Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola _b

Czy wasze 4-letnie dzieci pija mleko wieczorem??

Polecane posty

Gość Ola _b

Witam! Mój synek za miesiąc kończy 4 latka i odkąd przestał pić z butelki to nie chce pić mleka wieczorem, jedynie kakao, ale tego nie chce mu dawać, bo jest ciężkie. rano pije kakao z kubka. dodam, że koło godz. 17 je kolacje i ok. 19 już śpi. Od kiedy wasze dzieci przestały pic mleko wieczorem?? Czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinamonic
moje 3,5 letnie dziecko pije mleko tylko rano wieczorem je normalna kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola _b
a ile waży twoja pociecha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amicaaaaa29
moja 4 latka zwykle rano je mleko. np. platki albo pije kakao.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goonies
Moja corka przestala pic mleko wieczorem jak miala ok 18 miesiecy, potem tylko rano. Je duzo nabiału, jogurtow, ser zołty, uwazam ze mleko pite tylko rano w zupelnosci wystarcza. Dodam ze rano pije zazwyczaj kakao.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola _b
a ile waży twoja pociecha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja dwuletnia córka
póki co pije mleko z rana i wieczorem z dodatkiem mieszanki kakowo - zbozowej . To nieszkodzi jak 4 letnie dziecko wypije raz mleko. Przecież w zasadach żywieniowych dzieci od 1 - 3 widnieje że mleko i pochodne produkty podawać 1-2 razy , nie więcej więc 4 latek tym bardziej chyba nie ucierpi jak wypije mleko tylko z rana? To mit że dziecko powinno pochłaniać dużo mlecznych produktów , wystarczy raz dziennie a jak jeszcze do tego zje kanapkę z plastrem żółtego sera to nie ma lepszego liferanta wapnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka polka pracujaca
moja ponad dwulatka bez mleka nie zasnie, nad ranem ok 5 wola mleto jak wstaje butla tez musi byc i koniecznie platki z mlekiem na sniadanie:-/ za sile nie idzie jejj odzwyczaic. czy to nie za duzo mleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje dzieci mają 4 i 2 lata
i nie piją wieczorem mleka. Mleko tylko rano z płatkami albo z kaszą, makaronem, owsianką. Na kolacje jedzą drugie danie obiadowe albo kanapki, parówki, jajecznice, tosty z dżemem lub serem i do tego piją herbatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amicaaaaa29
z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinamonic
moja 3,5 latka wazy 16 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjkio
o matko z córką... kakao jest za ciężkie za 4 -latka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikibu
mój synek też za miesiąc kończy 4 lata :) mleka nie pije ani rano ani wieczorem. Czasami do kolacji mu zrobię kakao, czasami kawę zbożową taką pół na pół z mlekiem, czasami zje budyń po południu. Jak normalny człowiek :) Waży w porywach 16 kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja czasem, ale nie jako rytuał wieczornego mleka tylko tak o jak ma smak... Tak jak i dorośli gdy maja ochotę. Gdy ciepło pije normalnie zimne, teraz ciepłe z miodem. Mleko takie wieczorne czy poranne przestała pić jako maluch gdy odstawiłam od piersi - później z płatkami czasem, albo do pasującego jedzenia, albo właśnie tak sporadycznie samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikibu
bebiko dla 4-latka też niezły pomysł, ale widziałam na żywo 6-latkę ciągnącą z butli wiec się nie dziwię :) Chociaż czasami zastanawiam się, dlaczego matki uważają swoje dzieci za opóźnione w rozwoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejnoł
Mój czterolatek bardzo lubi nabiałowe rzeczy, ale mleko pije tylko rano w czystej formie albo z płatkami. Za kakao nie przepada. Za to uwielbia wszelkiego rodzaju serki, jogurtu, maślanki, naturalne albo z owocami. A już w ogóle oszalał na punkcie serka Bieluch z ziołami - może na obiad zjeść cały duży talerz takich kanapek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj ma 3.5 roku i pije manne z butelki wieczorem i rano. Jak narazie tak to lubi, ze chyab nie bedzie dlugo chcial przestac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
w życiu nie słyszałam takiej bzdury ze kakao jest ciężkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejnoł
Mój czterolatek bardzo lubi produkty nabiałowe. Mleko pije rano w normalnej formie albo z płatkami. Za kakao nie przepada. Za to lubi wszelkie serki i jogurty, nawet naturalne. A już po prostu uwielbia serek Bieluch z ziołami - aż dziw mnie bierze ile kanapek może z tym serkiem wsunąć, nawet na swoim "znienawidzonym" chlebie razowym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JMMM
kończymy 4 latka za miesiąc, ale mleko pijemy od wielkiego dzwonu i nie samo (z chrupkami, jako kakao), człowiek w wieku 3 lat przestaje trawić mleko jako takie i wtedy zdecydowanie ważniejsze są produkty mleczne typu serki, jogurty itp, taka jest moja opinia na ten temat, sprawdźcie co się dzieje na pogrosiku.eu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ficzkumiczku
owszem kakao jest ciężkie jesli pije sie go na noc to napój na rano a nie na wieczór kakao podnosi cisnienie i cukier w krwi i powinno pic sie go tylko rano nawet dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synek ma prawie 4 latka no nie chce mleka od 2 roku zycia nawet z platkami ! kakao,czekolade do picia owszem,mleko mozna zastapic jogurtami .Smietana z lyzka cukru czy dzemem do kanapek lub z nalesnikami swietna sprawa a posiada te same wartosci co mleko.Nie chce nie zmuszam :)sprobuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orchidea__
Mój 4,5 latek pije rano i wieczorem mleko z miodem albo kakao, częściej kakao bo bardziej lubi. To pierwsza jego prośba po przebudzeniu i ostatnia przed snem. Bez tego nie wstanie ani nie zaśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orchidea moj syn ma 3 I pol I robi tak jak twoj. Zastanawiam sie wiec czy to I ser zolty to mleko kaszke budyn lub kakao do picia dwa razy dziennie . Ale jest szczuply wsztstkie wyniki ok wiec co mam mu zalowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×