Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

czerwona róża trwa koło 5 godz. Ale warto obejrzeć. Paula właśnie nie wiem ile mi się spóźnia, bo Ja każdy cykl mam innej długości. Nieraz 28 czasami 31. Zawsze jakieś 3-4 dni przed miesiączka zaczynałam plamic i wiedziałam, że niedługo dostanę. A tu nic. Zreszta po laparoskopii cykl powinien się skróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Anulka, ja przed ciaza oraz do pierwszej wizty u lekarza po pozytywnym tescie bralam tylko i wylacznie folik. Intak w sumie do konca pierwszego trymestru. Dopiero gdzies tak od 13-14 tyg ciazyb albo nawet pozniej wlaczylam falvit mama, o po wszyskich innych witamiach mialam taki odruch wymiotny, ze hej:-) Mysle, ze tak jak pisza dziewczyny co lekarz, to inna opinia ale pamietaj, ze w ciazy co miesiac robia ci badanie krwi wiec poki jest ok i dobrze sie odzywiasz to witaminy nie sa koniecznie potrzebe. Ja bym na woim miejscu dom wizyty u lekarza brala wylazmie folik a potem to juz wedlug jeo zalecen. Mi morfologia zaczela spadac dopiero pod koniec 5 miesiaca i wtedy tez na miesiac dostalam zelazo , masakra a potem sie ormowalo i nadal tylko witaminy. Zzzzzzzzzz Nati, ja tez oprocz prania latalam z odkurzazem akze doskoale Cie rozumiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kózka85
hej...miałam dzisiaj trzecią IUI, pierwsza się udała, ale poroniłam w 6 tc i ma do was pytanie, dostałam po IUI pierwszy raz kartkę z oceną IUI i tam napisane jest, że ruchliwość po preparatyce hiperaktywacja 98%. Nie wiem o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kózka - ja nie pomogę, bo nie wiem co to jest to hiper....coś tam.... Donia - już go widziałam, dla mnie super także Giziula - oglądaj!!! Ja cały czas od jakichś 3 - 4 dni czuję takie lekkie kłócie w podbrzuszu i lekkie bóle jak na @ a okres powinnam dostać za jakiś tydzień. Mam nadzieję, że dzieje sie tam coś dobrego ;) Giziula - ja też powinnam testować 3 go ale to niedziela a 4 go mam konferencje więc też raczej odpada ale znając siebie nie wytrzymam i napewno zrobię sikańca haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kózka próbowałam coś znaleźć na necie,ale nie wyszło mi to :) Może zadaj pytanie na forum "nasz bocian" tam na pewno jakiś lekarz ci pomoże :) xxxxxxxxxxxxxxxxx Nati ja obiecałam sobie że nie będę robić sikańca,ale z racji tej że został mi test z poprzedniego miesiąca,to pewnie nie pozwolę żeby się zmarnował :) A tak poza tym to mam mega leniwą niedzielę,przekomarzamy się z moim kto zrobi obiad i jak na razie już 14.00 ,a obiadu ani widu ani słychu :) a zaczyna burczeć w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko życzę Ci szczęscia i zdrówka przez całe 9 miesięcy :) Donia może zrób betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha Giziula dobra jesteś to ja zapraszam na obiad u Nas starczy dla nas wszystkich :) Nati i ty testujecie znowu w podobnym czasie oby Wam sztbko to zleciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kózka85
już się dowiedziałam...dzwoniłam do swojego lekarza;) to znaczy, że uzyskano 98% ruchliwych plemników po preparatyce A+B :) :), według lekarza to super wynik, tylko martwi mnie to, że pęcherzyki jeszcze nie pękły przed IUI, a pregnyl miałam wykonany 36h przed IUI, mam nadzieję, że pękną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kocahne! Nati mnie się tak wydaje,że tam w brzuszku już coś rośnie;)doniu ja bym powtórzyła jeszcze test bo naprawde jak wczesna ciąza to mało kumu wychodzą.Sąsiadka była w ciąży zrobiła test nie wyszedł dwa dni poźniej powtórzyła dwie kreski ale jedna taka ,że prawie w ogóle jej widac nie było. Kolejeny zrobiła tego samego dnia wieczorem i juz dwie krechy wyraźne.Myśle,że jeszcze nic straconego czekam na dobre wieści.Ja teraz po hsg jestem i staram sie tez naturalnie może akurat ;P a co do filmów kochane to polecam bardzo film nietykalni dramat komedia przepiekny jest.Ze starszych filmów które bardzo lubie to więzień nienawiści,blow,skazani na shawshank,Requiem dla snu.A ostatnio na hbo oglądałam przybrany syn i też bardzo ładny film wzruszyłam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie Nati widziałam ,że oglądasz Greys Anatomy to jest również mój ulubiony serial kiedy czekam na kolejny sezon to oglądam stare sezonu:D ten serial nigdy mi się nie znudzi.A gdzie go oglądasz?na jakieś stronie?czy sciągasz sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka gratuluje, mi lekarka po pozytywnej becie powiedziała że lepiej brać zestaw witamin niż sam kwas foliowy który jest gorzej przyswajalny czy jakoś tak do 12 tyg brałam Femibion natal 1, a poźniej 2. 🌻 Trzymam kciuki za wszystkie testujące 🌻 donia ja też bym poszła na betę sprawdzić, wiadomo że te testy sikane są nie do końca wiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a wydłużył się którejś z Was cykl po laparoskopii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Emcia - pisałyśmy już o tym, ale nie dziwię się, że nie pamiętasz... leczę się u dr. Z ze Słowiańskiej Dziewczyny, skoro już o filmach mowa, to ja tez wrzucę coś na ruszt. Ogólnie stronię od amerykańskich produkcji i w ogóle nie jestem na bieżąco "co w kinie grają". Za to jeśli macie możliwość ściągnięcia sobie filmu to polecam koreański film "The Host"- taka trochę parodia zachodnich filmów katastroficznych, bardzo zabawny jednocześnie dramatyczny i trzyma w napięciu jak diabli. "Bojaźń i drżenie" francuzko- japoński to coś dla tych z Was, które pracują w wielkich korporacjach , kiedyś nawet mignął mi w HBO. Z bajek to powiem wam, że wręcz drażnią mnie te wszystkie współczesne animacje 3d, ale "Koralina" jest tu moim wielkim wyjątkiem. Moją kochaną bajką jest "Spirited Away" w tłumaczeniu w "W krainie Bogów" anime, choć nie przepadam za anime! Ręczę życiem mojego kulawego kota, że żadna z tych propozycji Was nie zawiedzie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milkaa - ja oglądam z ekino, jestem na 7 sezonie i pewnie jak skończę to znowu od początku. So samo było z sexem w wielkim mieście :D a co do moich bóli to żebyś się nie myliła ;) A ja właśńie piekę muffińki kakaowe z dżemem :) mam mega ochotę na jakieś słodkości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Nati to ty jeszcze daleko w tyle za mną ja juz na 9 jestem :D i co tydzień odcinka doczekać się nie mogę:)chociaż ten sezon najmniej mi sie podoba jak narazie.Mmmm muffinki pycha ale smaka narobiłaś:) ja właśnie wychodze do sąsiadki na klachy:) miłoego wieczorku kochane;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubas - sorry, ze nie pamietałam. Pisze tez na drugim forum i tam jest kilka osob ktore lecza sie w Poznaniu, to dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donia - mi sie wydłużył cykl po laparo, ale mialam ja razem z histeroskopia, wiec wydaje mi sie,ze to dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giziula tak. To jest gonadotropina, która testy wykryja. Może dać fałszywie dodatni wynik. Ja tak miałam po Pregnylu. Zrób po 14 dniach dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giziula1982TG Owszem ... ovitrelle moze zafalszowc wynik testu sikanego -mojej znajomej falszowalo nawet 17 dni po zastrzyku (czyli sikaniec wychodzil pozytywny, a beta z krwi negatywna). natomiast zastrzyk nie jest w stanie zafalszowac wyniku z krwi ja bym zrobila 14 dni po IUI jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mam szalona historie do opowiedzenia. Wczoraj bylismy w klinice by zamrozic nasienie meza do iui i pogadac o mozliwym ivf. Mialam ciężki miesiąc, dużo stresu, sporo latania, mało snu... 3 dniowe opóźnienie @ nie było więc czymś, co by mnie zaniepokoiło. Właściwie nawet się tego spodziewałam. Jedyna niedogodnoscia było to, ze do iui dojdzie pozniej co oznacza dla mnie przedluzenie pobytu w Polsce, zwolnienie lekarskie i niezadowolenie szefa. Mój lewy jajowodu jest niedrozny i właśnie ten miał owulowac w tym miesiącu. Podczas badania gin powiedział, ze jego zdaniem endometrium wyglada na ciazowe. Potem było badanie bety i wielki szok. Jak to możliwe? Przy moim amh, gdy szanse na ivf sa naprawdę niewielkie, moja beta wyszła 31! Jestem nadal w szoku! Boje się, ze to jakaś pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia - to fantastyczne wieści! Bardzo nam tutaj takich wieści potrzeba - a wydawałoby się, że to ńiemożliwe... A tu taki cud!:) super, bardzo Ci gratuluje! I nie - to nie pomyłka, beta się nie myli ;) sprawdź za dwa dni czy ładnie przyrasta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati, wielkie dzięki! Nadal nie mogę w to uwierzyć! Co do bety to w Irlandii jej nie robią. Test płytowy pokazał dziś rano cieniutka i bardzo blada druga kreseczke. Wiesz może który to tydzień? Tak jakoś nie pamietam swojej rozmowy z ginem po otrzymaniu wyników. Dziewczyny, wszystkim Wam życzę takiego "szoku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślicznie dziękuje Doniu! Nie miałam robione laparo więc nie wiem jak wpływa na organizm. Gdzie się leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia ty to naprawdę masz szczęście,powiem ci szczerze że wątpiłam w powodzenie twojej iui,normalnie szok GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!! :) :) xxxxxxxxxxxxx Nati chciałam zrobić w 11 dniu test z krwi,ale dziewczyny piszą że może wyjść fałszywie dodatni,więc będę czekać :( xxxxxxxxxxxxx Doniu a jak u ciebie sprawy wyglądają ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! Byłam wczoraj na usg i niestety nici narazie z iui:( Bo pęcherzyki są 3 a w sumie to tylko 1 nadawał się do iui i lekarz powiedział że jakby mi na 1 zrobił to by to było z jego strony nie uczciwe. Że musi być choć ze 3 wystarczająco duże żeby przystąpić do iui. A u was jak to wyglądało? Miałyscie na 1 pęcherzu robioną iui? I jeszcze raz spróbujemy z clo a potem...to nie wiem, pewnie te zasrzyki? I tu mam pytanie: Czy brała któraś z was te zastzryki i ile was to wyniosło? Bo mi lek mówił że to są juz naprawde duże koszty a i o tę lamette pytałam i mi powiedział że to tez pareset złoty wyniesie, z tego co mówił to moze nawed dochodzić do tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×