare nie stare są współćzesne i też jest fajnie. Tak? NIe wiem o co chodzi z tym pisaniem że nie można w ciąży bananów spać na lewym boku, brać duphastonu. Co za bzduuury !!! Banany to akurat źródło potasu, więc jeść jeść jeść, duphaston to syntetyczny progesteron taki jak luteina i często podaje się go na skaracanie szyjki czy na utrzymanie ciąży a w zagrożonych ciążach jest on niezbędny. Ja sama brałam luteine do ub tyg. A spanie na lewym jest jak najbardziej wskazane wtedy nie uciska się na tętnice i mamy dzieki temu lepsze krążenie... Nie wiem kto tu tyle szumu robi ale ehhh. Muszę się chyba na czarno zrobić, ale hasło muszę gdzies w widocznym miejscu zapisać bo znowu zapomne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu olewajmy ta osobe, poprostu ma ze soba problem i widac to przy kazdym wpisie, widac co ja najbardziej denerwuje. Mozemy jej jedynie wspolczuc ze jej zycie kreci sie w necie bo zeby tak sie irytowac w sieci to moze tylko oznaczac ze w zyciu prywatnym jest cos nie tak. Ide teraz do apteki kupic glukoze, musze zrobic badanie w tym tygodniu, pojde na pierwszy ogien hehe, nie wiem dokladnie kiedy ale poczekam na lepszy dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odbyl sie, a dzisiaj bedzie z mezem na ogrodeczku a ty w tym czasie bedziesz w swoim swiecie neta nas obrazac, naprawde zal mi Ciebie i twojej rodziny ze musza zyc z takim kims. To tyle. Laski bylam u dentysty i oczywiscie na fundusz nie ma miejsca, jutro uderzam do nastepnego az do skutku:) a ten byl 40 m od domu to dla mnie jak zloto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztardas
Laski bylam u dentysty i oczywiscie na fundusz nie ma miejsca, jutro uderzam do nastepnego az do skutku x No co ty? :D Na prawde myślałaś że tylko dlatego, że masz brzuch ktoś cię przyjmie bez kolejki? :D Doprawdy, zazdroszczę ci ogródeczka i działeczki, niestety - w odróżnieniu od niektórych nierobów w ciąży, ktoś czasem musi popracować, co też właśnie czynię, umilając sobie czas kafeterią :D Żal dupę ściska, czy jak, że piszesz o tym już 3 raz? :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do stomatologa od lat chodzę prywatnie, na fundusz nie mam cierpliwości, także klnę i płacę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konwalia tez bym poszla prywatnie jakbym miala wielka potrzebe:) mam jednego, moze dwa zabki do zrobienia to moge zapisac sie nawet za kilka miesiecy jak urodze. teraz jak siedzialam w kolejce i slyszalam odglosy to omal tam nie zjechalam hehe, nie wiem czy warto narazac sie na taki stres, a ja jestem ciezkim przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak możesz poczekać, to rzeczywiście :) ja z kolei mam słabe zęby i praktycznie we wszystkich od 4 dalej - plomby :/ i oczywiście 3 tygodnie temu musiała mi jedna menda wypaść, ale przy okazji przegląd sobie zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam mocne zeby, w sumie to tylko 4 szostki mi poszly ale raz mialam kanalowke i w trakcie leczenia spanikowalam i zamiast przyjsc po 2 tyg poszlam po 2 miesiacach juz z zapaleniem okostnej no i rok leczenia gowni..ego zeba i okropny bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już w domku bo sie zimno zrobiło a przeziębina jestem troszke :( dziewczyny co bym mogłą wziąć na przeziębienie teraz jak myslicie? biore wit c cherbatki z cytrynka i malinami...i na gardlo cukierki halls czrne pomagaja...ale katar taki mam ze spac sie nie da...:( Juz sie nie moge doczekac poniedziełku....wkońcu do Gina :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do musztardas
zapewne to była literówka lub szybko pisała :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztardas
Zapewne, możliwe też, że nie ma polskiej klawiatury :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamina C 3xdziennie, w razie gorączki powyżej 38 stopni apap (2 tabletki na dobę) - tak zalecił mi lekarz przy grypie, a na katar polecam spalić amol na łyżce i jak spirytus się wypali wdychać to co zostało (od razu po tym jak zgaśnie płomień), wywraca na drugą stronę, ale na kilka godzin oczyszcza i ulga jest niesamowita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotyzaploty
kotenieńku a spróbuj sie inhalować, woda gorąca do miseczki dodaj sól fizjologiczną i wdychaj parę,oczywiście tak żeby się nie poparzyć. Zobaczysz dzień dwa i katar przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×