Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*BLE BLE*

mam 29 lat i nigdy nie mialem kobiety !!!

Polecane posty

czy ludzie nie ktorzy ludzie wysmiewaja sie z takich co nigdy nikogo nie mieli i nie uprawiali seksu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble jak tam
wyszedłeś już z pajacowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko za kolejne 30 lat
twoj stan dalej bedzie taki sam ale bedziesz juz od dawna siedzial u czubkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didosk
Kobiety wola ruchaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość De Tomaso
Przykro mi ,naprawdę współczuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolal bym ze by jednak ten stan sie zmienil nie chciala bys miec raczej takiego zwlaszcza nie ladnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopcze ty jestes chory
na glowe zapomnij by jakas normalna laska sie z toba zwiazala. Nie wiadomo co bys takiej zrobil w napadzie agresji ciebie nigdy nie powinni wypuszczac z psychiatryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up do asd
asdasasdasd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjkjhgfcghjkuytgfvbn
To jestes farciarzem. Wszystkie baby sa tak samo glupie. Pojebane. ze ja pierdole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popycham possssssty
Wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 24 lata i gdybym 3 lata temu nie zaprzyjaźniła się z kims, to wciąż byłabym pewnie dziewicą. to nie był mój chłopak, ale kolega, dalej jest kolegą, chocć już tylko kolegą. potem poznałam jeszcze kogoś, z kim wciąż jestem na stopie koleżeńskiej, ale też to robiliśmy, bo jak mnie pożdał, to ja stwierdziłam, że nie będe tracić okazji. poznaję mało ludzi. facetów wcale. nie jestem brzydka, ale za to poważna i trochę smutna. gdyby nie Ci dwaj, to byłabym dziewicą w wieku 30 lat i wtedy jakbym kogoś fantastycznego poznała, to by się załamał, żenic nie umiem, a tak wiem chociaż, że dobrze całuję. nie będę się aż tak krępować. a co do seksu to zawsze można powiedzieć- wiesz...dawno tego nie robiła, trochę mi nieswojo, ale się rozkręcimy. dzięki temu będę pewniejsza siebie i sie cieszę. a tak niedobrze mi było z myślą o dziewictwie po 20tce...nie oceniam kogoś kto jest dziewicą długo, ale mówię za siebie- przeszkadzało mi to i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uruchom
Ja mam21lat i też nie miałem kobiety same propozycje na seks a mnie interesuje związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzakuje
nic nie wyskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woman znasz offermę?
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo o związek jest rudno, i dlatego nie rozumiem kobiet, któe mają faceta i mówia- tylko facet, można zmienić. skoro przychodzi im to łatwo to znaczy, że jakoś specjalnie się nie zastanawiają tylko lekkie decyzje podejmują. i skoro takie podejmują to tak potem mają, że gadają na tych facetów, że nie ten to inny. drażni mnie takie podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryrtyrt
vbvc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherinaa6589
to wcale nie prawda że kobiety wolą ruchaczy, a to tak ja wyżej ktoś napisał z wyboru czy poprostu jesteś nieśmiały? Ja miałam kiedyś takiego kolega co z wyboru i dażyłam go naprawde dużym szacunkiem :) poza tym wciąż jest wiele kobiet które czekają na wybranka i napewno chciały by poznać prawiczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble kolego
to nie jest kwestia co byś ty wolał. ty juz odpadleś i nigdy nie będziesz miał kobiety. pogodz się z tym. związek to nie jest bajka jak ci się wydaje. myslisz że cos to zmieni w twym życiu? błąd - będzie jeszcze gorzej. dla tego ty jak i innre prawiczki z tego forum to farciarze - żyją wolni od babskich zrzędzeń i skarg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offermy nawet nie
przyrownuj do bleblaka przeciez to rownica jakis 200 IQ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwicie sie wiec mnie nie znacie zbytnio krutko jestescie na forum ja juz tu jestem 7 - 8 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazuhiro
Żadna nie weźmie psychicznego, a zwłaszcza takiego jak BLE BLE. On ma umysł dziecka a nie dorosłego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLE BLE po co się powtarzasz z
tematami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×