Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Gość ania 2929
Beti dziękuje :-) życzę Ci następnej udanej Iui !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doniu no to przykro :( ale kochana nie martwimy się zaniedługo będziemy miały IUI , może w tym samym czasie i potem będzoemy razem czekać na rezultat który oczywiście musi być pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny wstrzymuje sie z cieszeniem do wyniku bety, doniu u mnie 2 dni temu test tez byl negatywny kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie się nie martwię. Już się doczekać nie mogę:) mam dwie książki do przeczytania w szpitalu:) marzec będzie miesiącem testowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka a który masz dzisiaj dzień cyklu? U mnie 32, więc jakby coś było to test już by pokazał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giziula ale ty
wchodzisz wszystkim w dupe bez wazeliny siedziesz 24h na dobe na forum i dyrdymaly pociskasz i przezywasz wszystko ja mrowka okres i to forum glupie paula mowilam ci ze masz tu nie pisac jesli iui cie nie dotyczy wypad stad w trymigi nie jestes kobieta twoje dziecko z ivf nie bedzie dzieckiem haha tylko sztuczne i nie prawdziwe nie naturalne a ty beti jestes ula brzydula wymalowane slipia naucz sie malowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to widzę , że to jednak jedna z nas skoro wie jak wyglądamy masakra jakaś to przykre :( a ja się maluje jak chce moja sprawa i nie uważam się za brzydką i to wcale najwidoczniej zazdrościsz głupia babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem strasznie ciekawa która to z Nas ale mam swoje podejrzenia a tak wogóle to chyba na 100 % wiem kto to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) Nati na hsg nie było źle bardzo się bałam bólu a nie bolało prawie wcale:) miałam głupiego jasia.Tylko później właczyła mi się głupawka i bardzo słodziłam pielegniarką hehe:P ciesze się,że mam juz to za sobą teraz nie moge sie marca doczekac. Anulka o której będziesz cos wiedziec? trzymam mocno kciuki. Doniu a ty starałaś sie teraz naturalnie?może jeszcze za wcześnie na test? Ja w tym mcu też próbuje naturalnie podobno po hsg przez 3 pierwsze cykle jest więkasza szansa.Tak więc biore dziś męża w ibroty;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pozatym jeszcze to gówno cię obchodzi czy tu jest Paula czy nie my ją chcemy i tyle gówno Ci do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia
Ale z was laski, nie to co ja:( Ale kiedyś też też taka byłam;) Te które widziały mój profil to wiedzą...hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia
Beti, tylko broń Boże nie myśl żę to ja , przysięgam że nie, żeby nie było, bo ta wredna maupa nic na mnie nie napisala tak że może to błędnie wyglądać że to niby ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia
Donia: DAj mi na maila jakieś szczegóły, żebym cię mogła na nk znaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giziula ale ty
ale ja sobie nie zycze jej wpisow po co tu zaglada? podchodzimy do iui nie in vitro nie chce sluchac o klepaniu o in vitro wiec nie rozumiem wszystkie jestescie takie madre ze ho to jest temat o inseminacji jak widac nie o in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mileczko tak naturalnie. W tym cyklu miałam laparo z Hsg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olejcie to niech sobie pisze pewnie ma 16 lat i musi sobie pogadac bo w piatkowy wieczor nikt sie nie chce z nim spotkac wiec wylewa swoje frustracje poprostu olac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka przecież to jedna z forum:) chyba nawet można się domyślić która:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ignorujcie tą czy tego debila to nie jest na bank nikt z nas.Podawałyśmy swoje emaile np mój wyskoczy na fb.Olać to coś co czepia się co chwile.Dziewczyny nie rozumiecie że ten ktoś ma radoche z tego co wypisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na fc bardzo latwo można znaleźć kogoś po mailu, a tu każda z nas go podawała. Zablokujcie sobie możliwość wyszukiwania po mailu, bo po co jakas poczwara ma nas podladac. Naprawde myślicie że to ktoras z nas? Sama juz nie wiem. Może ten ktoś próbuje nam tylko w głowie zamęt zasiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa mac!!!odpierdol sie ode mnie czy ja pisze tu na temat IVF? dziewczyny? moze ktoras rzeczywiscie mnie tu nie chce ,i ma odwage napisac pod swoim nickiem tchórzu jeden ...eh moze rzeczywiscie przestane sie udzielac bo widze ze ktorej to bardzo przeszkadza ,i prosze mnie nie obrazac zenujace naprawde:o ale sie wkurw.....tego juz za wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka to jedna z nas dziewczyny przeciez to jedna z kafeterii albo z nk same pomyslcie skad wie jak wygladamy :) A pozatym olewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia
No ja się nie domyslam która, napiszcie mi na mailu albo nk która to może pisać te głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia słuszna uwaga,ta menda może nas po mailach znalazła i podglądnęła,zablokujcie sobie oglądanie waszych zdjęć itp na fc. XXXXXXXXXXXXXXX Paula nie wygłupiaj się przecież ci piszemy że jesteś cenną osobą dla nas,przecierasz nam np szlaki :) nie przejmuj się debilem,proszęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę, :) Udało się gadzinie znowu chwilowy zamęt zrobić,ale tak jak piszę tylko chwilowy.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×