Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BonApetita

Makijażystka Warszawa poszukiwana

Polecane posty

Gość pomponikkk
Ja dzis byla na probnym u Pani Izy Szwarc..musze powiedziec ze bardzo dobrze umalowala, popsikała twarz tzw fixerem zeby sprawdzicz czy nie bede miala uczulenia.. ladnie oczy umalowala, twarz nie ma zadnych plam. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka171
Polecam juz wcześniej wspominaną pania Magdę pomalowała mnie bezbłędnie na ślub. Z czystym sumieniem polecam. Tutaj jej strona... facebook.com/MegalomaniaMakeUp. Malowała tez moją mamę i świadkową, wyszły super... Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela9485
Ja szczerze polecam Panią Anię, która jest profesjonalistką w swojej dziedzinie. Malowała mnie już kilkakrotnie, w dniu ślubu także i zawsze jestem zadowolona! http://metamorfozastudio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Magda Domańska Megalomania wpisz na facebooku maluje przepięknie i jest niedroga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lenka171 widzę, że Ty też korzystałas z uslug Madzi :) a jak się trzymał u Ciebie makijaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna Zurawska +48 604 997 571

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie malowała pani Iwona Rejch z Warszawy.Jest super.Z tego co wiem od wielu lat działa w zawodzie.Ma swoją stronę w necie.Jaa bylam mega zadowolona bo wielu probach wcześniej wrtescie wygladalalm tak jak chciałam a nie czułam się przemalowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka001
Dziewczyny mnie na ślub malowała ostatnio super wizażystka - Lukrecja. Ogólnie ta pani nie maluje dużo na śluby, bo pracuje przy sesjach zdjęciowych dla gazet itp Ale wyszło super, wszyscy zachwyceni, mąż to się na mnie napatrzyć nie mógł. Malowała też moją świadkową, mamę i teściową, makijaże piękne, trwałe i używa też dobrych kosmetyków :) polecam wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapraszam chętne Panie na profesjonalny make- up do siebie . http://mojeportfoliomartabrichacek.manifo.com / Dojazd gratis na terenie Warszawy. Ceny konkurencyjne. W razie zainteresowania proszę o kontakt. Pozdrawiam, M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonała wizażystka pracuje na Ursynowie w salonie Gnatyshyn przy al. KEN 36a. Jest bardzo dokładna z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Pani Ania naprawdę doskonale zna się na swojej profesji i zawsze po wizycie u niej czuję się w pełni zadowolona i zrelaksowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Time for Make Up
Polecam www.facebook.com/itstimeformakeup Time for Make up by Bernadeta Wyrobek +48 513 620 025

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam powiedz w jakich okolicach warszawy szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111monia111
Ja bym nie szukała taniej tylko sprawdzonej. To jest Twój ślub i masz wyglądać jak milion dolarów. Co zrobisz jak w połowie imprezy zaczną Ci odpadać rzęsy ale podkład Ci się zważy? Ja na własny ślub malowałam się w salonie Bikor na Chmielnej. Miałam piękny makijaż. Pani, która mnie malowała doskonale zrozumiała o co mi chodziło. Do tej pory jak oglądam zdjęcia z wesela nei mogę się nadziwić jak pięknie wyglądałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazia007
Świetnie malują dziewczyny w salonie Bikora na Chmielnej :) Zrobią Cię na bóstwo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka112
W dzień ślubu nie ma co oszczędzać na makijażu :) Bardzo polecam salon Bikora na Chmielnej. Dziewczyny znają się na rzeczy, a ich makijaże są warte każdej ceny )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon www.wizaz.waw.pl jest nie do przecenienia. Usługi wizażu i stylizacji w pełnym zakresie z wykorzystaniem profesjonalnych kosmetyków i akcesoriów. Praca wykonywana z pasją. Efekt końcowy arcydzieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja mogę polecić dobrą makijażystkę. Malowała mnie, moją świadkową i mamę na mój ślub. To jest jej strona:

https://joanna-makeup.pl       

Nie wiem kiedy masz ślub ale najlepiej zapisać się dużo wcześniej aby zaklepać sobie miejsce.

Pozdrawiam Monika

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×