Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Dziewczyny ja juz po seansie,niestety nie dotrwalismy do końca,początek ok ,ale dalej jak dla mnie nudy jak flaki z olejem :) nawet mój ulubiony lód mi nie wszedł,ahhh nie wypał totalny z tym wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Anulka, gratuluje, to fantastyczne wiesci! Dopiero co wrocilamz nart, odpalam kompa a tu taka piekna niespodzianka! Kochane, mam nadzieje, ze teraz juz to odczarue to forum i pospia sie ciaze! Moze awet mnogie :) buziaki, lece sie rozpakowywac..wrrr.nie zosze tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Anula, bierz np. Folik 1 tableka dziennie. Ja ak robilam w pierwszej ciazy a na wizycie podpytaj sie lekarza co poleca. Moze cos sie zmienilo od zasu mojej ciazy bo to jednoa pare lat juz minelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka gratulację! Marze o takich dwóch kreseczkach na teście :) Wczoraj miałam IUI teraz 14 dni oczekiwania na cud. Czy którąś z Was też bolało jak lekarz wprowadza cewnik przez szyjkę macicy? Jutro idę na monitoring czy pęcherzyk pękł. Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siacha - ja odczuwałam lekki ból jak już wprowadził cewnik - ból porównywalny do @ ale tylko przez chwilę. Anulkaa - jak to powiedziała jedna moja kopleżanka - teraz to korzystaj z tego, że możesz spać i rób tomile wlezie :) ja też biorę jedną tabletkę na dzień. Juratka - ja przerabiałam rozpakowywańie też wczoraj - masakra! Ne znoszę! A najgorsze jeszcze jest to, że zawsze jak wracam z jakiegoś wyjazdu to mam wrażenie, że w mieszkaniu jest brudno, że wszystko trzeba odświeżyć także poza rozpakowańiem i praniem narzucam sobie inne rzeczy i sprzątam, sprzątam, sprzątam a to nie jest moje ulubione zajęcie :O Giziula - ta końcówka w porównaniu do początku to jest taka trochę mdła.... Jeśli polecacie jakiś film to piszcie plisss :) A mnie piersi nadal nie bolą co jest bardzo nie normalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka kup sobie witaminy ktore nazywaja sie prenetal, jest to kompleks wszystkich witamin niezbednych w ciazy wraz z kwasem foliowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka, kup zwykly folik, ja na poczatku bralam dwa razy dziennie, na pewno nie zaszkodzi a wplywa na uklad nerwowy.. Jak juz pojdziesz do lekarza i zobaczysz bijace serduszko wtedy siegnij po jakies witaminki dla kobiet w ciazy, ja osobiscie biore prenatal complex.. Nie ma sensu wczesniej brac tych witamin, bo w organizmie masz ich wystarczajaco duzo, a na poczatku nie ma na nie takiego zapotrzebowania. Potem bedziesz juz brac raz folika i raz dzienie witaminki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić filmy ale tylko z gatunku thiller, horror lub science fiction :) i thillery są raczej dość brutalne,ale ja zawsze zamykam oczy hehe eden lake-thiller wyspa tajemnic-thiller ostatni dom po lewej-thiller django dramat-western-ale to film Quentina Tarantino,i nie każdemu odpowiadają jego filmy :) bez reguł -thiller Lubię też kino z tematyką obozów np lista schindlera,pianista,obława itp ,a także bajki wzruszam się na wally-uwielbiam tę bajkę inne też :) A jeśli chodzi o romansidła to raczej filmy kostiumowe,fajnie jest się przenieść w tamten świat :) Ale ten film co podała Donia ma dobre opinie i może też spróbuję obejrzeć :) xxxxxxxxxxxx Teraz z innej beczki :) u mnie dalej nic,jedynie zwiekszona ilość śluzu,no stop cos skapnie,ale myślę że może być to spowodowane zażywaniem dupka.Hmmm nie wiem jak wytrzymam do dnia testowania,a wy dziewczyny? Powiem wam że cały czas czytam na necie o iui itp.niektóre fora znam chyba na pamięć,nie mogę się skupić na czymś innym,to dziwne ale takie czytanie mnie uspokaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giziula widziałam je wszystkie:) podobały mi się też:) czerwona róża na podstawie kinga też jest dobry:) a Ja Dalej @ nie mam i nie wiem co mam o tym myśleć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia - zrob jutro bete:) Zwykly test mogl sie mylic... Aniaszy, Giziula - kiedy testujecie :)? 3mam kciuki! Aneta- jak sie czujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje za za anulka pojawia sie kolejne ciaze !!!! ale robi sie goraco hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donia ja tez robilam test przed @ i wyszedl negatywny i dlatego nie poszlam na bete bo stwierdzialm ze nie ma po co zamiast okresu milam jedno plamienie i dlatego zrobilam 2 dni potem dokladnie 14 dni po owu wyszedl mi pozytywny w poludnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emcia milo ze pytasz:) poza delikatnymi mdlosciami i bolem piersi kompletnie nic mi nie dolega, ale moze jeszcze wszystko przede mna. Pozdrowienia dla reszty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta - życzę, by tym razem było już wszystko ok przez 9 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj 34 dc. Dziwne, bo już powinnam dawno zacząć plamic. A tu cisza. W środę miałam usg i Torbieli żadnych nie było, więc nie wiem czemu się spóźnia:( Zreszta ostatnio mam w ogóle jakieś dziwne cykle. Albo bardzo krótkie albo wyjątkowo długie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka mi lekarka zaprononowała zeby brac prenatal od samego poczatku starań o dziecko. ale mysle ze co lekarz to inna opinia na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia - moze jestes w ciazy? Zrób jutro bete albo powtorz test :) Czekamy na dobre wiadomosci:) Czesto po laparo dziewczyny zachodza, choc ja nie mialam takiego szczescia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doniu jak to nie wiesz? w twoim przypadku to nie trudno się domyślić co jest przyczyną opóźnienia i oby tak było :) a tym testem się nie przejmuj,przecież sama wiesz że może nie wyjść :) A co do czerwonej róży to tez się przymierzam do obejrzenia,ale z tego co mi się kojarzy, to ten film trwa chyba ponad 3 godz,dobrze mówię ? :) xxxxxxxxxxxxxxxx Oj dziewczyny ja jeszcze daleko do testowania bo około 3 marca,nie wiem jak to wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez laparoskopia nie przyniosła szczescia :( i ja w tym miesiacu nie bede testowac :( rany jak juz bym chciala miec to wszystko za sobą. albo zeby udało mi sie zajść (czego zycznę nam wszystkim) albo chcialbym przestac o tym myslec i cieszyc sie zyciem a nie ciagle sie zastanawiac czy sie w tym miesiacu uda czy nie. kurde tak ciezko jest wyłaczyc myslenie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×