Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kruszynka93

Mężczyzno odezwij się........

Polecane posty

Witam Was ciepło w ten zimowy dzień :) u mnie niedziela spędzona na długich spacerach mimo mrozu, a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nieprawda, bo ja :p chyba że mieszkasz niedaleko. U mnie 5 stopni na plusie i słoneczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plany hmm może zmusze się żeby w końcu przeczytać Sapkowskiego (od 2 tyg zatrzymałem się na 20 str) ale pewnie będę oglądał jakiś serial :D a wasze plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ten serial jeszcze puszczają? :) W takim razie ja idę obejrzeć swój, później kąpiel i jeszcze tutaj zerknę może ktoś będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie pooglądać stare filmy z dawnych czasów :) A kąpiel z dużą ilością piany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kruszynka93
Po co ci taki facet ? Nie lepiej dupek z kasą który cię wyjebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że relaksowałaś się w wannie ;D Gdzieś nam kruszonke wywiało :D Kasia napiszesz coś o sobie? Np czym się interesujesz co robisz (uczysz się czy pracujesz) czy masz chłopaka albo jak wyglądasz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kruszynki93 - nie potrzebuję "dupka z kasą" gdyż się cenię, lecz nie miarą pieniądza. jestem, jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki relaks jest czasem potrzebny ;) No właśnie gdzieś ją wywiało. Nie pochwaliła się jakie ma plany na wieczór i sobie poszła ;P Nie lubię opowiadać o sobie ale odpowiem Ci na pytania :) uczę się i pracuje, chłopaka nie mam a z wyglądu co byś chciał wiedzieć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IIYXXYII
serafeyvehakodoshhayot GIGZ YHYV elohanuyim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wolnym czasie lubię np. gotować czytać książki, chodzę na pilates, oglądać filmy itp. Wcale nie jesteś nudny w pisaniu. To może Ty napisz coś o sobie, żebym wiedziała o Tobie tyle co Ty o mnie albo i więcej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam że wczoraj nie odpisałem ale brat menda rozłączył mi internet. Coś o sobie: jak już pewnie wiesz mam 21 lat ucze się i od wiosny będę pracował. W wolnych chwilach lubię oglądać filmy słuchać muzyki i czytać książki od wiosny chcę dodać do tych zajęć bieganie :D Chciałbym powiedzieć że lubię gotować ale mam do tego 2 lewe ręce (kanapki i herbatę zrobię :D) ale w tym też zamierzam się podszkolić :) Jak poranek? Ja przeżyłem zdziwienie wstaje a na dworze biało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) to jest największa wada internetowej znajomości - jeśli osoba z którą rozmawiasz przestanie się odzywać a nie masz z nią innego kontaktu to możesz tylko rozmyślać co się stało. Poranka właściwie nie miałam :p zwlekłam się z łóżka po 6 i zaraz trzeba było wychodzić :p ach to poranne wstawanie. Może nie byłoby jeszcze tak źle gdybym w nocy spała ale coś się budziłam co chwile. Odnośnie Twojej osoby to nie powiedziałeś mi nic z wyglądu - tak ogólnie oczywiście ;) Masz jakieś postanowienia wiosenne, bo i bieganie i gotowanie :p Też bym chciała zacząć biegać ale brak mi towarzystwa a tak samej to bym nie chciała. Grunt, że herbatę i kanapki potrafisz zrobić - z głodu nie umrzesz ;) ja w sumie wolę robić desery w sobotę zrobiłam sernik na zimno. Dobra koniec tego bełkotu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia rozmyślałaś co ze mną się stało? :D (Żart :D) A więc tak co do wyglądu to jak wcześniej pisałem moja twarz jest połączeniem twarzy zombie i Hulka :D mam 178 cm i 78 kg (już) (troche za dużo moim zdaniem) zielone oczy włosy krótkie (taki irokez ale nie mam pół głowy wygolonej ;p) Nie jestem jeszcze wysportowany. Co do biegania też nie chce mi się samemu ale już rośnie mi oponka więc wyjścia nie mam :D (Chyba że chcę być tłusty jak świnia :D) Wiesz jak kiedyś będę miał dziewczynę i będzie chciała żebym przygotował dla niej śniadanie obiad czy też kolację to coś czuję że niezbyt zadowolona będzie z samych kanapek i herbaty a szczególnie gdyby chciała żebym gotował cały tydzień :D Czemu zaraz bełkotu lubię czytać twoje i Kruszonki posty i nie uważam ich za bełkoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×