Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniczkamk17

Szkoła za granicą

Polecane posty

Dokładnie tak jak mówisz . A ty mieszkasz w UK,USA czy w Polsce ? A jak mieszkasz w USA to od jak dawna i ile masz lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez studentka
Zgadzam sie ze praktyka jest wazniejsza od teorii,co Ci po teori jezeli nie nauczyli Cie jak to wykorzystac w praktyce?A studenci w Polsce wlasnie koncza studia teoretyczne nie praktyczne w wiekszosci przypadkow.Ja tam wybieram nauke w Usa:)I nie zgadzam sie ze poziom studiow jez nizszy niz w Europie,sa poprostu inaczej zorganizowane- bardziej przyjazne dla studenta bo student to klient:) W Polsce wykladowca to Bog-trzeba za nim biegac,prosic,zdawac sie na jego laske- tutaj wykladowca i student sa na takim samym poziomie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie jest kwiatmaku?
Mam pyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahaaaaa i kto tutaj
Pytalam sie I kwiatka,p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahaaaaa i kto tutaj
Mialo byc pytalam sie o kwiatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok... nie wiem czemu watek o dziewczynie ktora chce wyjechac do stanow do liceum i poradach dot studiow zamieniacie w jakies przepychanki typu gdzie jest wyzszy poziom nauki? Kazdy mieszka i studiuje tam gdzie mu sie podoba, niektorzy w ogole nie maja kasy zeby studiowac wiec wdzieczni powinni byc ci, co maja taka szanse. A zakompleksionym studentkom2013 i jakims wyzwiskom dziekuje bardzo, obchodzi mnie moje zycie i co ja robie, a nie jakies twoje nudne wywody i pretensje... wylewaj swoje zale gdzie indziej ;) A do osoby z UK.. szkoda tylko ze brytyjczycy sami uciekaja z UK do USA i Australii.. i wcale sie tak nie obnosza jakie to u nich szkoly sa super..wrecz przeciwnie.. chlopak z UK z ktorym ostatnio gadalam wybaluszczyl oczy gdy mu opowiadalam ile sie ucze.. mowil ze u nich w anglii licencjat to 3 lata i wieczna impreza.. ale oczywiscie znalazl sie tu polaczek, wielki obronca narodu brytyjskiego i ich szkol hahahah... spadam z tego watku smiac mi sie z tego wszytskiego chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa z makiemm
To skoro tak jest super w USA to dlaczego ludzie biednieja I Traca prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga2345
Koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj http://www.studia.elab.edu.pl . Elab pomaga dostać się na uczelnie i licea w różnych krajach. Pomagają przejść przez cały proces rekrutacyjny. Warto poczytać jak to wszystko wygląda i zaryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A egzaminy wstepne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowa881
Jeśli chodzi o szkołę średnią, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj http://lodz.sei.edu.pl/o-szkolach/ . Mają tam ciekawe rozwiązania, jeśli chodzi o innowacyjne metody nauczania. Obecnie trwa tam rekrutacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×