Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brahmin

Opętana wstydem

Polecane posty

To tylko wczorajsza/dzisiejsza pijacka frustracja;) Ale ciekawi mnie to, dlaczego kobiety bardziej wstydzą się swoich ciał, skoro mają je - obiektywnie - piękniejsze/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heid
Ja się nie wstydzę. Nie jest doskonałe, ale jest moje, akcptuję je w 100% Podoba mi się właśnie takie, jakie jest. Blade, z żyłkami widocznymi pod przejrzystą skórą, kanciaste, ale ciepłe w dotyku. Lubię swoje śmieszne niepokorne kudły, które sprawiają, że wyglądam jakbym dopiero wstała, choć spędziłam godzinę przed lustrem. Lubię swoje swołocze spojrznie, od którego mężczyźni tracą pewność siebie. Lubie swoje zimne stopy, wiecznie poharatane dłonie. Uszy, z których każde inne. Nos duży i bardziej w prawo. Kpiący uśmiech. Moje ciało dzielnie nosi mnie każdego dnia. Kocham je. Uwielbiam obdarzać je mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie porobiło z przewijaniem stron? Nie wiem brahmin, dlaczego tak jest. Może za bardzo sie porównujemy z innymi kobietami i zawsze chcemy być piekniejsze od konkurencji? Was, facetów jest mniej i nie kazda z nas ma szansę upolowac zdrowego, rasowego samca :D Wy za to macie kompleks penisa, jaki by nie był długi to i tak zawsze bedzie za mało. Mnie w zupełności wystarcza 13 cm, byle fi było w miare przyzwoite :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz się lepiej
napić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież żaden normalny facet nie skrytykuje ciała kobiety, którą podziwia... Heid i to jest właśnie zdrowe, racjonalne, logiczne podejście, a co najważniejsze postawa, która buduje silną, otwartą więź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nas jest nieznacznie mniej:) Ale Foxy, nie widzisz w tym paradoksu - skoro kobieta chce upolować zdrowego, rasowego samca, to chyba powinna właśnie uwypuklać swoje atuty (wszystkie), bo to zwiększa jej szanse! Eee, tam kompleks penisa - mój jest krótszy niż skoki Roberta Mateji i do tego ma jaką dziwną plamkę na główce, ale skurwysyna bardzo lubię;) Poza tym, skoro twierdzisz, że facet ma kompleks penisa, to dlaczego nim się tak nachalnie chwali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heid
Brahmin, czyli położyłam kres Twym dywagacjom? Bo przecież, że ja nie jedyna taka:) Jeśli będziesz szukał wytrwale, to w końcu znajdziesz. Lubiękiedy, dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca położyłaś kres, bo znam też sporo kobiet, które deklarują mniej więcej to samo, co Ty, a w rzeczywistości wygląda to inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi syrenka, ale psychoanalizy nie opanowałaś jeszcze do perfekcji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to miłe, że ktoś analizuje mój życiorys. Czym sobie na to zasłużyłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heid
Na to nic nie poradzę:) Fakt, że współczesne trendy i kanony piękna bardzo mieszają kobietom w głowach. Moją metodą było zawierzenie sobie. Własnym osądom i postrzeganiu. Odcinam się od tego, co serwowane masowo, gotowe do bezrefleksynej konsumpcji. Nic nie straciłam, wiele zyskałam. Spokój ducha i szacunek dla siebie i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggmnb
gtre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Ci przyznać Heid, że Twój sposób argumentacji sprawia, że naprawdę wierzę, że Twoja rzeczywista postawa jest zgodna z tą deklaratywną... Wiem, że taką oczyszczającą dla kobiet sytuacją jest przyznanie się do własnych kompleksów, dlatego ja często do tego zchęcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggmnb
jg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggmnb
a o kogo chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonon
dziewczyna dała ci popalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×