Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie wiem,czy dobry specjalista

dr n. med. Zbigniew Giedrojc Juraha, Wazne, znacie??

Polecane posty

Gość gość
To znaczy? Bo nie bardzo rozumiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zderzył się z rydwanem czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wiem, ale czy ktoś zna jego dokładny wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aengel
Jestem zainteresowana zrobieniem piersi u Dr. Dwa razy rozmawiałam z nim przez telefon. Konkretne pytania - konkretne odpowiedzi. Trochę martwię się o to ze pan doktor jest w rozjazdach. Nie na stałego miejsca. Jeśli chodzi o wiek to myśle ze jest blisko 70. Gdzieś znalazłam kiedy kończył medycynę. Jak znajdę to napisze. Mało opini jest o powiększanie piersi. Podzielcie się swoimi sprzostrzezeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam Pana Doktora jako znakomitego specjalistę, jeśli pragnie Pani powiększyć sobie piersi. Ja osobiście około roku temu powiększyłam swoje piersi i jestem zachwycona efektem. Jeżeli miałabym polecać świetnego fachowca który z całą pewnością posiada wiedzę oraz umiejętności to jest nim właśnie Pan Doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinawspol
Ok 3 tyg temu robilam nos u dr. Na konsultacji opisal moj nos jako bardzo duzy, garbaty i krzywy. Znajomi mowili ze z wielkoscia przesadzil zeby namowic i zarobic-sama nie wiem. Ogolnie jeszcze wtedy nie mialam opinii. W dniu operacji nazwal mnie "kotkiem" tak jak opisywala to dziewczyna ze spartaczonymi bodajze powiekami (tu na forum). Caly jej opis sie zgadzal, ale na temat dokladnego opisu personelu nie wiem bo nie zwracalam ma nich uwagi. W dniu operacji nie byl jakis milusi jakbym chciala, po operacji zaszedl ale nie zapytal czy dobrze sie czuje. Od tej pory zaczelam sie bac. Dzis jestem 3 tyg po. Na pewno moj nos jest ladniejszy niz byl, czekam na jego zwezenie, jeszcze spuchniety. Ogolnie jestem zadowolona, na drugiej konsultacji juz byl cieplym czlowiekiem wiec mnie zszokowala ta odmiana. Czas oczekiwania na ostateczny nos to ok 6 miesiecy wiec dopiero wtedy-jak dobrze pojdzie-bd mega mega szczesliwa. Teraz jestem zadowolona i uwazam ze bylo warto :-) jak cos to pytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelinawspol trochę mnie uspokoiłaś:) W czartek mam operację nosa u dr. bardzo się boję . Mogłabyś zdradzić coś więcej? Czy byłaś mocno spuchnieta po operacji? Jak długo musiałaś nosić gips?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej Ewelinawspol ja również jak byłam na konsultacji u tego dr był bardzo sympatyczny :) prawie się zdecydowałam na operację u Niego bardzo proszę napisz jak wrażenia po zejściu opuchlizny może na emaila do mnie napiszesz ihatecats@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinawspol
a więc tak: również się obawiałam, ale grunt to pozytywne myślenie. Po zdjęciu gipsu miałam naprawdę przerażającą mnie opuchliznę. Nos miałam szeroki (nazywałam go murzyńskim, ponieważ od poziomu wzroku do czubka był niemalże tej samej szerokości). Pani Bożena uprzedziła mnie ze to tymczasowe, ale obawy mnie nie opuszczały. Dziś minęło o 3 tyg od zdj gipsu ( pi razy drzwi) i masuję nos. Po masowaniu puchnie mi ponownie, ale przynajmniej wiem, że to opuchlizna. Może mój nosek nie jest idealny, ale i tak nie wyobrażam sobie, że miałabym wrócić do pozostałego image. Znajomi chwalą ;) Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S gips nosiłam 9 dni. Najgorszy był drugi i trzeci dzień po operacji. Oczka jak u boksera :D Zaś bezpośrednio po operacji byłam naćpana lekami i czułam się dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelinawspol, czy nadal nos jest szeroki? Ja mam szeroki i duże dziurki, ale jestem dopiero tydzień po. Jeszcze mam gips. Oby się zmniejszył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc. Jesli masz wciaz gips to nie bierz nic do glowy, dziurki sie zmniejsza, wyrownaja. Nos moze zwiekszyc objetosc nawet do 30%. To powazna operacja wiec opuchlizna jest normalna sprawa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinawspol
I juz mi sie zmiejszyla opuchlizna choc przy masowaniu noska czuje ze jeszcze nosek sie formuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażkaaa
miałam robiony czubek nosa u tego pana i boki chrząstki wycial mi krzywo ,a od góry wogole nie wycial i nos nadal mam jak u Pinokia ,a miałam się tego pozbyć.nikt nawet nie zauwazyl,ze cos się zmienilo. Pieniadze wywalone,na poprawke nie mam. czasami mam chec sama sobie uciąc nos jak na niego patrze.taka zlosc ale co mogę zrobić. Mój negatywny komentarz w tej sprawie na jednej ze stron się nie ukazal tylko dziwnie jakies te komentarze słodkie az wymiotować się chce. zresztą nie tylko u niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświeżam temat! Są tu jakieś kobietki z aktualnymi opiniami o doktorze? Ja umówiłam się na konsultację w Białymstoku. Interesuje mnie zabieg labioplastyki. Jakieś opinie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam!Robiłam u niego nos kilka lat temu i zrobił mi szeroka kulę zamiast nosa,noz szerszy o 1/3 niż wyjściówka a do tego duża asymetria czubka i krzywa przegroda. Poprawki się nie podjał.Teraz próbuję poprawić nos u innego chirurga ale już 3 mi odmówiło argumentujac,że nos jest tak zły,że oni już niewiele moga pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.12.30 Miał poważny wypadek komunikacyjny X Dr urodził się w 1938 roku a więc ma 79 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOLIWIA
chce wykonac korekte powiek , czy ktos moze mi zaproponowac lekarzy z bialegostoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZENKA 123
znacie moze dr.Ewe Godlewska jest to okulista kliniczny,ktory wykonuje plastyke powiek za 2.500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wiek nie przeszkadza, a nawet poczułam już na konstrukcji że to lekarz z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Mój wybór z pośród kilku innych padł na Doktora. Nie pomyliłam się. Z efektu operacji jestem mega zadowolona i polecam innym. Moi znajomi już skorzystali i nikt nie wyszedł zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_5555
Miałam u niego robiony nos. I fakt, chociaż przeraził mnie wiek, który podajecie na forum, to jednak zdecyzowałam się zaryzykować i przynajmniej pojść na konsultację. Dwa tygodnie temu niałam operację i chociaż za wcześnie jeszcze mówić o efektach, wygląda na to, że wszystko jest zgodnie z moimi oczekiwaniami i marzeniami. Może miałam szczęście, ale zaufałam doktorowi i się nie zawiodłam w najmniejszym stopniu (jeszcze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żyłka
Bardzo polecam Pana Doktora, w 2015 roku zrobił mi całkowitą korektę nosa, efekt jest wspaniały. Jeśli miałabym coś jeszcze zmienić w swoim wyglądzie zewnetrznym to tylko z pomocą tego Doktora!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli szukasz dobrego chirurga plastycznego mogę ci polecić klinike Dermed z Łodzi i dr Dorotę Żukowską, ja u niej się operowałam, ma bardzo dobre opinie, długo działa na rynku, wielu osobom pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość powyżej to ohydna reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czyli nic się nie zmieniło. nadal pozytywne opinie wypisuje niejaka pani B. a ja nie mogę patrzec na  ciagnaca sie w dół twarzy skórę po korekcji powiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie zadowolona
Dnia 6.04.2016 o 20:31, Gość porażkaaa napisał:

miałam robiony czubek nosa u tego pana i boki chrząstki wycial mi krzywo ,a od góry wogole nie wycial i nos nadal mam jak u Pinokia ,a miałam się tego pozbyć.nikt nawet nie zauwazyl,ze cos się zmienilo. Pieniadze wywalone,na poprawke nie mam. czasami mam chec sama sobie uciąc nos jak na niego patrze.taka zlosc ale co mogę zrobić. Mój negatywny komentarz w tej sprawie na jednej ze stron się nie ukazal tylko dziwnie jakies te komentarze słodkie az wymiotować się chce. zresztą nie tylko u niego

Nie martw sie ja tez mam po nim ...owy nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie zadowolona

Tez mialam robiony caly nos u dr. W roku 2012 zaplacilam za garbek za przegrode nosowa i korekcje czubka nosa. Myslalam ze bede miec nis jak z obrazka . Pomylilam sie 

Po operacji mialam gips na nosie, gdy go zdjeli garbek dalej byl.... przegrody ????? Brak pojecia czubek jest super.... ale nartwilo mni jedno.... jedna polowa lewa byla wieksza od prawej... nos po zdjeciu gipsu byl opuchniety. Ale powiedziano mi ze to normalne trzeba masowac i to sie wszystko wchlonie i bedzie „ symetryczny” nos. Czekalam i czekalam opuchlizna zeszla a jedna polowa dalej wieksza od drugiej...... i pojawily sie problemy z oddychaniem. Nawet gorzej niz przed operacja..... 

2 miesiace temu poszlam do szpitala zeby zdiagnozowac dolegliwosc i okazalo sie ze mam krzywa przegrode...( ale jak przeciez zaplacilam) i klops musialam przejsc druga operacje przegrod nosa.... jestem 3 tyg po zabiegu i czuje roznice w oddychaniu. Jeszcze nie wiem co z ta polowka nosa mam zrobic..... chyba bede musiala w jakis sposob nazbierac pieniadze i jakos to naprawic co zostalo zwyczajnie spartaczone......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina
12 godzin temu, Gość Nie zadowolona napisał:

Tez mialam robiony caly nos u dr. W roku 2012 zaplacilam za garbek za przegrode nosowa i korekcje czubka nosa. Myslalam ze bede miec nis jak z obrazka . Pomylilam sie 

Po operacji mialam gips na nosie, gdy go zdjeli garbek dalej byl.... przegrody ????? Brak pojecia czubek jest super.... ale nartwilo mni jedno.... jedna polowa lewa byla wieksza od prawej... nos po zdjeciu gipsu byl opuchniety. Ale powiedziano mi ze to normalne trzeba masowac i to sie wszystko wchlonie i bedzie „ symetryczny” nos. Czekalam i czekalam opuchlizna zeszla a jedna polowa dalej wieksza od drugiej...... i pojawily sie problemy z oddychaniem. Nawet gorzej niz przed operacja..... 

2 miesiace temu poszlam do szpitala zeby zdiagnozowac dolegliwosc i okazalo sie ze mam krzywa przegrode...( ale jak przeciez zaplacilam) i klops musialam przejsc druga operacje przegrod nosa.... jestem 3 tyg po zabiegu i czuje roznice w oddychaniu. Jeszcze nie wiem co z ta polowka nosa mam zrobic..... chyba bede musiala w jakis sposob nazbierac pieniadze i jakos to naprawic co zostalo zwyczajnie spartaczone......

Każda ingerencja chirurgiczna prowadzi do asymetrii, mniej lub bardziej widocznych. Dlatego nie powinno się operować naturalnych nosow, bo tylko te nosy pasują do twarzy, nawet jeśli są większe. Niestety ja jestem po dwóch bardzo nieudanych operacjach przeprowadzonych przez Skupina. Mam zniszczony nos i oszpecona twarz, bo z symetrycznego nosa zrobił mi jakąś zdeformowana karykaturę nosa. Na twarzy mam istny śmietnik. Mój naturalny nos był większy i niedoskonały, ale te niedoskonałości doskonale pasowały do mojej twarzy. A teraz mam nos, który totalnie zaburza symetrie i proporcje mojej twarzy. Każdego dnia żałuję operacji nosa i faktu, że podjęłam tak niemadre decyzje. Lekarz zarobił na tym by mnie oszpecic i okaleczyc. Przestrzegam wszystkich przed tymi zabiegami, bo nie są to ani bezpieczne, ani estetyczne operacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×