Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kruszynka93

Mężczyzno odezwij się........

Polecane posty

Ale informatyka mnie nie pociąga więc nawet nie będę próbować nawiązywać bliższego kontaktu :D E.. właśnie nic.. Leżał sobie, kiedy chciałam zadzwonić zauważyłam, że jest wyłączony. Zdziwiło mnie to. Próbowałam go załączyć... ekran się zaświecił i nic.. Dzwonić, to się ludzie dodzwonią, ale ja na ekranie mam totalną pustkę. Ciemność..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nigdzie nie idę. Szkoda czasu i pieniędzy, on zbyt nowy nie był. A i tak znalazłam w domu jakiś inny, więc jego będę używać na razie, a jak zapracuję to może sobie zakupię jakiś nowszy :D Jakie plany? Siedzę dzisiaj tutaj, jutro muszę wstać o 6, więc nie będę długo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoki brzydki
Hej kruszynko i co poznałas już kogoś fajnego?zapewne pierwszym Twoim podpunktem w opisie poszukiwanego faceta jeśt-przystojny..naprawdę wierzysz że przystojnym facet może Cię kochać całym sercem i być Ci wiernym?dlaczego gardzisz brzydkimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysoki i brzydki - może i poznałam, ale że tak zapytam o co Ci chodzi ? Nie znasz mnie a oceniasz. Dlaczego sugerujesz, że pierwsze na co patrzę u mężczyzny jest wygląd? Nie gardzę brzydkimi, nie wiem skąd Ci się to wzięło. Jeżeli masz jakieś kompleksy to nie pozbędziesz się ich obrzucając kogoś błotem i sugerując mu, że jest powierzchowny. Zastanów się najpierw co piszesz. Kochałam kogoś kiedyś i on też mnie kochał całym sercem i do Twojej wiadomości nie patrzyłam na wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysoki i brzydki - skuliłeś ogon? chodzący nieideał - myślę, że strat nie będzie, nie masz się o co martwić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mu nic nie zrobiłam, nawet go nie znam, a on pisze mi takie rzeczy, jakbyśmy się znali. Żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. Myśli, że jak na wstępie napisze, że jest brzydki, to będzie miał tłumy czy jak? Nie rozumiem tego myślenia. Trzeba być pewnym siebie i akceptować samego siebie. Od tego zacznij Wysoki i brzydki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli tak sądzisz, to ok :) Ja dzisiaj nie będę tak długo jak zazwyczaj :D Rozumiem, bardzo trudno się przyzwyczaić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej i jak tam idzie zapoznawanie się?:) co słabo te posty wymieniacie:P może to przez o , że kae szwankuje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×