Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krystynka4

50% przecena na obuwie zimowe na Aligoo

Polecane posty

Gość krystynka4

trzewiki, kozaki, śniegowce, botki, trekkingi. Dobrze się zaopatrzyć teraz. prawda, mogą być niemodne w przyszłym sezonie - ale na buty używane poza pracą i jak w moim przypadku - dłuższa wyprawa w góry - jak najlepsza okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenkapl
a orientujesz się jak u nich wygląda czas realizacji zamówienia? bo mają kilka modeli, które wpadają w oko :) tylko nie chciałabym dostać ich jak już śnieg stopnieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystynka4
przepraszam, że tak późno odpowiadam śniegu napadało i nie wiem czy nie za późno ;) ale jak coś, a może się już przekonałaś - realizacja zamówienia jest bardzo dobra. jak nie wiesz jak zmierzyć stopę itp - zadzwoń to dostaniesz wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenkapl
Nie za późno planuje jutro złożyć zamówienie, butki wybrane,a co najważniejsze zatwierdzone przez mojego Męża (też mu się podobają myślę że to przez 50% obniżkę) :) będę teraz niecierpliwie czekała na paczuszkę z moimi nowymi butkami :) Dziękuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenkapl
Nie ma problemu już złożyłam zamówionko jak tylko dostanę to od razu napiszę :) już nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawskaZuzetta
Marlenkapl jak już zakupisz buty to podziel się informacją czy było z zamówieniem wszystko ok :) też chcę tam kupić bo mają naprawdę fajną ofertę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacek88
a jakie buty zamawiacie? dla dziecka czy dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalinkaT
a jaki tam mają czas dostawy i kiedy mozna oddac gdyby nie pasowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×