Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kruszynka93

Mężczyzno odezwij się........

Polecane posty

Przeszłość chcę zostawić za sobą.. Co było, to było, nie warto tego rozdrapywać. Może kochał, może nie. Chcę skupić się na przyszłości. Więc ten cytat jest jakby.. Prośbą, chęcią by mnie pokochał..on :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, nie martw się ;) Przyzwyczaiłam się do tego, że czasem ludzie potrzebują więcej czasu by zrozumieć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja twarz jest połączeniem twarzy zombie i Hulka ;) hmm mam 178 cm i 76 kg (troche za dużo moim zdaniem) zielone oczy włosy krótkie (taki irokez ale nie mam pół głowy wygolonej ;p) o kolorze ciemny blond. Powiem że jestem szczery więc musze się przyznać że nie jestem wysportowany ( ale od wiosny to zmieniam :) ) chyba to wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha widzę, że masz specyficzną opinię na temat swojej twarzy :D hm.. czy ja wiem, czy 76 to dużo? to zaczynaj od wiosny, będę trzymać kciuki za postanowienie :D wyobrażam sobie Ciebie i.. przystojny ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wtedy na pewno nie będziesz przystojny z jego twarzą, błagam powiedz mi, że to był żart! :D Ok moja kolej. A więc mam 167 cm, ważę 50 kg (wszyscy się tego czepiają, ale ja naprawdę lubię jeść!:D). Mam długie, proste brązowe włosy , zielone oczy (chociaż mają tendencję do przechodzenia w niebieski), niezbyt duże usta ( to mój kompleks :D). Cóż a co do charakteru, oprócz tego co już mogłeś wywnioskować ze wcześniejszych postów, posiadam ogromne serce, duże poczucie humoru i wyrobiony dystans do wielu spraw. Może być ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzaaaa
Co tak cichutko u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mi udało się stworzyć związek ze starszą dziewczyną? Nie, chyba takie dziewczyny uważają mnie za niedojrzałego gościa i dziwią się, dlaczego nie zaczepiam dwudziestokikulatek No nie zaczepiam, bo z młodszymi w ogóle się nie dogaduję Więc muszę poczekać aż będę w wieku ok. 35 lat i moje rówieśniczki będą właśnie tymi "ciut" starszymi ode mnie dziewczynami, tyle że już w moim wieku ;) Skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Właśnie wróciłam ze spaceru. A jak w szkole? Wspominałam już, że mam tendencje do psucia rzeczy? Rozwaliłam telefon .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tego nie wspominałaś :D W takim razie strach dać Ci coś do ręki bo popsujesz;) A w szkole jak to w szkole egzaminy (oczywiście wszystkie zaliczone :D) Jak się spacerowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo śmieszne! To nie moja wina, że ja i technika nie pasujemy do siebie :D Więc moje trzymanie kciuków podziałało! :) Świetnie, dotleniłam się, chociaż okropnie zimno.. mogłaby przyjść już moja ukochana wiosna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i informatyka? :D Ha to dobre :D nigdy w życiu ten związek nie miałby racji bytu :) Już nie długo, damy radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzisz, że mnie przyjmą na informatykę, jeżeli pochwalę się włączeniem i wyłączeniem komputera? :D Oj wiosno, nadchodź, czekamy z utęsknieniem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×