Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wbrew rozsadkowi

Potwornie tęsknie za Tobą...

Polecane posty

Gość wbrew rozsadkowi

Nie mamy żadnych kontaktów ze sobą, od ładnych kilku miesięcy. Zagościłeś na krótko w moim życiu,we wspomnieniach będziesz jedną z najważniejszych osób .. Chociaż zachowałeś sie jak chuj jestem w stanie Ci wybaczyć. Nie moge zapomnieć... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wbrew rozsadkowi
kocham Cie i wiem ze ty to wiesz,wiem też ze zawsze bedziemy w jakis sposob polaczeni pomimo przeszkod,i bedziemy o sobie pamietac;)niewidzialne nici laczace 2 dusze:*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie stało że
nie macie kontaktu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wbrew rozsadkowi
wybuchła wielka kłotnia i zerwaliśmy go ze sobą . nieoficjalnie wiem że miał jeszcze jedną dziewczynę w zanadrzu, dlatego tak twardo trwał przy swoim postanowieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjizukzrmkzm
ale z ciebie debilka,bylas tylko chwilowa przygoda,kto by chcial z toba byc,pomysl ,popatrz w lustro i zapytaj to ci powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjizukzrmkzm
ale z ciebie debilka,bylas tylko chwilowa przygoda ,zabawka na nude ,kto by cie chcial,popatrz w lustro i zapytaj ono ci powie,tamtej nie siegasz do stop,pare tekstow i juz sie zakochalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjizukzrmkzm
mala poprawka wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvvbk
hjizukzrmkzm ale z ciebie debilka,bylastylkochwilowaprzygoda,kto by chcial z toba byc,pomysl ,popatrz w lustro i zapytaj to ci No, pojechałas koleżanko :-D aż mi się przykro zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bla bla bla. Ogarnij sie droga autorko, bylo minelo, milionych takich tematów o niczym tutaj........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wbrew rozsadkowi
hjizukzrmkzm az taka zakompleksiona jestes ze musisz wylewac tutaj swoja frustracje? szczerze wspolczuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×