Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zadbaj o swoje zdrowie

Suplementacja chorych nowotworowych z użyciem preparatów 4life

Polecane posty

Po odebraniu druzgocącego rozpoznania świadczącego o obecności choroby nowotworowej wiele zależy również od Ciebie, nie tylko od lekarza. Statystyki potwierdzają, że coraz większa grupa chorych nowotworowych korzysta z dodatkowych metod wspierania organizmu podczas choroby. Z reguły pacjenci czują się znacznie silniej, polepszają się ich parametry krwi, lepiej tolerują chemioterapie i radioterapie. Efekt bywa tak duży, że często lekarz prowadzący pyta o rodzaj stosowanego wsparcia i prosi o dodatkowe informacje. Poniżej przedstawiamy podstawowe zasady suplementacji chorych nowotworowych z udziałem produktów 4Life. Bazą dla efektywnego wspierania układu obronnego jest wówczas Transfer Factor Plus, naturalny produkt wpisany do amerykańskiego lekospisu PDR od roku 2003 w tomie Leki nie wymagające recepty i suplementy. Preparat nie koliduje z żadnym leczeniem farmakologicznym, powinien być stosowany w zwiększonych dawkach szczególnie w trakcie trwania chemioterapii i radioterapii. Potwierdzeniem jest wypowiedź słynnego dr D. Townsenda, szefa ginekologii onkologicznej szpitala SLC: „ Doradzam moim pacjentom branie Transfer Factor. Do chwili obecnej skorzystało z niego ponad 1000 moich pacjentek. Pacjenci nowotworowi w szczególności mogą zyskać używając Transfer Factor, ponieważ wiele terapii antynowotworowych uszkadza układ obronny. Niektóre kobiety, które przemknęły przez chemioterapię bez problemów dzięki używaniu Transfer Factor pytają mnie: „ Co takiego znajduje się w środku tych kapsułek?. Jak powiedziałem wcześniej, sam używam Transfer Factor codziennie od 8 lat i mój układ obronny jest silniejszy, niż kiedykolwiek. (Faktem jest, że Transfer Factor był jedyną rzeczą, która pomogła mi zlikwidować uporczywe opryszczki, nękające mnie od dzieciństwa). http://4life.net.pl http://www.facebook.com/TransferFactorInfoPl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×