Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

dziewczyny co do ivf mi juz ulzylo i juz sie nie zamartwiam nie musze sie leczyc robic iui i zyc wiecznie nadzieje ze moze sie uda tylko uzbrajam sie w cierpliwosc i czakamy na ta cala procedure ivf to nic zlego jak nie ktorym z qas zostanie tylko to tak ja mi to nie ma co sie zalamywac tylko wziasc w garsc i jak bedzie trzeba podejac do ivf to podchodzic i prubowac zeby potem moc sobie spojrzec w lustro i powiedziec zrobilam wszystko co moglam nawet jak by sie mialo nie udac tak nalezy do tego podchodzic ja juz poczulam ulge narazie odpoczywam od tego wszystkiego a potem dzialamy z ivf ja malo sie teraz udzielam u mnie nic sie nie dzieje nie ma o czym pisac czekamy i mam nadzieje ze te najblizsze mc zleca ciesza sie ze juz w tym roku podejde do tej trudnej proxedury bo mam juz naprawde dosc po 5latach oczekiwania mam dosc jestem zmeczona :(:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marcik :) 13 dzień po iui tylko beta, sikaniec może Ci jeszcze nie wyjść ;) jeśli chodzi o wiarygodność to z tego co wiem 13 dnia po inseminacji ovitrelle już nie powinien zakłamywać. Miałas ten zastrzyk? Bo do pewnego czasu może on powodować, że test jest fałszywie dodatni. Poza nim jeśli wyjdą dwie kreski lub betka wyższa tomoznacza, że się udało czego Ci z całego serca życzę :) napisz coś o sobie, jakie są Twoje staranka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka - nic tylko się cieszyć, że się wstrzeliliście w te 24 h po iui. Tak więc macie duuuże szanse na powodzenie! 🌼 Beti - ja też wyszłam z tego założenia po poronieniu, że jak raz zaskoczyłam to może sie udać naturalnie.... Przez osiem miesięcy się nie udało :o co nie znaczy, że tobie nie wyjdzie! :) no i ja podobnie jak ty nie miałam robionego badania na wrogość śluzu a być może w tym tkwi przyczyna...choć mój gin twierdzi, że nawet jak jest śluz wrogi to można zajść w ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcik84
miałam właśnie zastrzyk z ovitrell dlatego się zastanawiam czy nie za wcześnie zaczęłam się cieszyć. powtórzę test jutro i zobaczymy, mam nadzieję że wynik się nie zmieni :) zaczęliśmy się starać ok 1.5 roku temu, mam wysoką prolaktynę i brak owulacji i jakoś nam się nie udawało więc zdecydowaliśmy się na iui, po tej drugiej lekarz powiedział że jeśli się nie uda to nie ma sensu więcej próbować i zostaje nam in vitro, więc mam nadzieję że tym razem się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marcik mnie moja gin też kazała robić bete 14 dni po IUI ale co tam zrobiłam test dwie krechy ( chociaż uprzedziła , że luteina może dać fałszywie dodatni wynik ) miejmy nadzieję że Ci się udało byłoby super :) Nati ja też nie liczę na naturalny cud zbytnio tym bardziej że tyle czasu i nic samemu ciężko też to wszystko wyliczyć żeby dobrze trafić niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcik - witaj! 3mam kciuki ! Mysle ze jest duza szansa, ze Ci sie uda...A masz jakies objawy? Tez mam wysoka prolaktyne i biore norprolac, ale juz jest na szczescie dzieki lekom jest obnizona... Udanego wieczoru dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jaką macie tą prolaktynę bo ja miałam trochę podwyższoną a nic nie dostałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcik84
beti31 ja brałam duphaston lekarz mówił żeby zrobić test 3 dni po odstawieniu, ale czułam się źle i wymiotowałam , no i zrobiłam wcześniej :) emcia32 ja biore bromergon i wit b6, nie wiem po co wit ale biore. na objawy to chyba za wcześnie jeszcze, ale mdłości lekkie mam, więc zjadam wszystko co mi w ręce wpadnie i już jest dobrze :) może dlatego ze tak sie objadam wymiotowałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcik84
beti jak pierwszy raz badałam to miałam 2x powyżej normy, biore bromek juz ponad 2 lata i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - ja mialam bardzo zawyzona robilam tez ten test z tabletka i po godzinie wyszla jeszcze wyzsza,a po dwoch to juc w ogole...Od kiedy biore norprolac mam niska, nawet za niska choc endo powiedziala ze ok ale caly czas biore leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marcik :) Czyżbyśmy miały naszą pierwszą zaciążoną;)? Super! CZekamy na dlasze sprawozdania :) AniaSzy - nie przejmuj się, Podchodz do kolejnej iui i bądz dobrej myśli. Brakuje nam twojej pozytywnej energii. Któraś z dziewczyn pisała, że przy iui trzeba też mieć trochę szczęścia. I jak w to nie wierzyć? Mieliśmy iui w grudniu i styczniu przy 53mln i 70mln plemników - obydwie nieudane. W 2011 udała nam się iui przy 26mln plemników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za info ja mialam nieznacznie podwyższoną a jednak była zastanawiam się czy nie powinna dostać bromergonu zapytam jak bedę w klinice , może wogóle powtórze prolaktyne co mi zależy do wizyty daleko. Podobno stres też zwiększa prolaktynę a pamiętam że wtedy jak robiłam badania miałam pogrzeb w rodzinie może to dlatego. A wy kochane do ilu IUI zamierzacie podchodzić podobno po 3 już szanse maleją wiec zastanawiam się jaki to ma wogole sens :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczko to tak jak u nas 1 i 3 wspaniałe parametry nasienia i ogólnie 1 podwójna na dwóch pęcherzykach przy sprawdzeniu czy pękły a druga najgorsze nasienie i tylko 30mln a zawsze ponad 100mln na jednym pęcherzyku i to jeszcze bez sprawdzenia czy pękł i się udało a może to to że wtedy całkowicie wyluzowałam przez ten czas od IUI niczego sobie nie odmawiałam sama już nie wiem jak to jest ciężko to wytłumaczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Ja dzisiaj miałam mega zajety dzień,zakupy czyli to co misie lubią najbardziej :) i wycinkę dwóch kolejnych pieprzyków, za niedługo będę wyglądać jak kwazimodo :) Zaczynam dzisiaj brać clo przez co jestem strasznie podekscytowana bo wiem że iui bliżej :):) Dziewczyny nie przejmujcie sie póki co ta frekwencją,bo wspomnicie moje słowa jak za niedługo posypia się ciąże,i nie będzie to jedna a co najmniej kilka,wtedy nadgonimy inne fora :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcik trzymam kciukaski, chociaż już po tym co napisalaś po cichu Ci gratuluje bo myślę że to to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giziulko - zarażaj dalej optymizmem! Też jestem zdania, że u nas wkrótce zaczną się sypać ciąże falami :D Beti - dlatego ja również daję na luz. właśnie popijam winko z teściową :D Pytałaś ile iui będziemy robić? Ja zamierzam 6 razy. Poprzedni lekarz, u którego zaczęliśmy leczenie (prof Wołczynski) proponował 6 razy, a dopiero później zacząć Cię martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka - złudne czy nie wierzyć trzeba! Po to to robimy! ;) xxxxxxxxxxxxxx Giziula - to Clo to niby takie nic a już się człowiek cieszy jak je bierze nie? Heh też tak mam :) wiecie, dzisiaj czwarty dzień biorę, jutro kończę. Zdecydowałam, że dziś i jutro biorę po pół tabletki - bez stymulacji rosną mi bardzo ładne pecherzyki, ostatnio też brałam po pół, poprostu boje sie przestymulowania..... xxxxxxxxxxxxxxx Słuchajcie, forum jest dopiero od około miesiąca, tak naprawde dla wielu z nas to jeden cykl! Zobaczycie jak się niedługo posypie! Ja co do siebie mam w tym miesiącu dobre przeczucia ;) pewnie też dlatego, że stymuluje pęcherzyki - wtedy sie udało więc czemu teraz by nie miało? ;) dobrej nocki kochane! Bierzcie mężow i pod kołderke hihihi..... Ja zostanę przy "chirurgach" bo mój gamoniek wypił tyćka wina i już śpi ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie - Beti, moj G też mówił o 3 iui, ostatnio stwierdził, że jak jedna nam sie udala to możemy zwiększyć ilość ale ja więcej niż 4 nie chce ( łącznie z tą udaną) czyli zostały nam jeszcze dwa podejścia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje dziękuję za miłe słowa :-***** Mój optymizm i pozytywne myślenie jest nadal :-) wiem na czym stoję teraz i wcale mnie nie przeraża ivf :-) daję sobie jeszcze 2 iui jeszcze w lutym a kolejna dopiero w kwietniu bo m wyjeżdża :-P a z sąsiadem to tak nie bardzo hihi jak się nie uda to wakacje w grecji a później upragnione bliźniaki :-))))) Dziewczyny może powinnyśmy zmienić nazwę forum :-P "grupa wsparcia kiedyś nam się uda" :-))) Mam nadzieję że niedługo działaczy do nas moja koleżanka która ma też problemik i pewnie niedługo poczyta tu o nas :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Beti, jak tak patrze na Twoje wyniki to tez mamwrazenie, ze WAm moze sie spokojnie natualnie udac zaciazyc...winko, relaks, kapiel w pianie i kto wie, kto wie...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdej z nas może się udać naturalnie tylko uwierzyć trzeba w cuda :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Laleczko, ja obstawiam, ze niestety zaproponuje in vitro u nas naprawde cieniutko z wynikami m. Ale dam jutro znac oczywiscie. Najsmiesniejsze jest to, ze na wizyte musimy jechac z synkiem bo moja mama, ktora miala z ńim jutro zostac dostala grpy zoladkowej i ledwo sie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juratka pytalas o wyniki m mojego z morfologia wszystko ok i wszystkie zywe ale tak czy siak zostaje ivf i nic to nie zmienia milego weekendu ja rzadko sie udzielam zagoscilam na temacie ivf milego weekendu i samych ciaz wam zycze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juratko - wyobraź sobie, że mój mąż we wtorek przed iui też pojechał z naszym synkiem :) (U nas nawaliła moja siostra). Pani w recepcji nieśmiało zapytała czy pomóc panu przy małym? Chodziło jej o syna, ale cała poczekalnia w śmiech :D Powodzenia jeszcze raz :) Dobranoc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi :) Ja też popijam winko ale z m:) popłakałam sobie na filmie:) dziewczynki wszystkim nam się uda. Wierzę w to bardzo mocno:) już niedługo to forum będzie ciążowe:) Buziaki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, Ja postanowiłam, że do 6 razy sztuka. Podejde do 6 IUI a później ivf. Tak ustaliliśmy z gin i moim m. Przepraszam za błędy ale kończę butelkę merlota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki czyli wczoraj nie jedna z nas popijała winko :) a co tam w końcu wekend ja też piłam z moim m :) Ja wierzę że nam się uda , jak nie IUI to zaczniemy się zastanawiać nad czymś innym też podeje maksymalnie do 6 miałam do 3 ale człowiek jak widzi że jest szansa to zmienia zdanie:) Wspaniałej soboty kochane 🌼 Super że Was mam będe to powtarzać bo taka cała prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×