Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady_IB

Dieta MŻ! Szczupła do lata.

Polecane posty

12. parówka + 100g serka ziarnistego nieznajoma ja mało jem,ale nie mogę sb pozwolić na więcej bo wtedy nigdy nie schudnę... :o wgl żeby utrzymać wage tez bd musiala uwazac na to co jem, bo ja mam straszna tendencje do tycia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie diety to chyba nadal nie ma, ale za to udało mi się na ten basen wyskoczyć i od 19 już nic nie jem więc jakiś sukces jest, jutro rano się zważę i mam nadzieję że mniej będzie. a wam jak idzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość que
Hej jasne ze to juz lepiej nieznajoma;) u mnie dzisiaj 58.0 wiecej ale tego sie spodziewalam po weekendzie. 3dni nir cwiczylam bo nie mialam kiedy ale dzisiaj dam wycisk na rowerku :) nie moge doczekac sie kiedy bd cieplo zeby pobiegac wieczorami :) na sniadanie goracy kubek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) dawno nic nie pisałam:) Waga - 50kg - tak więc cel osiągnięty!:) Huuraaa! Po week co prawda 0,2-0,5 więcej, ale chyba już tego nie zmienię, że pozwalam sobie w tym czasie na więcej... Nie rozdrabniając się w nickach - wszystkim, którym już spadły zbędnę kg serdecznie gratulują, tym którym jeszcze waga nie spadła życzę cierpliwości:) PS. Staram się rzucić palenie, ale cięzko mi to idzie;/ Czy któraś z Was rzuciła długoletnie palenie? Jeśli tak, to liczę na pomoc i wskazówkę jak sobie z tym poradzić:) Serdecznie Was wszystkie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość que
Odchudzajaca nooo niestety musisz sie zmusic do cwiczen przynajmniej pol godziny dziennie bo bez tego to szkoda sie meczyc z dieta .. ;) nana super swietna waga ;) moja wymarzona tylko nie wiem czy dam.rade do takiej wagi dojsc :/ a tymi 0,3 czy 0,5 wiecej sie nie przejmuj to jest normalne wkoncu nie będziemy wazyc codziennie tyle samo co do grama ;) tyle to nie przytycie, gorzej jakby po weekendzie bylo kilo czy dwa wiecej ;) ja nie pale wiec ci niestety nie pomoge ale dasz rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnei dziś dobrze;p dużo nei zjadłam ;p na snaidanie jogobellka light pozniej 2 kromki chleba obiad zupa kolacja danio light;p troche pokrecilam na rowerze;p wczoraj bylam rowerem na dworze jezdzilam 2 godzinki ;) musze przyzwyczaic sie na nowo malo jest bo przez te swieta i jak moj byl to jakos mi sie rozregulwoalo wszystko chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie było w miarę ok, ale skusiłam się na jabłecznik i czekoladę, byłam 8h w robocie i jestem wykończona do tego pokłóciłam się z facetem ;/ wydaje mi się że przez to że pracuję to w ciągu dnia za mało jem i potem nadrabiam to wieczorem ;/ musiałabym jakoś innaczej te posiłki rozplanować. Mam nadzieję że jutro mniej na wadze będzie, mam w planach chwilową gimnastykę jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj zjadłam 10.- goracy kubek 12-kawa i trochę sera białego rozrobionego z trochę smietany 15- jajko na miękko i dwie kromki chleba dyniowego ciemnego 18- goracy kubek + później 3 tiki taki :o trudno ide pedałować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ;) dziś 57.8 kurde kiedy doczekam się 55.. :o musze się konkretnie wziąć za sb tak jak w styczniu, wtedy schudłam 6kg w mies, a teraz ciężko mi to idzie :o o 11.30 zjadłam zupe pomidorowa z makaronem a wcześniej kawa z mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość que
A wez mi sie juz tak nie chce odchudzac ze szok ;o ale musze jeszcze z 5kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość que
Dziewczyny zamawiam jutro therm line moze mi cos pomoze tak jak kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzisiaj 57.6, 200g spadło ale dało mi to kopa do odchudzania się ;) bo już mi się nic nie chce ostatnio, w dodatku mam katar, taki meczący ze szok :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dziś na wadze 60.0 kg :D ciesze sie bo tez ostatnio nie najlepiej mi szlo jutro mam nadzieje ze bedzie 5 na przodzie ;d czyli II cel osiągnięty :D zjadlam dzis 2 kromki ciemnego chleba i banana na obiad warzywka na patelnie; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super odchudzajaca, jutro na pewno piateczka ;) ja pierwszy posiłek zjadłam o 13.30 kromka ciemnego chleba dyniowego z plasterkiem wędliny + ok 100g serka pełnoziarnistego. Wczesniej koło 10.00 wypiłam kawe, a później bylam godzine na spacerze z maluchem moim ;) cieplutko dzisiaj, mam nadzieje ze bd coraz cieplej to oprócz wieczornych cwiczen będę jeszcze spacerowała z mała ;) a jak mój wroci to bieganie, bo już mi się trochę rzygac chce tym rowerkiem stacjonarnym :-D znudził mi się :o ;) założyłam jeansy rozmiar 28 :) już dawno takiego nie miałam na sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikasi
ja również ćwiczę i mniej jem choć dzisiaj mój love zabiera mnie na kolację do Mollini i nie wiem...czy uda mi się ograniczyć samą siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16.00 banan 17.30 dwie kromki ale takie małe prawie z samego końca chleba, z farszem do pizzy domowej ( kiełbasa, szynka, cebula, pieczarki) i dzięki temu nie zjem dzisiaj ani kawalka tej pizzy ;o jutro kawałek na sniadanie pewnie ;) ale dzisiaj mam nadzieje ze dam rade jej nie tknąć :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tutaj do was sie przyłacze bo na moim topiku nikt sie nie wypowiada a tutaj tez piszecie co jecie i ile schudłyscie wiec jestem z wami o ile pozwolicie sie przyłaczyc.:)ja mam w czerwcu wesele i chce wrocic do swojej wagi sprzed ciazy czyli do 53kg. obecnie (teraz sie zwazylam)waze 58,6 przy wzroscie 158 i jak to zobaczylam to mi sie sniadania odechcialo jesc bo znow przytylam 600gram:(juz myslalam ze zobacze te 57 z przody a tu zoonk. moze dlatego ze wczoraj na wieczor mialam dola i zjadlam cala paczke 300g paluszkow z sezamem to jeszcze przez noc nie zdazylam spalic. no ale mam nadzieje ze cos zleci do jutra takze Witam Was Kochane i trzymam za was kciuki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dołączam do Was, bo byłam już na 2 tematach-ale tam się odchudzają po cichu i nie ma z kim pogadać. mam 163cm cel 1 55kg cel2 50kg ćwiczę codziennie lub co drugi dzień na stepperze po 30 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja rano zjadłam 2 parowki z keczupem i musztarda i 1 kromka chleba zytniego z masłem,teraz pije ohydny kefir light bo nie było normalnego i zjem pomarańczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ;) trwa nadal, choć mialam male zalamanie ;) nie cwiczylam nic.. ;/ ale od dzis znow rowerek ;) pozdrawiam wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunieczka jednak przyszłaś tu :) gosh Cb tez witam ;) w grupie raźniej ;) ja już wage z przed ciąży osiagnełam (ufff) ale brzuch jest większy niż przed ciazą :o także musze jeszcze schudnąć :o czocharowaa dobrze ze wrocilas bo wiosna coraz bliżej ;) 10.30 kawałek ( taki jak placka) pizzy domowej + 100g serka pełn. i teraz bd jadła o 15. dwa jajka na pól miękko z solą ;) a waga taka jak wczoraj. Spacer z corka już zaliczyłam także sniadanie mam nadzieje ze chociaż w polowie spalone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skusiłam sie jeszcze na troche makaronu za smietana i juz nic dzisiaj nie jem takze odezwe sie jutro ale bede zagladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe dziewczyny ! Fajnie ze sie przyłączyłyscie bo my z que jestesmy na tym topiku tak naprawde we 2 ;p bo udzielamy się praktycznie codziennie;) I uwaga dziś waga pokazała 59.9kg !:D upragniona i wyczekana piateckza na przodzie ;d ciesze sie bardzo;p dziś zjadlam razem 2 kromki ciemnego chlebka noge z kurczaka pieczona i 5 kruchych ciastet ;pchyba nie sa zbytnio kaloryczne nie wiem ;p to deto 30 min w terenie na rowerku ;p i mam nadzieje na stacjonarny ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×